1. Niksar'ın Fidanları Kültür Sanat Şöleni
  24 Haziran 2012
  2. Gün etkinlikleri
  Niksar Çamiçi Yayla Pikniğinde sanatçılar Sevcan Orhan, Rıza Dalga, Sevgican Dalga, Seval Gayretli, Grup Nostalji, Niksar Belediyesi Mahalli Müzik Ekibi halka coşkulu bir gün yaşattılar.

  # vimeo.com/44727514 Uploaded 942 Plays 0 Comments
 2. Niksar'ın Fidanları Kültür Sanat Şöleni
  23 Haziran 2012
  1.Gün Etkinlikleri
  KÜLEBİ Ailesi ve Niksar Belediyesi’nce düzenlenen Cahit KÜLEBİ Müzesi’nin açılış töreni yapıldıktan sonra restoresi tamamlanan Eski Hükümet Konağının Doç.Dr.Tuğrul Kihtir’in “Beylikler Döneminde Niksar” bilgi- konferansıyla birlikte hizmete sunumu gerçekleştirildi. 20 Haziran 1919’da Anadolu’yu işgal eden düşmanlara karşı Anadolu’daki ilk mitinglerden biri olma özelliği taşıyan Niksar Mitingi sembolik olarak canlandırıldı.

  23 Haziran akşamı Niksar Cumhuriyet Meydanında Azerbaycan, Kırım, Kerkük ve Makedonya’dan gelen şairlerle birlikte ülkemizden şairlerin ve sanatçıların sahne alacağı “ Uluslar arası Erzurumlu Emrah’tan Cahit KÜLEBİ’ye Şiir ve Sanat Gecesi” gerçekleştirildi.Geceye Azerbaycan’dan Sona Çerkez, Tamilla Aleyeva Abbashanlı, Makedonya’dan Fahri Ali, Resul Şabani, Kerkük’ten Sadun Köprülü, Almanya’dan Ruhi Türkyılmaz, Ankara’dan Yahya Akengin, Elazığ’dan Mahir Gürbüz, Şerif Fatih Pakkağıt, Gaziantep’ten Z.Abidin Toprak, Zuhal Ekici, Nesibe Kantar Tokat’tan Havva Uslu şair olarak Tokat Şairler ve Yazarlar Derneği’nden Şair Hasan Akar ve M.Necati Güneş’in sunumlarıyla katılırken ;

  Türk Müziğinin duayenlerinden, sevilen sanatçılarımız Erol Büyükburç, Berkant, İskender Doğan, Bilgen Bengü, Ahmed Ahmedov ünlü sunucular Fatih Mühürdar ve İlkim Karaca’nın zengin sahne sunumları ve Torunlar Orkestrasının eşliğinde geceye renk katarak izleyicileri müziğe doyurdular.

  # vimeo.com/44728362 Uploaded 590 Plays 0 Comments
 3. # vimeo.com/43281773 Uploaded 2,874 Plays 0 Comments
 4. Niksar Belediyesi Ramazan Sokağı
  Belediye Başkanı Duran YADİGAR
  ve ziyaretçilerin röportajları

  # vimeo.com/10430404 Uploaded 930 Plays 0 Comments
 5. Niksar Belediyesi Ramazan Sokağı 2010 Açılış Etkinlikleri ve Belediye Başkanı Duran YADİGAR'ın konuşmaları...

  # vimeo.com/14175506 Uploaded 824 Plays 0 Comments

NiksarTv

NiksarSanat

Niksar

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.