1. Viena no pašlaik pasaulē plaši pielietotām pieejām procesu organizēšanā ir tā sauktā „taupīgā domāšana” (lean thinking), kas radusies no Toyotas ražošanas sistēmas . Tās pamatā ir vairāki principi (Vērtība, „Vilkšana”, plūsma u.c.) un ietver daudz dažādu metožu un paņēmienu pielietošanu, piemēram, „5S”, Vērtības plūsmas kartes, „Kanban”, „5Kāpēc”, „Hejunka”, „Jiduka” u.c. Kas ir šie dīvainie vārdi? Kā izpratne par tiem var palīdzēt Latvijas uzņēmumiem?

  # vimeo.com/10997491 Uploaded
 2. Vebinārā apskatītie jautājumi:

  1. Komunikācijas mērķi
  2. Ko vēlas cilvēki un ko vēlas organizācijas
  3. Kā izveidot un pasniegt savu stāstu
  4. Labāk mirt no pārsteiguma nekā no garlaicības

  # vimeo.com/14504220 Uploaded
 3. 94% kļūdu un problēmu organizācijā rada nepareiza darbu organizācija - mērķu trūkums vai pretrunas, nevadīti procesi, kontroles trūkums un tikai 6% rodas nekompetentu darbinieku dēļ. Tad kādēļ gandrīz visās organizācijās 80% no uzņēmuma attīstībai paredzētās naudas reāli tiek iztērētas darbinieku apmācībām nevis vadības sistēmu uzlabošanai?

  Lektors: Andris Balodis
  Vairāk kā 10 gadus nostrādājis tirdzniecībā. Kopš 2004.gada konsultants vadības sistēmu uzlabošanas jautājumos. Vairāki desmiti konsultāciju projektu uzņēmumos kvalitātes vadības sistēmu ieviešanā un procesu uzlabošanas projektos. Īstenoti vairāk kā 100 procesu auditi dažādos uzņēmumos visās Baltijas valstīs. Novadīti funkcionālie auditi LR ministrijās un valsts aģentūrās. Latvijas sporta meistars un Latvijas čempions autosportā. Aktīvs motobraucējs, riteņbraucējs un hokejists.

  # vimeo.com/15740741 Uploaded

Video semināri

BIZNESAM.LV

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.