1. Urząd Miasta i Gminy we Wrześni wraz z Samorządową Szkołą Podstawową nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni zapraszają Pana do wzięcia udziału w kolejnej z cyklu konferencji popularno-naukowych i warsztatów poświęconych najnowszym technologiom, które znajdują zastosowanie w edukacji. W cyklu Lepsza Edukacja staramy się od kilku lat proponować ciekawe tematy spotkań i formy warsztatów. Najbliższa konferencja, której tematem wiodącym będzie „Dajmy uczniom i nauczycielom szansę na skuteczną współpracę!", odbędzie się 5 i 6 marca 2021 r. we Wrześni.

  # vimeo.com/497959390 Uploaded 260 Views 0 Comments
 2. # vimeo.com/493475232 Uploaded 33 Views 0 Comments
 3. Karta pracy: https://bit.ly/2XjxZsm
  � Kliknij: https://bit.ly/2R4LOqM i SUBSKRYBUJ KANAŁ PRZEDSZKOLA a nie przegapisz nowych filmów!!! � - nie zapomnij też o kliknięciu dzwoneczka �
  ► Nasza strona internetowa - radosneprzedszkole.pl/ - � ZAPRASZAMY!

  _______________________
  Film powstał przy współpracy z: Grupa filmowa INTON inton.pl/

  # vimeo.com/404504199 Uploaded 44 Views 0 Comments
 4. Okazuje się, że wystarczy zmienić nawyki przy rozpalaniu, by zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza i zaoszczędzić pieniądze.
  OGIEŃ BEZ DYMU!
  WALCZYMY O CZYSTE POWIETRZE WE WRZEŚNI!
  PROJEKT PREWENCYJNY STRAŻY MIEJSKIEJ!

  # vimeo.com/374464196 Uploaded 50 Views 0 Comments
 5. Osiedle Trzaskowo Golf to nowoczesny kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Budowane z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie spokój, kontakt z naturą oraz wypoczynek na świeżym powietrzu. Domy zostały zaprojektowane tak, aby spełniać potrzeby rodzin z dziećmi oraz osób, które chcą zamieszkać w Trzaskowie z powodu walorów przyrodniczych i rekreacyjnych okolicy – korzystają z oferty pola golfowego Trzaskowo Golf Club. Inwestorem i generalnym wykonawcą Osiedla Trzaskowo Golf jest Budex Development.

  _______________________
  Film powstał przy współpracy z: Grupa filmowa INTON inton.pl/

  # vimeo.com/373895105 Uploaded 60 Views 0 Comments

Filmy na VLOGI, YouTube, Vimeo, Facebook - INTON

INTON

Filmy, jakie powstają za naszym pośrednictwem to owoc wieloletniego istnienia na rynku. Zdobyte doświadczenie pozwala nam tworzyć naprawdę niezwykłe ujęcia.
___________________
ZADZWOŃ TERAZ:
+48 608 078 421

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.