1. ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ТЕСТІВ ТА ВАРІАНТІВ ВІДПОВІДЕЙ (ВСЬОГО 401 питань з відповідями)
  Питання затверджені Національним агентством України з питань державної служби від 06.05.2016 № 97/1328/5, на перевірку знання: Конституції України; Закону України «Про державну службу» Закону України «Про запобігання корупції» спеціального законодавства (законів України «Про Кабінет Міністрів України», «Про центральні органи виконавчої влади», «Про адміністративні послуги», «Про місцеві державні адміністрації» , «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України).

  Умови конкурсу на державну службу, затверджено постановою Кабміну від 25.03.2016 № 246, згідно з якими одне завдання має включати 40 тестових питань. Ці питання комп’ютером обиратимуться для кожного учасника тестування автоматично та випадково із загального переліку питань куди входить біля 100 питань до кожного з чотирьох розділів.

  Послідовність питань та відповідей та сама як і в публікації для працевлаштування на державну службу. Відповіді можна використовувати як для проходження тестового конкурсу, при влаштуванні на державну службу категорій Б і В, так і для атестації державних службовців, в тому числі як методична інформація або шпаргалки.

  За 100 грн. на Ваш email буде надіслано відповіді на 401 питання з УСІМА
  ВАРІАНТАМИ ВІДПОВІДЕЙ.

  Питання та відповіді точно на 100% відповідають тим, які випадають на конкурсі. Формат: до кожного питання 4 варіанти відповідей, біля правильної відповіді стоїть позначка.

  Відповіді на тести надсилаю у форматі docx — Microsoft Word 2007 і старше.

  Пошту перевіряю часто з 09:00 по 22:00.
  В цілях анонімності зв’язок тільки по email: testbest@bigmir.net

  # vimeo.com/188294211 Uploaded 53 Plays 0 Comments

test best

Panda

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.