Zihin Kontrolü / Yapay Depremler

 1. http://www.zihinkontrol.com

  # vimeo.com/42916818 Uploaded 5,661 Plays 0 Comments
 2. http://www.zihinkontrol.com

  # vimeo.com/41602669 Uploaded 179 Plays 0 Comments
 3. http://www.zihinkontrol.com

  # vimeo.com/40513532 Uploaded 236 Plays 0 Comments
 4. http://www.zihinkontrol.com

  # vimeo.com/42110370 Uploaded 166 Plays 0 Comments
 5. http://www.zihinkontrol.com

  # vimeo.com/42957392 Uploaded 1,894 Plays 0 Comments

Zihin Kontrolü / Yapay Depremler

Umit Aydin

Ismim Umit Aydin
Isvicrenin Zurich sehrinde oturmaktayim 1999 senesinden beridir Isvicre/Türkiye Derin Devleti icerisindeki bir Birim tarafindan gözetim altina alinmis durumdayim, Bu Birim tarafindan bana Zihin Kontrolü yapilmaktadir. Bana tam 8 senedir…


+ More

Ismim Umit Aydin
Isvicrenin Zurich sehrinde oturmaktayim 1999 senesinden beridir Isvicre/Türkiye Derin Devleti icerisindeki bir Birim tarafindan gözetim altina alinmis durumdayim, Bu Birim tarafindan bana Zihin Kontrolü yapilmaktadir. Bana tam 8 senedir size tarif edemeyecegim Zihinsel, Psikolojik Iskenceler yapılmıştır. Zihin Kontrolüyle benim Duygu , Düsünce ve davranislarim disaridan manipule edilip Benim Kisiligim dizayn edilmeye ve bana yeni bir kisilik empoze edilmeye calisilmaktadir.

Benim takip altına alındıgım dönemlerde bana habersiz birşekilde bir Mikroçip enjekte edildigini düsünmekteyim. Bu Mikroçipin bana nerede ve nasıl enjekte edildigini kesin olarak bilmemekteyim, ancak hastanede yapmış oldugum bir Ameliyat esnasında veya başka bir yöntemle bu çipin enjekte edilmiş oldugunu düşünmekteyim.
Bana enjekte edilmiş olan bu Mikroçiple benim bütün Düsüncelerim, davranışlarım dışarıdan Bilgisayarlar aracılığı ile Kontrol edilmekte, ve hayatım yönlendirilmeye calışılmaktadır.

Zihin Kontrolü konusu belki bizlere yabanci bir kavram olabilir, ancak gerek Amerikada gereksede Avrupa da bu Teknolojinin varligi 1950 li yillardan beridir bilinmektedir.

Zihin Kontrol Tanimlama :
"Zihin kontrolü" psikolojik teknikleri çok iyi kullanan kültlerin, tarikatların veya istihbarat
örgütlerinin uyguladığı bir yöntemdir. Temelinde zihin kontrolü bir kişinin veya insan
grubunun davranışını kontrol etmek veya değiştirmek için isteği ve bilgisi dışında
uygulanan tüm yöntemlere verilen addır.
Diğer bir tanımla, "beyin yıkama"(zihin kontrolü), bireyin farkında olmadan davranışlarının
kontrol edilmesi ve değiştirilmesine girişimde bulunmak ve bu amaçla herhangi bir yöntemi
uygulamaktır. "Psikolojik savaş" ise çeşitli zihin kontrolü tekniklerini de içine alan daha
geniş bir kavramdır. Psikolojik savaş, insanların beyninde ve toplumsal psikoloji üzerinde
sürdürülen savaştır, hedefi "reel olmayan" birtakım yanlış bilgileri propaganda, zihin kontrolü,
medyanın kontrolü, toplu telkin ve beyin yıkama ile "gerçekmiş gibi" göstermektir.
Böylece düşmanın veya karşıt güçlerin beyninde ve psikolojik tabanında da savaşın
kazanılması hedeflenmektedir.
Tanimlama Son (Kaynak : Bülent Keskin)

