1. Jednym z finalistów Projektu Skills jest mgr inż. Piotr Gawroński z Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, który zaprezentował projekt pt. „Analiza DNA u roślin, czyli jak znaleźć igłę w stogu siana”. Przedstawiamy realizację materiału filmowego.

  # vimeo.com/53521573 Uploaded 10 Plays 0 Comments
 2. Przygotowywaliśmy 19 filmów prezenujących osiągnięcia młodych naukowców, którzy starają się otrzymać wsparcie finansowe od FNP.

  # vimeo.com/53515182 Uploaded 159 Plays 1 Comment
 3. W sali wystawowej Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie odbył się finał konkursu popularyzatorskiego Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, organizowanego w ramach Projektu SKILLS. Każdy z dziewiętnaściorga finalistów miał 5 minut na przybliżenie tematyki swojego interdyscyplinarnego projektu zgromadzonej na sali publiczności. Wystąpienia oceniało jury, w którym zasiadali: prof. Maciej Żylicz, prof. Magdalena Fikus, prof. Elżbieta Frąckowiak, prof. Włodzimierz Krzyżosiak, red. Wiktor Niedzicki i red. Sławomir Zagórski.Naszym zadaniem było filmowanie konferencji.
  Zapraszamy także do oglądania naszych innych produkcji: onehd.pl/produkcja-filmowa/

  -------------------------------------
  Location: Poland, Warsaw
  Visit us on:
  onehd.pl

  Visit our Fanpage and Like us on:
  facebook.com/onehd1

  # vimeo.com/53512989 Uploaded 164 Plays 0 Comments
 4. Kolejną naszą produkcją w dziedzinie animacji jest wstęp do filmu Gotowanie z Magdą Gessler czyli przepis na pyszny kapuśniak.

  # vimeo.com/52871051 Uploaded 177 Plays 0 Comments
 5. Wstęp do filmu Praskiej Giełdy Spożywczej przygotowaliśmy w programie Adobe After Effect. Produkty prezentowane w animacji zostały sfotografowane podczas eventu 21-rocznicy Praskiej Giełdy Spożywczej i były eksponowane przez wystawców. Tegoroczna impreza obfitowała w atrakcje i gości.

  # vimeo.com/52864451 Uploaded 55 Plays 0 Comments

Produkcje FIlmowe i Fotograficzne IdMultimedia.com.pl NOWOŚCI

Grupa Produkcyjna ONEHD Plus

Produkcja filmowa i fotograficzna, nowości dedykowanych dla strony poświęconej filmowaniem konferencji, filmowaniem sympozjów,filmów korporacyjnych itd.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.