1. Ahmet Maranki ve uzman doktorlar danışmanlığında gerçekleştirilen Kozmik Beden Temizliği kamplarındaki uygulamalara katılan aile, uzun yıllar sonunda çocuk hasretini gidermiş oldu.

  # vimeo.com/37655685 Uploaded 723 Plays 0 Comments
 2. Ahmet Maranki ile her yıl ilk baharda ve son baharda düzenlenmekte olan Kozmik Beden Temizliği kamplarında uygulanan ayak detoksu ile vücudunuzdaki, organlarınızdaki toksinlerden kurtulabilirsiniz. Örnek bir uygulamayı videomuzda Op.Dr. Ali Arslan'ın anlatımıyla görebilirsiniz.

  # vimeo.com/37107673 Uploaded 2,001 Plays 0 Comments
 3. Ahmet Maranki, Ömer Çelakıl'la Hayatın Şifreleri programına katılarak, Kozmik Bilim, sağlıklı yaşamanın yöntemleri, kozmik beden temizliği ve daha bir çok konuda bilgi verdi.

  # vimeo.com/32906460 Uploaded 3,338 Plays 0 Comments
 4. Ahmet Maranki, Gaziantep'te bulunan "Zeugma Antik Kenti"ni ziyaret etti. Müzede bulunan animasyon havuzunda asırlar önce yapılan bir havuz uygulamasına şahitlik eden Maranki bu anı takipçileriyle paylaşmak istedi.

  # vimeo.com/32434118 Uploaded 823 Plays 0 Comments
 5. Prof. Dr. Ahmet Maranki'nin katıldığı TV programlarında, konferanslarında gündeme getirdiği Kozmik Beden Temizliği kampları herkes tarafından ilgi ile ve merakla takip edilmiştir. Videomuzda kamplarımızda yapılan uygulamaları izleyebilirsiniz.

  # vimeo.com/36538254 Uploaded 10.6K Plays 0 Comments

maranki

Maranki

Ahmet Maranki'ye ait videoları Vimeo Maranki sayfasında izleyebilirsiniz.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.