Zihin Kontrolüyle (kisaca) bana yapılan saldırılar :
- Düşüncelerin okunması veya dışarıdan düşünce iletilmesi.
- Cift Kisilik olusturma , busayede Kisiyi farkli amaclarda kullanma.
- Bilinci Etkilemek, Değiştirmek ve Yönlendirmek
- Özgüven eksikliği ve Saplantı bozukluğu oluşturmak
- Yüz Mimikleri/davranışlar üzerinde Kontrol Kaybı
- Siyasi düşüncelerin Manipule edilmeye calışılması
- Yazma ve okuma kabiliyetinin körelmesi
- Zaman kavraminin bozulmasi, düsünce akisinda bozukluklar.
- Yalnızlaştırma politikası, Toplumdan soyutlama
- Asiri derecede özgüven hissi/duygusu oluşturma.Ornegin kisinin kendisini Mehdi zannetmesi.
- Sebepsiz olarak, aşırı heyecanlanma, sinirlenme, üzüntü, ümitsizlik gibi duygular, sıradan olaylara aşırı tepkiler verme.
- Yorgun olunmadığı hâlde, vücuda ani bir yorgunluk ve hâlsizliğin çökmesi.
- Baş ve vücudun çeşitli bölgelerinde aniden başlayan ve aniden biten ağrılar.
- Aşırı unutkanlık; düşünülen bir şeyin zihinden aniden silindiği veya düşüncelerin aktığı hissi.
- El hareketlerinin kontrol edilmesi. Ornegin Klavyedeki sag parmagin Istemdisi hareket etmesi.
- Rüyaların denetlenmesi
- Bıkkınlık, isteksizlik duygusunun yapay birsekilde hissetirilmesi.
- intihar isteği
- Sadistce düsüncelerin disaridan empoze edilmeye calisilmasi.
- Güvensizlik,kararsızlık duygusu
- Ticaret olarak bütün girişimlerin engellenmesi
- Herhangi bir şeye konsantre olmakta aşırı zorluk. Beynin Bloke edilmesi.
- Bütün vücutta kaşınma hissi
- Öfkeyi kontrol edememe
- Arkadas, Akraba, Aile, Is ortaminda Kisinin konusma kabiliyetini HItabet kabiliyetini Engelleme ,Dengesiz , karmasik konusmalarin yapilmasini saglama busayede Beni Cevremin beyninde olumsuz gösterme, Beni yalnizlastirma Politikasi.
- Konuşma üzerinde kontrol kaybı.Kendine hakim olamama yüksek sesle konusma, Konusmalarin cok düzensiz olmasi, konusmalarin bazen ayni konu etrafinda 3 saat donmesi.
- Kisinin kararlarini devamli Zit yonlu etkileyerek, Toplum onunde kisiyi Istikrarsiz Psikolojisi bozuk göstermeye calismak.
- Kisinin asiri derecede Küfürlü konusmasinin saglanmasi. Gerek Ev ortaminda gerek Arkadas ortaminda kisinin Kontrolü disinda Küfürler söylemesini saglamak. Busayede Kisi Psikolojisinin Temel taslari olan Ozsaygi,Ozgüven, Otokontrol gibi Ozelliklerin Tahribata ugramasini saglamak. Busayede Kurbani Yeni (bozuk) bir Kisilik sürecine yönlendirmek.
- Konusmalarin Ruhusuzca, Duygusuzca, Vurgusuz, yapilmasi: Ornegin Siz bir Olayi anlatmak istediginizde Anlatacaginiz olayi Gelisiguzel Duzbir Yazi okurcasina anlatiyorsunuz. Yani Bir Robot gibi Duygusuzca, Ruhsuzca, Gelisi guzel anlatmaniz saglaniyor. Bu sayede karsi taraf uzerinde olumsuz bir etki birakiyorsunuz.
