1. האבא יעקב בן יששכר בסרט זכות אבות

  # vimeo.com/50885177 Uploaded 24 Plays 0 Comments
 2. השבוע פורסם כי לאחרונה נפגשו צמרת מערכת המשפט, הנשיא אשר גרוניס, מנהל בתי המשפט מיכאל שפיצר עם צמרת הפרקליטות והמשטרה, היועץ המשפטי יהודה וינשטיין, הפרקליט הראשי משה לדור, המפכ"ל יוחנן דנינו וראש אגף החקירות במשטרה יואב סגלוביץ'.
  נשיא בית משפט עליון אשר גרוניס נפגש עם שופטים וצמרת הפרקליטות והמשטרה בעקבות הפגנות הורים שנמנע מהם לראות את ילדיהם, מול בתי שופטים לענייני משפחה.

  הורים אלו אזרחים ללא רבב, אינם פוגשים את ילדיהם בעקבות גירושין וסברות רשויות הרווחה כי ילדיהם בסיכון.

  במדינה דמוקרטית הזכות להפגין חשובה מאוד ומהווה והיא אחד הביטויים הנעלים לרעיון כבוד האדם וחירותו.

  על הזכות להפגין ועל גבולותיה עמדה שופטת בית המשפט העליון, אילה פרוקצ'יה:
  "זכות ההפגנה והמחאה אכן נגזרת מהזכות לחופש ביטוי, והיא אחד הביטויים הנעלים לרעיון כבוד האדם וחירותו. לטוען לקיפוח בזכויות החברתיות ולתובע תיקון עוול ופערים חברתיים בוודאי עומדת זכות הביטוי והמחאה". עע"ם 3829/04 ישראל טויטו ועמותת "מכל הלב" נ' עירית ירושלים, ניתן ב-6.12.04.

  השבוע פורסם כי לאחרונה נפגשו צמרת מערכת המשפט, הנשיא אשר גרוניס, מנהל בתי המשפט מיכאל שפיצר עם צמרת הפרקליטות והמשטרה, היועץ המשפטי יהודה וינשטיין, הפרקליט הראשי משה לדור, המפכ"ל יוחנן דנינו וראש אגף החקירות במשטרה יואב סגלוביץ' ל"גיבוש כלים משפטיים לאסור הפגנות מול בתי שופטים", שתוצאותיה היו עיכובים לחקירה, מעצרים, ושחרורם של כעשרה הורים".

  פגישתו של הנשיא גרוניס עם המשטרה הביאו למעצרם של כעשרה הורים (אנוכי ביניהם) שהפגינו מול בתי שופטים, חיפוש בביתם, פגיעה בכבודם חירותם ופרטיותם, והחרמת חלק מרכושם. ההורים שוחררו ולא הוגש שום כתב אישום נגד המפגינים.

  פגישתו של גרוניס עם צמרת המשטרה והפרקליטות לאסור הפגנות מול בתי שופטים מדיפה ריח של משטרים אפלים, "תפירת תיקים". מן הראוי כי שופט במעמדו יפנה בערוצים מקובלים כגון שינוי חקיקה בכנסת על ועדותיה השונות.

  במקום שכב' השופט גרוניס יבדוק מדוע מתאגדים ומוחים הורים מול ביתו של שופט לעניני משפחה שידוע כמפר זכויות הורים -- במקום שיעשה 'בדק בית' מול אותם שופטים המופיעים בתקשורת עשרות פעמים בשל התנהגותם כמנתקי ילדים מהורים כשירים וטובים, הוא בחר להשתיק את ההורים בהליך לא דמוקרטי ולא חוקי.

  במקרה של האמא לורי שם טוב נחקרה פעמיים בעקבות תלונות כוזבות של כב' השופטים נפתלי שילה וטובה סיוון מבימ"ש לעניני משפחה ר"ג. עצרות המחאה הן לאור העובדה כי מזה 4 שנים לא נקבעו לאמא הסדרי ראיה עם ילדיה -- ונבצר ממנה לראות את ילדיה 4 שנים, כשמעולם לא הוגש נגדה כתב אישום, אין לה עבר פלילי, בסך הכל התגרשה ומצאה עצמה ללא ילדיה כשהשופטים משמשים חותמת גומי להמלצות פקידת סעד.

