1. За 3 кілометри від кордону з ЄС

  Колись великий град та столиця Белзького князівства, а зараз одне з найменших міст України – Белз. Розташоване за 3 кілометри від українсько-польського кордону та 12 кілометрів від Червонограда (колись - Кристинопіль). Белз – місто без корінних міщан: в кінці 1940-их років (коли місто увійшло у склад Польщі) звідси було виселено все українське населення, а у 1951 році (коли Белз увійшов до складу УРСР) з міста було виселено усіх поляків і заселене українцями переважно з інших регіонів. А під час Другої світової війни з Белза виїхало (або було знищине) майже все єврейське
  населення. До речі, саме звідси походить белзький напрямок у хасидизмі - містичне відгалуження іудаїзму.

  # vimeo.com/14174718 Uploaded 300 Plays 0 Comments
 2. Розташоване на лівому березі річки Збруч (притока Дністра). Віддаль до колишнього обласного та губернського центру Кам’янця-Подільського — 71 км.
  Назва міста походить, за твердженням істориків, від слова «Сат» — велике село. За іншою версією — від римського «Sat an non». Археологічні знахідки (багато давньоримських монет та інших речей) дають підстави стверджувати, що місто засноване ще римлянами. За легендою, римський легіон, часів імператора Траяна, під проводом центуріона Тонілія в 105 році нашої ери проходив на північ від Дністра. На високому березі невідомої річки полководець звернувся до своїх легіонерів «Сат ау нон?» («зупинимось, чи підемо далі»). «Сат!» — одноголосно вигукнуло стомлене військо. З тієї пори виникло тут поселення, яке назвали Сатанів. Але перша писемна згадка про Сатанів припадає на 1404 рік …

  # vimeo.com/14115727 Uploaded 414 Plays 0 Comments
 3. It has been a lot criticism of Vancouver Winter Olympic Games, however as a journalist you could consider yourself blessed if you happened to be in Vancouver during the Olympic Games. Zillions of colors, emotions, and people have been mixed in one city for a few weeks. And here is a little multi-media report about it.

  # vimeo.com/10191203 Uploaded 106 Plays 0 Comments

Подорожі

M Joy

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.