- Arkadas, Cevre, Akrabalar ile Konusma esnasinda Ses tonunuzun (Vurgulama, etkileme tonu) manipule edilmesi. Ve sizin Konusmanizi gelisiguzel yapmanizi sagliyorlar. Ornek : Arkadasiniza Masanin ustundeki Elmayi baan verirmisin demek istiyorsunuz. Normalde bunu Soylerken gayet sakin ve talepkar , ricaedici bir Sestonuyla bunu soylersiniz. Bunu busekilde soylediginiz vakit karsi taraftaki arkadasinizda sizin bu icten , Samimi, talebinize RICANIZA olumlu yanit verir. Ancak saldiri yapan kisiler sizin Dusunme/Mantik mekanizmanizi kontrol disi birkiyorlar ve sizin Cok olagandisi bir Ses tonuyla konusmanizi sagliyorlar. Ornegin "Masadaki elmayi verirmisin" derken, Sanki Arkanizda 50 kisi var ve sizi kovaliyormus gibi bir Ses Tonuyla Aceleci , tehtitkar veya Asagilayici bir ses tonuyla konusmanizi sagliyorlar. Kisacasi Saglikli bir Insanin Konusma ses tonu ile degil Ruh hali Bozuk bir Insanin Ses Tonu ile konusmaniz saglaniyor. BUSAYEDE Arkadasinizin, Cevrenizin Size karsi Antipati duymasini sagliyorlar.
- Duygular üzerinde kontrol kaybı, Duygularin disaridan yapay bir sekilde Elektromanyetik dalgalarla empoze edilmesi.
- Yapilan Saldirilara karsi Kisinin Aci hissetmesi yonundeki Duyarlilik ozelliklerinin En ust seviyede Aktiv hale getirilmesi.Yani Size yapilan Iskenceleri Normalsartlarda siz yuzde 30 Kafaniza takiyorsaniz. Size yapilan Mudehale Sonucunda Sizin yuzde 90 kafaniza takmaniz saglaniyor. busayede yapilan Iskencenin Sizin Psikolojinizde daha agir hissedilmesi saglaniyor. Kisacasi : Kisinin Psikolojik Iskenceye karsi DUyarliligi hat safhada aktiv hale getiriliyor.
- Sunî korku oluşturulması .Kisinin Beynindeki Korku bölgelerini Radiodalgalari ile Aktiv hale getirmek. Ayni Zamanda MANTIK , Sorgulama, Analiz etme gibi Beynin karar verme noktalarinida Devre disi birakmak. bunu yaptiginiz zaman Hedefteki Kurbanin yerdeki bir zararsiz karincadan dahi inanilmaz derecede korkmasini sagliyabilirsiniz. Cünkü Kisinin bütün korku Mekanizmalari en ust seviyede aktiv iken , Kisinin Yerdeki Karincadan korkmamasi gerektigini Kendisine Telkin edecek bütün Mantik, Analiz, Sorgulama gibi Ozellikler tamamiyle ama tamamiyle Devredisi/Kullanimdisi durumdadir.
- Aksam yatmadan once dalga gecmek icin yapilan uyandirma oyunlari. Ornegin Siz tam uykuya dalacaginiz esnada sizin beyninize gonderdikleri radiodalgalari ile uyandiriyorlar. Ancak Su anda tarif edemeyecegim cok tuhaf bir Duygu ve his ile uyandiriyorlar.
- zihin kontrolü teknolojisinin son safhası, beyin dalgalarının veya insan EEG'sinin kopyalanmasıdır. Kuvvetli bilgisayarların kullanımıyla, öfke, acı, kaygı, küçümseme, umutsuzluk, şiddet, sıkıntı, kıskançlık, hayâl kırıklığı, üzüntü, suçluluk, nefret, pişmanlık, dargınlık, üzüntü, utanç, aldırışsızlık, kızgınlık, acıma, hiddet, hasret, kin ve şiddet gibi insan duyguları belirlenip EEG sinyalleri içinde "duygu ifade grupları" olarak ayrıldılar. İlgili frekans ve genişlikleri ölçüldü, uygun ve ayrı bir şekilde etiketlendikten sonra, frekans/genişlik grupları birleştirilip başka bir bilgisayarda saklandı.
Sonuç olarak, bu duygu kalıpları alçak ses taşıyıcı frekansların içine yerleştirilip, başka bir insanın (BENIM) zihninde aynı duyguların oluşturulması için kullanılabilecek safhaya gelindi.

