1. Cengiz Arsay ile Tüyap Boat Show'da yapmış olduğumuz röportaj.

  Marintek Deniz ve Yat Malz. Tic. A.Ş.

  Ünalan Mah. Ünalan Cad. No: 9/1
  (E-5 Üzeri, D.M.O. Yanı)
  34700 Üsküdar - İSTANBUL/TURKEY
  http://www.marintek.com.tr

  # vimeo.com/37852355 Uploaded 833 Plays 0 Comments
 2. Murat Bekiroğlu ile Tüyap Boat Show'da yapmış olduğumuz röportaj.

  Trio Deniz Araçları Dış Tic. Ltd. Şti. 2005 yılının 7. ayında, denizde ve karada farklı duyguları yaşamak isteyen doğa tutkunlarının heyecanlarını canlı tutmak ve onlara farklı alternatifler sunmak amacıyla “Marintek Şirketler Grubu”çatısı altında kuruldu. Trio A.Ş. bu amaçla sektörünün lideri markaların Türkiye distribütörü oldu ve liderlerin uzmanlığını, gereksinimleri karşılamadaki hassasiyetini, her isteğe cevap verebilecek çeşitliliğini kullanıcılarının beğenisine sundu. Kısacası insanların zevklerine hitap etmenin, amatör tutkuların doğurduğu isteklerin ancak profesyonel bir yaklaşımla giderilebileceğinin örneği olarak sektörünün içerisinde yerini aldı.

  Trio Deniz Araçları Dış Tic. Ltd. Şti.; denize sevdalıların, sevdalılarına kavuşmak için gereksinim duyduğu deniz araçlarının Türkiye distribütörüdür. Bu distribütörlük, en kaliteli, en sağlam, en alternatifli olanının kullanıcılarına sunulması misyonunu içermektedir. İşte bu misyon doğrultusunda Trio; yelkenliler, günlük gezi tekneleri, sürat tekneleri, motoryatlar ve lüks motoryatlar konusunda dünyada saygın bir yeri olan Sessa Marine (İtalya), Hanse, Moody (Almanya), Bayliner, Meridian (ABD) markalarının Türkiye’deki satış ve satış sonrası hizmetlerini üstlenmiştir. Trio bu hizmetleri yerine getirirken, gelebilecek tekne isteklerine de cevap verebilmek amacı ile stoktan teslim mantığı ile hareket etmektedir.

  TRİO DENİZ ARAÇLARI DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
  Batı Mah. Marinturk Istanbul City Port B17 34890 Pendik - İSTANBUL Tel: 0 (216) 511 10 00 Fax: 0 (216) 511 12 12 trio@triodeniz.com

  # vimeo.com/37867933 Uploaded 596 Plays 0 Comments
 3. Profesyonel Fotograf & Video çekimleri, Tanıtım Filmleri, Marka Yaratma, Katolog ve Broşür Çalışmaları, Medya Planlama, Basılı Malzemeler, Multimedya, Web tasarımları, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Görsel Basın.

  Referanslarımız: Deep Story, Mengi yay ,Sirena Marin Firması, Marina İstanbul, Angel Yat, Sailor Elektro Deniz, Cumhur Gökova, Burla Yamaha, Aqua Motor, Joker Boat, Zodiac Boat, Gora Yatçılık, Allianz Sigorta, Ergo Sigorta, Eriş Pervaneleri, Avrupa Yat Teknik, Garmin, Leomar Yatçılık,Paşa Hotels,Emre Hotels, Bluebays Hotels, Grandpaşa Hotel, Kutluay, Paşabeach Hotel, Golden Rock Beach Hotel, Üntaş Evleri, Karia Holidays Villa, Letoile Beach Hotel, Marin Türk, Marmaris Yat Marina, Pineapple Restaurant, Kaya Ropes, Tüyap Boat Show, CNR Boat Show, Göcek Boat Show, Boat Shop Pendik, Aya Grup, Tekno Marin, Marintek, Eray Bulut Yacht Broker, Karakedi Yatçılık, Korkmaz Yatçılık, West Marine, Niyana Yat, Sunseeker Yat, B&C Marin, Ağanlar Tershanesi, Arkın Pruva Argos, Tes Yacht, Jeaneau, MIYC,BAYK,TAYK,İYK Yat Club, Bodrum Cup, D-Marina, Enma Yat, Blues Yatçılık, Orca Yatçılık, Pruva Yatçılık V.S.

  İstendiği takdirde daha fazla Referans da verebiliriz.

  Saygılarımla...

  Ahmet Ömer Kılıç
  0 531 705 13 13

  Deniz Dünyası Dergisi / G.Yayın Yönetmeni

  Head Office : Yunus Mah. Menderes Sk. No:1 Daire: 6 Kartal - İstanbul

  Tel & Fax: 0 216 389 21 56
  Branch Office: Ulusal Egemenlik Cad. 22/6
  Marmaris - Muğla

  Tel & Fax: 0 252 412 02 38

  Web: http://www.denizdunyasi.tv
  Facebook: http://www.facebook.com/deniz.dunyasi
  Twitter: https://twitter.com/DenizDunyasi

  # vimeo.com/41236045 Uploaded 683 Plays 1 Comment
 4. Marmaris merkezli Şentop Sigorta, kurulduğu 1990 yılından bugüne, sürekli büyüyerek önce Türkiye çapında sonrasında da dünyaca tanınan bir firma, bir marka oldu. Başarının mimarı ise, " Zaman kaybetmeden, siz de vazgeçemeyeceğiniz değerlerinizi ERGO ile ERGO’latın.” diyen Marmaris’te çok tanınmış bir isim: Sevda Şentop!..
  ŞENTOP SİGORTA
  ACENTALIK HİZ. LTD. ŞTİ.
  Sarıana Mah. 25. Sokak
  Can Uyar Apt. No: 6/1 MARMARİS
  Merkez Tel: (0252) 412 62 64 - 0532 293 77 95

  Turunç Şube Tel: (0252) 476 76 65
  İçmeler Şube Tel: (0252) 455 46 47
  Göcek Şube Tel: (0252) 645 17 74

  # vimeo.com/42637041 Uploaded 114 Plays 0 Comments
 5. Swimming Pool,Children's Pool, Private Beach, Pool Bar, Restaurant, Snack Bar, Wireless Internet .
  Hotel Palm Beach overlooking the beach front just five mtr. to sea. 68 Bedrooms, 8 Triple Rooms, 4 Single Rooms, 56 Double Rooms, 136 Bed , International Tv, Big Screen Television on the Terrace
  International Telephone, Private Car Park, Restaurant, Snack Bar, Water Sports, Banana Boat
  Ringo's, Water Skiing, Safe Boxes, Change - Exchange, Free Sunbeds and Umbrellas on the Beach
  Hair Dryer, Television in the rooms, International Channels.
  palmbeachhotelmarmaris.com / info@palmbeachhotel.com
  The Palm Beach Restaurant:
  Our elegantly decorated restaurant will make your meals more tastefull with the overlooking sea side view. The restaurant will serve you with vaireties for all traditional turkish and international cusine. The restaurant have turkish night fornightly where there will be lot's of fun , games and turkish belly dancer followed by turkish folk dance group who will perform regional dances associate with various ceremonies and celebration.

  # vimeo.com/47236382 Uploaded 1,299 Plays 0 Comments

Deniz Dünyası Dergisi

Deniz Dünyası Dergisi

Tekne, Yelken, Yat ve Deniz Magazin Dergisi... Pruvanız neta, rüzgarınız kolayına Olsun
İstanbul - Turkey ·

http://www.denizdunyasi.tv

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.