  עד עצם היום הזה האמא לא פגשה בבנה הבכור שיחגוג ביום 28.10.2012 יום הולדת 10 שנים.

  # vimeo.com/50883598 Uploaded 17 Plays 0 Comments
 3. בתכנית שתולים בהנחייתה של אורלי וילנאי, נשלח השתול יובל אזולאי להיות מטפל בפנימייה של משרד הרווחה בשם "מעון השלושה".
  זהו מוסד סגור של נערים אוטיסטים הסובלים מפיגור קל-בינוני בקיבוץ עין השלושה. כבר בתחילת עבודתו מגלה יובל כי הדיירים האוטיסטים סובלים מיחס משפיל ואלים מצד המדריכים בפנימייה. למרות שהתעללות במוסד זה נחשפה ופורסמה בעבר באמצעי התקשורת, משרד הסעד לא עשה דבר בנדון. בהמשך מגלים אנשי צוות שעבדו בעבר בפנימיה שגם מנהל הפנימיה, הפסיכולוג אליאס בייסרמן ידע על האלימות והתעלל בעצמו בחוסים.

  האוירה הפסטורלית בקיבוצים מטעה את הצופה מבחוץ. התעללות בילדים במוסדות משרד הרווחה בקיבוצים אינה דבר חדש. נזכיר את מקרי ההתעללות האחרונים במוסדות אלו, כולם נחשפו ע"י התקשורת ולא ע"י משרד הסעד:

  התעללות בחוסים במעון "אתגר" בקיבוץ להבות חביבה, אלימות אותה חשפו אמנון לוי וצוותו, ואשר בעקבותה התנקם משרד הסעד באמנון לוי והגיש נגדו תלונה במשטרה בגין הפרה לכאורה של חובת הדיווח. בקישור הזה וגם בקישור הזה.

  חשיפת התעללות בילדה באותו מעון, מעון השלושה בקיבוץ עין השלושה לפני מספר חדשים. כאן בקישור הזה. למרות החשיפה משרד הרווחה לא עשה דבר בנדון.

  קיבוץ הרדוף הוא קיבוץ אשר דוגל במזון אורגני, טבעי, אך במקביל מנהל בשטחו פנימיה של משרד הרווחה בשם פנימיית טוביה בה כופים על הילדים ליטול סמים פסיכיאטריים קשים במיוחד, עתירי רעלים. אלו רעלנים שהורסים את המערכת החיסונית בגוף וגורמים לתופעות לוואי חמורות ובלתי הפיכות. קיבוץ הרדוף, אם כן, גורס באמצעים טבעיים כלפי הציבור בחוץ אך בתוך הקיבוץ הוא מתנהל בצורה הפוכה, עם שימוש בהרבה כימיקאלים. כאן בעדותה של אלה, נערה ששהתה בפנימיה.

  בכתבה על מעון השלושה אומר שר הרווחה יצחק הרצוג כי "החשיפה של התקשורת חשובה כדי לתקן עיוותים". בכך מודה השר בעקיפין כי לא קיים פיקוח נאות של משרד הרווחה על המוסדות שלו וכי התקשורת הכרחית לחשיפת העוולות כנגד החוסים חסרי הישע. השר מציין כי מדובר ב"עיוותים" אבל אם היה מתיר לתקשורת להכנס באופן חופשי למוסדות הללו היה מגלה כי לא מדובר ב"עיוותים" אלא בדפוס התנהגות שחוזר על עצמו במוסדות רבים של משרד הסעד. העובדה כי השר אינו מתיר לתקשורת להכנס לפנימיות, לחשוף את האמת עד תומה וממשיך במנגנון ההסתרה, תומכת בחשד הכבד שעולה כי מדובר בשיטה ולא ב"עיוות", ולכן יש הכרח להקים באופן דחוף גוף בקורת חיצוני ובלתי תלוי שיפקח על פעילות מוסדות הסעד משום שמנגנון הפיקוח במשרד הרווחה כשל בתפקודו וכי דוחות הבקורת הפנימיים של משרד הסעד עליהם עברנו אינם עוסקים כמעט בהתעללות בחסרי ישע אלא רק בעניני כספים וכח אדם.