10 senedir Bana yapılanları burda çok uzun bir Listeyle sıralayabilirim ancak okuyanları sıkmamak için kısa bir liste yazdım.
Bu Saldırılar sadece bana yapılmamaktadır şu anda dünya genelinde yüzbinlerce hatta Millionlarca insan bu saldırılara maruz kalmaktadırlar, Insanlar Zihin kontrolünden habersiz oldukları için, kendi Psikolojilerinin bozulduğunu düşünüp işkenceler içerisinde yaşamaktadırlar.
Yani sizin Zihin Kontrolü hakkında bilginizin olmaması çok daha ağır bir işkencedir, Çünkü delirdiğinizi düşünüyor Ironik olarakta bunu düşündüğünüz için gerçektende zamanla Psikolojiniz bozularak yaşıyorsunuz.
Ben bu konuda şanslıyım çünkü (başkalarına nazaran) erken bir zamanda beynime dışarıdan müdehale yapıldığını anladım.

Bana Mikroçip nerede Enjekte edilmiş olabilir ?
Bu soruyu net birşekilde cevapliyabilmem çok zordur.
Ancak en az 10 sene olduğundan kesinlikle eminim. Çünkü 1999 senesinde Fransa`daki Annemin (Sevgi Bulut) yanında kalıyordum. Ve annemin yanında 1 sene kadar kaldıktan sonra Basel`de bir Çocuk Yurdu`na (Karpfenweg Birsfelden TIKLA) yerleştirildim. Buraya yerleştirildikten sonra Beynimde ,Düşüncelerimde çok tuhaf değişiklikler ve farklılıklar yaşamaya başladım. Yani ilk olarak 2000 senesinde Basel Birsfelden`deki Karpfenweg Yurdu`na girdikten sonra hayatımda degişiklikler olmaya başladı, Psikolojik olarakta çok tuhaf olaylar yaşamaya başladım.
Tabiki bu tuhaflıkları O dönem ciddiye almıyordum. Psikolojiktir geçer, herkeste olur , diye kestirip atıyordum. Ve Zihin Kontrolü gibi olaylardanda haberim olmadığı için yaşadıklarımı Psikolojiye yorumluyordum. Ancak aradan birkaç sene geçtikten sonra, Zihin Kontrolü Kavramıyla tanıştığım anda geçmişimde yaşadığım olaylarıda daha iyi anlamaya ve çözmeye başladım.Kısacası bir Zihin Kontrolü Kobayı veya Kurbanı olduğumu net birşekilde anladım.

