1. RAGE Team przedstawia - Przed Sezonem

  W tym sezonie bądźcie gotowi na Rage... a przed sezonem? Przegląd wydarzeń minionego sezonu, nowe samochody i za dużo gadania. Od następnego odcinka ruszamy z konkretną jazdą. Rage Team.

  # vimeo.com/40939059 Uploaded 104 Plays 0 Comments
 2. W tym sezonie będzie się działo - RAGE Team zamiesza na naszej driftowej scenie. Krzysiek Terej, Piotrek Jankowski i Maciek Wodzinski powalczą o najwyższe laury w Driftowych Mistrzostwach Polski a o wszystkich wydarzeniach związanych z RAGE Team dowiecie się właśnie na naszym profilu FB - http://www.facebook.com/RageEnergy. Ekipie zawsze i wszędzie towarzyszą flimowcy z Driftwell.com więc materiałów wideo nie zabraknie! Bądźcie gotowi na RAGE!

  # vimeo.com/40939058 Uploaded 73 Plays 0 Comments
 3. Powoli się rozkręcamy, powoli przybywa naszych produkcji, ale wciąż czekamy na prawdziwe rozpoczęcie sezonu. Przed Wami trailer epizodu nr 2 w którym zobaczymy poznańską edycję King of Europe. Jest szybko, jest wściekle - to i musi być heavy metal!
  Premiera pełnego epizodu już po weekendzie!

  # vimeo.com/41160461 Uploaded 97 Plays 0 Comments
 4. Miasto Kopernika, pierników i Motorsport Arena plus RAGE Team równa się... Już niedługo w pełnym odcinku poznacie wynik tej skomplikowanej operacji matematycznej, a tymczasem sprawdźcie krótki (ale solidny) przedsmak tego, co na Was czeka w pełnym epizodzie. BRAAAAAP!

  # vimeo.com/41972958 Uploaded 95 Plays 0 Comments
 5. Panie i panowie, przed nami długo oczekiwany odcinek z historii polskiego dritingu widziany przez pryzmat RAGE Team. Nasi bohaterowie Tery, Wodziak i Jankoś tym razem musieli sobie poradzić z Płocką rundą DMP, betonowymi bandami, zmianami pogody i innymi nie zawsze wesołymi niespodziankami. Zapraszamy i widzimy się już 13ego lipca w Sopocie na następnej imprezie z cyklu Driftingowych Mistrzostw Polski. Jedziemy!

  # vimeo.com/45531472 Uploaded 65 Plays 0 Comments

GreenUp RAGE

GreenUp RAGE

W tym sezonie będzie się działo - RAGE Team zamiesza na naszej driftowej scenie. Krzysiek Terej, Piotrek Jankowski i Maciek Wodzinski powalczą o najwyższe laury w Driftowych Mistrzostwach Polski a o wszystkich wydarzeniach związanych z RAGE Team dowiecie…


+ More

W tym sezonie będzie się działo - RAGE Team zamiesza na naszej driftowej scenie. Krzysiek Terej, Piotrek Jankowski i Maciek Wodzinski powalczą o najwyższe laury w Driftowych Mistrzostwach Polski a o wszystkich wydarzeniach związanych z RAGE Team dowiecie się właśnie na naszym profilu FB - http://www.facebook.com/RageEnergy. Ekipie zawsze i wszędzie towarzyszą flimowcy z Driftwell.com więc materiałów wideo nie zabraknie! Bądźcie gotowi na RAGE!

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.