  # vimeo.com/42080234 Uploaded 144 Plays 0 Comments
 4. באהבה אינסופית לילדיי אורם ואריאל אליהו בני לורי שם טוב.

  זה סרטון פרידה זמני (לא מהחיים חלילה), ממערכת המשפט הרקובה והנבובה עם שופט מטורלל נפתלי שילה, שכפוף לפקידת הסעד ומהווה חותמת גומי שלה. הוא כמו חבר מרעיו מהווים חותמות גומי לצוררות הסעד שמשתוללות בהוצאת ילדים בכפיה מהורים, ומבזות את קדושת המשפחה.

  פקידות הרס וחורבן המשפחה, הן אלו שהפרידו בינינו.

  הייתי בכותל ואצל רבנים, וכולם ללא יוצא מן הכלל אמרו שפקידות הסעד הן ממשפחת היטלר הצורר, ולאחר פגישה עם כבוד הרב ביום חמישי 15.3.12 הבהיר היטב כי הוא יכול רק לברך, אבל להשיבכם אלי זה רק כשתגדלו, אז בינתיים, עד שזה יקרה, סרטון פרידה ילדיי האהובים.

  אמא עוברת למאבק ברשת האינטרנט ובפרסומים ולאחר שיסתיימו המשפטים שהתחילה בבית המשפט, היא מפסיקה להגיש בקשות, ומחכה.

  שלוש שנים ושלושה חודשים של מאבק מיותר בו כל בני הבליעל ידעו את התוצאות, ורק אמא שלכם, כמו דון קישוט נלחמה בטחנות רוח.

  אומרים שאמא תעשה הכל למען ילדיה, ואכן עשיתי הכל למענכם, אבל מאחר ומי שמחליט כל עוד אתם קטנים זו הצוררת ניבה מילנר, פקידת סעד מחוזית ביחד עם חברתה המטורללת סימונה שטיינמץ הן אלו שמחליטות את גורלכם, אז אני ממתינה.

  הפרידה היא רק זמנית ילדים שלי.

  אתם תגדלו והטבע יעשה את שלו ואני יודעת שתחזרו אלי.

  אוהבת אתכם אורם ואריאל, ולא ויתרתי עליכם. אמא לורי שם טוב

  שלוש שנים ושלושה חודשים ללא קביעת הסדרי ראיה.

  בקרו בבלוגים של לורי שם טוב המתעדת את פשעי משרד הרווחה:
  http://lory1969.wordpress.com
  http://israelsocial.wordpress.com
  lorish69@gmail.com
  050-8846712

  # vimeo.com/38660525 Uploaded 43 Plays 0 Comments
 5. השדולה בכנסת של ד"ר מרינה סולודקין למניעת הוצאת ילדים בכפיה מהורים ממשפחות נורמטיביות.

  להוציא ילדים ממשפחות נורמטיביות שההורים אוהבים את ילדיהם - הוצאת ילדיהם למוסדות הרווחה - זה פשע.

  הכרתי את לורי יחד עם החברות שלי, בזמן שפרופ' אסתר הרצוג ממכללת בית ברל, שהרבה שנים עובדת בתחום הוצאת ילדים בכפיה מביתם, וחברתי גב' איילה שטגמן, שהזמינה אותי להקים את השדולה בנושא זה.

  בלובי הפרלמנטרי של ד"ר מרינה סולודקין, נכחו: ח"כ ציפי לבני, ח"כ מולה, ח"כ גדעון סער, ח"כ אורלב, וחברי כנסת ממפלגות שונות, התומכים בלובי הפרלמנטרי של ד"ר סולודקין נגד הוצאת ילדים בכפיה ממשפחות נורמטיביות.

  חבר הכנסת אורלב מסר שהדברים ילובנו בכנסת, ותלונות ההורים יטופלו. עוד מסר ח"כ אורלב שהוא נגד קיבעון מחשבתי, ושעיקר הסובלים מהוצאת ילדים מביתם הם ממשפחות מוחלשות, וגם עולים חדשים. מדובר במקרים כואבים, שבגלל חוסר תקשורת של המשפחה עם גורמי הרווחה, הוחלט על הוצאת הילדים לפנימיות הרווחה.