Fransaya Gidişim
Ben 1999 senesinde Zürich`te yaşıyan Babam`la tartıştıktan sonra Fransa`daki Annem Sevgi Bulut`un yanına gittim. Annemin Kocası Cemal Bulut`un Emniyet tarafından devamlı gözetim altında olduğu çevredeki herkes tarafından bilinmekteydi.
Ancak bu Kontrolün Beyne yerleştirilen Mikroçip boyutlarında olduğunu hiçkimse tahmin dahi edemezdi. Yani O dönemde, Cemal Bulut devamlı Anneme „beynime Çip yerleştirdiler düşüncelerimi okuyorlar „ diye konuşmalar yapıyordu. Benim Annem ise Zihin Kontrolü konusundan habersiz olduğu için butarz Teknolojilerin Devlet tarafından yoğun birşekilde kullanıldığını bilmediği için, Cemal Bulut`un Psikolojikmen delirdiğini ve Dengesini kaybettiğini söyliyordu.
Oysaki Cemal Bulut gerçeği söyliyordu, ancak Zihin Kontrolü çok nadir insan tarafından bilindiği için kimseye derdini doğru dürüst açıklıyamıyordu. Zaten Zihin Kontrolü saldırısına uğriyan Insanların coğunun yaşadığı durumda bu örnekteki gibidir. Yani eğer ailenizde,çevrenizde konudan haberdar birisi yoksa ve bu Konuları anlıyamıyor ve anlamlandıramıyorsa ozaman sizin derdinizi anlatabilmenizde imkansız gibi birşeydir.
Çünkü Insanlar bu konuda bilgisiz oldukları için direk işin kolayına kaçıyorlar ve „Delirdi, Kafayı yedi, Tozuttu“şeklinde yakıştırmalar yapıyorlar. Oysaki Zihin Kontrolü kurbanları Dünya`nın dört bir yanında mahkemelere başvuruyorlar, ve bu konu hakkında sayısız Belgesel , Kitab yayınlanmaktadır ve Konferans`lar verilmektedir.

Benim beynime Mikroçip ya Fransa`da kaldığım 1 sene içerisinde yada Basel`de kaldığım Çocuk yurdunda yerleştirildi.
Fransa'daki annemin yanında 1 sene kadar kaldıktan sonra Birsfelden`deki Karpfenweg Cocuk Yurdu na (Sene 2000) yerleştirildim. burada benim Beynime rahatlıkla bir Mikroçip yerleştirilmiş olabilir, Çünkü 24 saat Devletin denetimi altindaydım.

Cemal Bulut ve kardeşim Ferhat`ın ölümü
2004 senesinde kardeşim Ferhat Bulut (16) bir araba kazasında yaşamını yitirmiştir. Ve Annemin Kocası Cemal Bulut`da bu araba kazasının hemen ardından Cezaevinde Intihar etmiştir.
Oncelikle Ferhat`ın kaza yaptığı yeri gören bir insanın O kazaya inanabilmesi çok zordur. Ben Kaza yerini ilk gördüğümde olayın bir kaza olduğuna inanmadım ve halende inanmıyorum. Kazanın yapıldığı yer Bu Dünyada Kaza yapılacak en son yerdir belkide.
Kazanın olduğu yeri gördüğünüz taktirde, ozaman aklın, mantığın almadığı bir kaza olduğunu anlıyacaksınız. Ve bu Kazanın hemen ardından Cemal Bulut`un hapishanede intihar etmeside çok şüpheli bir durumdur. Cemal Bulut`un Morgta cesedinin gösterilmeden Türkiye`ye gönderilmesi yine şüpheli bir durumdur. Ve Türkiye`dekilerin Cemal Bulut`un cenazesinden Şüphelenip Annemi arayıp rahatsızlıklarını, Şüphelerini dile getirmeleri yine kayda değer bir Bilgidir. Benim kanaatimce Ferhat`ın Kaza yapması ve Cemal Bulut`un Intiharı kesinlikle bir KOMPLODUR. Bana göre birileri Cemal Bulut`u öldürmek istiyordu, bunu yapabilmek içinde kardeşim Ferhat Bulut`u yem olarak kullandılar. Yani Cemal Bulut`u tanıyan herkes bilirki Cemal Bulut kolay kolay intihar edecek bir yapiya sahib değildir. Yani Cemal Bulut eğer durduk yerde intihar etmiş olsaydı buna hiçkimse inanmayacaktı belkide. Bundan dolayıda Cemal Bulut`un Intiharını inandırıcı kılabilmek için Ferhat Bulut bu oyunda Kurban olarak seçildi. Hatta ben şunu dahi düşünüyorum, Ferhat Bulut`un içinde bulunduğu aracı kullanan Şöför belkide Zihin kontrolüyle etki altına alındı ve resmen arabayla Intihara sürüklendiler.
Birde dikkat edilmesi gereken nokta şudur. 2004 senesinde benim ailemde herşey üst üste yaşandı. 2004 senesinde Ferhat Bulut araba kazası geçirdi, Bu kazadan hemen sonra Cemal Bulut Hapishanede intihar etti. Ve Cemal Bulut`un intiharından hemen sonra ben Isviçre`de, derin Polislerle bağlantısı olan Türkiye`li bir Çete tarafından saldırıya uğradım.Yani açık bir Organizasyon var. Bütün olayların hepsi aynı sene aynı dönem içerisinde yaşandı. Yani Ferhat, Cemal ve benim aynı tarihte saldırıya ugramış olmamız (birnevi iplerimizin çekilmesi) çok tuhaf birsekilde ayni döneme denk gelmistir.Benim kanaatimce burada açik bir Orginazasyon var. Bütün Aileye yönelik yapılan bir Komplo var.

