1. # vimeo.com/129868021 Uploaded 6,914 Plays / / 60 Comments Watch in Couch Mode
 2. # vimeo.com/128919990 Uploaded 888 Plays / / 5 Comments Watch in Couch Mode
 3. Filmed by Bojan and Dalibor Mitkovski, Zaga Production,
  Filmed in Sani Beach Holiday Resort, Greece.
  zagaproduction.com
  ultimate-workshop.com

  # vimeo.com/82628259 Uploaded 5,347 Plays / / 3 Comments Watch in Couch Mode
 4. NEW Social Classes Video - youtube.com/watch?v=lW4YtWV1dL4

  SOCIAL CLASSES – альтернативная киевская группа. Проект появился относительно недавно, но уже успел завоевать всеукраинскую известность. Музыкальные критики успели окрестить группу «Открытием киевской альтернативной сцены» Среди достижений музыкантов – песня «Розум», которая стала официальным гимном чемпионата Украины по баскетболу, а также скандально известное видео «Сирены». После удаления видео с YouTube, на других ресурсах его посмотрели более миллиона раз. В мае 2014 года музыканты выпустили свой первый альбом «Unplugged. Made in Kiev»
  fb facebook.com/socialclasseskiev
  iTunes Unplugged. Made in Kiev itunes.apple.com/ua/album/unplugged.-made-in-kiev/id885195934 EP itunes.apple.com/ua/album/ne-pro-nas/id832070933?i=832070942
  MUSIC soundcloud.com/social-classes
  Phone: +380987853376
  Email: socialclasseskiev@gmail.com

  # vimeo.com/86015446 Uploaded 921K Plays / / 32 Comments Watch in Couch Mode
 5. Смотреть этот фильм на русском языке - vimeo.com/86627090

  (Натисніть кнопку нижче, щоб завантажити фільм)

  Правовласники безоплатно надали цей фільм для перегляду лише на території України.

  Синопсис

  Історія революції, прочитана між газетними рядками. Ми спостерігаємо за групою єгипетських активістів з моменту повалення військового диктатора, що правив країною 30 років, у 2011 р., до військового силового усунення президента Єгипту представника Братів мусульман, влітку 2013 р. Герої фільму борються проти лідерів і режимів. Вони ризикують своїм життям, щоб побудувати нове суспільство, що базується на совісті.
   
  Єгипетська революція набирає обертів, неначе карусель. Із новин ми отримуємо лише побіжний огляд найважливіших подій – виборів чи маршу мільйонів. На початку серпня 2013 р. ми спостерігали за тим, як вже другого президента усували від влади за попередні три роки.
   
  «Майдан» – це стрічка, що заглиблює глядача у вир подій. Залучає до глибої емоційної драми на тлі історії звичайних людей. Про них не довідатися з преси. Це історії, що надихають. Історії молодих людей, які відстоюють власні права, долаючи чисельні перешкоди: від брутального військового режиму, який збирається придушити повстання танками, до корумпованих членів Братів мусульман, що використовують мечеті для маніпулювання електоратом. Активісти у нашому фільмі озброєні лише камерами, соціальними мережами, відео завантаженими на YouTube, а також рішучістю звільнити свій народ. Фільм відзнято у стилі «кіно вар’єте», що надає глядачам деталізований погляд на революцію у самому її серці. Завдяки новітнім технологіям, голос молодих людей неможливо приглушити у цифрову епоху. Наші герої б’ються у віковічній війні модерною зброєю.
   
  Фільм «Майдан» вперше з’явився на екранах у вигляді чорнового монтаж на міжнародному кінофестивалі «Санденс» у січні 2013 року, де отримав Приз глядацьких симпатій у категорії «Міжнародне документальне кіно». У той момент, коли творці фільму отримували нагороду, головні герої продовжували боротьбу на вулицях Єгипту. Тоді перший президент, обраний демократичним шляхом, оголосив про надання собі повноважень, що перевищували ті, які мав щойно повалений диктатор. З огляду на неочікуваний поворот подій, ми знали, що історія матиме продовження. Ми повернулися на вулиці, щоб зафіксувати те, що пізніше увійде до фільм як друга частина – конфлікт із Братами мусульманами та усунення Могамеда Морсі єгипетською армією.
   
  Ми стаємо свідками неймовірної самопожертви героїв фільму на шляху до свободи. Завдяки промовам цих сміливих революціонерів ми розуміємо, чому вони вірять, що варто ризикувати життям та здоров’ям заради ідеалів і майбутнього країни.

  thesquarefilm.com
  twitter.com/TheSquareFilm

  # vimeo.com/84571291 Uploaded 80.9K Plays / / 16 Comments Watch in Couch Mode

роботы с фотоапарата

HISTORY MAKERS

Browse This Channel

Shout Box

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels. Channels