1. چند مدت پیش به سرم زنده بود که به مکانی بروم که هیچکس آنجا نباشد. حتماً شما چنین جایهایی را تجربه کرده‏اید. جایی که هیچکس نیست که به تو بگوید که این را بخور یا این را بپوش و یا این را انجام بده یا نده. جایی که تو همه کاره هستی و به هرچه می‏خواهی می‏توانی فکر کنی و هرکاری می‏خواهی بکنی. در یک کلام، جایی که آزادی داری. شاید آزادی مطلق نداشته باشی ولی از خیلی بندهای دست و پا گیر آزادی. درواقع می‏خواستم تنها باشم.

  # vimeo.com/14454000 Uploaded 180 Plays 0 Comments
 2. ای پول تو دافع همه آفاتی چون لطف ازل بانی هر خيراتی
  هرچند خدا نئی وليکن به خدا فرياد رسی و قاضی الحاجاتی

  در عالم از هيچ پديده ای به اندازه پول مراقبت و محافظت نمی شود، برای همين بيشترين و بهترين و مجهزترين ساختمان ها و متخصص ترين اقتصاد دان ها متعلق به او و در انحصار اوست.

  # vimeo.com/14453900 Uploaded 138 Plays 0 Comments
 3. آیا تا به حال به شما این احساس دست داده که روی ابرها قدم بزنید و دنیا زیر پاهایتان باشد؟ احساس قدرت و انرژی مضاعفی داشته باشید و هرکار سخت را سریع و با اشتیاق انجام دهید؟ آیا برای شما هم پیش آمده که همۀ خوبیهای زندگیتان را به یاد بیاورید و از زندگیتان کاملاً راضی باشید؟ شاید هم شما لذت خوردن غذاهای زیاد را تجربه کرده‏اید؟ یا اینکه از خود بیخود خود شده و در دنیایی غوطه‏ور شده‏اید که شما را همانطوری که هستید دوست دارند و محبت می‏کنند؟آیا تا به حال به شما این احساس دست داده که روی ابرها قدم بزنید و دنیا زیر پاهایتان باشد؟ احساس قدرت و انرژی مضاعفی داشته باشید و هرکار سخت را سریع و با اشتیاق انجام دهید؟ آیا برای شما هم پیش آمده که همۀ خوبیهای زندگیتان را به یاد بیاورید و از زندگیتان کاملاً راضی باشید؟ شاید هم شما لذت خوردن غذاهای زیاد را تجربه کرده‏اید؟ یا اینکه از خود بیخود خود شده و در دنیایی غوطه‏ور شده‏اید که شما را همانطوری که هستید دوست دارند و محبت می‏کنند؟

  # vimeo.com/14453088 Uploaded 164 Plays 0 Comments
 4. می‏ و میگساری مفاهیمی هستند که در فرهنگ و ادبیات فارسی ریشه‏های عمیقی دارند و اکثر متفکرین بنام ما دربارۀ این مفاهیم اظهار نظر کرده‏اند. حال این مفاهیم را می‏توان عرفانی و تمثیلی تعبیر کرد و یا تحت‏الفظی(یعنی نوشیدن الکل) خود بحثی است که آنرا به عهدۀ شما می‏سپارم.

  مطمئنم که شما هم نظرات گوناگونی در مورد نوشیدن الکل و مزایای و مضرات آن شنیده‏اید. در جامعۀ مذهبی ایران که نوشیدن الکل قانوناً ممنوع می‏باشد(البته اسماً)، شاید تجربۀ نوشیدن الکل و شناخت شخصی از مزایا و مضرات آن سختر باشد گرچه همچنان می‏شود آنرا تجربه کرد.

  # vimeo.com/14453003 Uploaded 202 Plays 0 Comments
 5. زندگی پر از شادی همراه با داشتن تمام نیازمندیها. کاری پر درآمد و راحت که به شما آرامش خاطر می‏دهد. دوستان شاد، خوب و وفادار. جامعه‏ای پویا و قدرتمند همراه با پیشرفتهای زیاد اجتماعی و صدها آرزوی دیگری که افراد برای زندگی خود در نظر می‏گیرند.

  # vimeo.com/14452695 Uploaded 136 Plays 0 Comments

فیلم زندگی

Filmezendegi

زندگی فیلمی است که هرکس خواسته یا ناخواسته بازیگر آن است و باید با دیگر بازکنان نیز همکاری کند. هرکس اگر بخواهد فیلم زندگی خود را بسازد برای خود شخص منحصر بفرد خواهد بود اما می‏توان صحنه‏هایی از فیلم زندگی دید که با فیلم زندگی دیگران بسیار مشابهت دارند.

سایت…


+ More

زندگی فیلمی است که هرکس خواسته یا ناخواسته بازیگر آن است و باید با دیگر بازکنان نیز همکاری کند. هرکس اگر بخواهد فیلم زندگی خود را بسازد برای خود شخص منحصر بفرد خواهد بود اما می‏توان صحنه‏هایی از فیلم زندگی دید که با فیلم زندگی دیگران بسیار مشابهت دارند.

سایت فیلم زندگی داستان زندگی دست‏اندرکاران آن است که سعی کردیم تجربیات خود را در قالب ویدئو، صدا ، تصویر و متن خواندنی، به شما ارئه دهیم.

هدف سایت فیلم زندگی این می‏باشد که بتواند در مسائل مهم و اساسی زندگی به شما دوست عزیز کمک کند و درصورت نیاز به مشاوره در حد امکان شما را یاری رساند. ما معتقدیم که با کمک همدیگر می‏توانیم فیلمهای بهتری از زندگی یکدیگر بسازیم و آنها را برای دیگران به نمایش بگذاریم.

فیلم زندگی سایتی است که برای ارائۀ خدمت به شما بنا شده و امیدواریم که بتوانیم در این امر موفق شویم. همچنین فیلم زندگی مرجعی برای انتشار نظرات شماست که مشتاقانه منتظر تماس شما هستیم.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.