1. # vimeo.com/80549415 Uploaded 70 Plays 0 Comments
 2. Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, ilçedeki gençlerin kahvehane köşeleri veya oyun salonlarında vakit öldürmelerini önlemek amacıyla açtıkları bu merkezde, değişik dallarda çeşitli aktivitelerin yapılabileceğini söyledi.

  Aktürk, 30 kişilik sinema odası, tiyatro, resim yapımı, internet odası, fotoğraf çekimi ve kafeterya gibi farklı alanlarda aktivitelerin yapılacağı merkezin, vakit kaybı yerine Mudanya’nın kültür ve sanat derecesini yükseltecek aktivitelerde bulunabileceğini belirtti.

  # vimeo.com/35426922 Uploaded 164 Plays 0 Comments
 3. Mudanya Belediyesi İsmet İnönü Bulvarı'ndaki, Mudanya İskelesi - İmralı İrtibat Bürosu arasındaki Kordon Boyu'na Modern ve Estetik Gece Lambalarını monte etti. Eskiyen ve görüntü kirliliği oluşturan eski lambalar yerinden söküldü.

  # vimeo.com/35420747 Uploaded 323 Plays 0 Comments
 4. Mudanya Belediyesi ve Mudanya Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde yapılan Tiyatro Kursu öğrencileri "Pırtlatan Bal" isimli oyunu sergileyerek mezun oldular.

  # vimeo.com/34022324 Uploaded 243 Plays 0 Comments

Mudanya Belediyesi çalışmaları

Mudanya Belediyesi

Mudanya Belediyesi tarafından gerçekleştirilen projeler, verilen hizmetler.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.