  בקרו בבלוגים של לורי שם טוב המתעדת את פשעי משרד הרווחה:

  http://lory1969.wordpress.com
  http://israelsocialwordpress.com
  lorish69@gmail.com
  050-8846712

  # vimeo.com/38431506 Uploaded 19 Plays 0 Comments

פשעי משרד הרווחה - הוצאת ילדים בכפיה

לורי שם טוב

ערוץ בנושא עוולות עובדים סוציאליים ופסיכיאטריים נגד אזרחים מוחלשים.

עובדים סוציאליים מפקיעים ללא הצדקה את הזכות של הורים לגדל את ילדיהם ללא התערבותם.

ההתייחסות אל אנשים שבנקודה מסויימת בחייהם הם אולי חלשים אולי זקוקים לעזרה כאל מי שמשתייכים לקבוצה חברתית…


+ More

ערוץ בנושא עוולות עובדים סוציאליים ופסיכיאטריים נגד אזרחים מוחלשים.

עובדים סוציאליים מפקיעים ללא הצדקה את הזכות של הורים לגדל את ילדיהם ללא התערבותם.

ההתייחסות אל אנשים שבנקודה מסויימת בחייהם הם אולי חלשים אולי זקוקים לעזרה כאל מי שמשתייכים לקבוצה חברתית של "עלובי החיים" היא החטא הגדול של מתקני העולם המתייפיפים הנקראים עו"ס.

מי שפנה אי פעם בחייו בבקשה לעזרה מצד אותם מוסדות מדינה הופך ל"מוכר לרשויות הרווחה" מכירים את המונח?

ודאי שאתם מכירים, כולנו מכירים את הנוסח שהוא בעצם קוד הרגעה זה לא משלנו זה אחד "מהם".

כל מי שנתקל בעובדת סוציאלית יתאר אותן במילה אחת: מ-פ-ח-י-דות. ביקור של העובדת הסוציאלית זה כמו ביקור של קצין מבחן, המפקחת הגיעה! הן אף פעם לא מתאמות ביקור כי אתה לא מספיק מכובד בכדי לטרוח ולתאם איתך משהו, הן פשוט מופיעות ואתה מרגיש כמו תחת זכוכית מגדלת מודע לכל צלחת מלוכלכת בכיור, לשיער הלא חפוף ולבגדים המלוכלכים שמפוזרים בסלון.

אוי למי שנזקק לתיווכן לצורך קבלת עזרה מן המדינה.

בידן הכוח להחליט עבורך מה העזרה שתקבל אם בכלל.

הן תעמדנה אותך במקומך אם תעז לשמור על כבודך העצמי, לפעמים בחיוך מקצועי עלק "אני כאן בשבילך" ואם לא הבנת את הרמז הפכת למי ש"לא משתף פעולה" וזהו- הלך החיוך הלכה העזרה.

מן הרגע ש"נכנסת למערכת" אתה משול לאדיוט שנכשל בניהול חייו, תנאי ראשון לקבלת עזרה היא הודאה בעליבותך, תלמד להוריד את הראש ולתת ל"רחמניות" הללו להגיד לך מי אתה, מה אתה ומה טוב עבורך.

הן פניה של החברה מתנשאת שלא יודעת חמלה וכבוד לאדם מהם.

בעולם היהודי, אדם שנופל לא מאבד את כבודו.

רב, אם תפנה אליו לעזרה, לעולם לא יתנשא מעליך. ביהדות אין אדם נמדד על פי הצלחה או כשלון זמניים בעולם הזה, את העזרה נותנים בדחילו ורחימו -- ואם אפשר בסתר שלא להלבין פנים-לשמור על כבודו של האדם.

איפה החמלה היהודית ואיפה ה"חמלה" הסוציאליסטית, כולה מילים יפות מבוססות על תאוריות מדעיות כביכול.

עבודה סוציאלית לומדים באוניברסיטה, בוגרי אוניברסיטה לא אמורים להיות לעולם בצד של "עלובי החיים" המסכנים החלשים הדפוקים הם יכולים לגשת אליהם רק מגבוה גם אם הם מאמינים שהם עושים את זה מטעמי אלטרואיסטים.

בקיצור -- תביאו רבנית אחת ותפטרו אלף עובדות סוציאליות.

לורי שם טוב בעלת רשת בלוגים עצמאיים בנושא הפרות סדרי דין עו"ס
050-8846712

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.