Birkac soru isareti
1.Cemal Bulut Intihar ettiginde Annem Sevgi Bulut cenazeye bakmak istiyor.Ancak Fransiz Polisi anneme diyorki: Bakmamanizi tavsiye ediyoruz cünkü otopsiden dolayi cemal bulutun bütün vucudu boydan boya kesilmis/yarilmis bir durumda. diye Annemin cenazeye bakmamasi gerektigi konusunda telkin yapiyorlar.Cenaze Turkiyeye gonderiliyor ve Cemal Bulut`un ailesi bakiyorki Cenazede en ufak bir cizik bile yok. Bunun üzerine Cemal Bulut`un Ailesi bu durumdan rahatsiz olduklarini ve suphelerini dile getiriyorlar. Annemi bircokkez ariyor ve Cemal Buluta Komplo kuruldugunu dile getiriyorlar.
2.Cemal Bulut senelerce Beynine Mikrocip yerlestirildigini iddia etti. Bu dusuncesini bizim haberimiz olmadan sürekli olarak annem (Sevgi Buluta) aciklamis.Cemal Bulutun bu tarz iddialari oldugunu ben 2011 senesinde ogredindim.
Cemal Bulut`un Almanyada yasiyan kardesi Idris Bulut yine senelerdir Beynine Mikrocip yerlestirildigini iddia etmis.Bu bigiyide 2011 senesinde ogrendim.
Benim Babam Bulent Aydin ise oda senelerce beynine Mikrocip yerlestirildigini iddia etmektedir.
Ve bende yine beynime Mikrocip yerlestirildigini soyliyorum.
3. Ferhat Bulut ve arabadaki soforun kaza esnasinda alkollu olduklari soyleniyor.Peki Bukadar organizasyonu bukadar Hileyi yapan Fransizli Derin Polisler NEDEN Sahte bir Rapor hazirlayipta Bizi kandirmasin ? Yani Fransiz Polisinin bize gercegi soyledigini kim nasil garanti edebilir ? Belkide Sofor 1 damla Alkol almamistir.
Hersey biryana; (sözde) Alkollü olan sofor 60 km lik yolu sorunsuz birsekilde geliyor ancak siz TESADUFE bakin Otobandin bir Parki veya dinlenme yerinde 6 metrelik mesafede kaza yapiyor. Yani koskoca Okyanusu asip kucucuk bir derede bogulmak gibi birsey.

Devlet Denetimi altindaki Kurumlarda yapilan Zihin Kontrolü

Dikkat etmemiz gereken cok onemli bir nokta var : Zihin Kontrolü Teknolojileri üzerinde yapilan Kobay denemeleri genelde Hapishaneler,Hastaneler, Cocuk yurtlari ve Askeriye gibi Devletin denetimi altinda olan kurumlarda yapilmaktadir.Ben kendim bizzat Isvicrede bir Cocuk yurdunda kaldiktan itibaren benim hayatimda belirgin degisimler yasanmaya baslandi. Bu Deneylerden Devletin kendisinin haberi oldugunu ima etmek istemiyorum , Derin devletin bu olaylari Organize ettigini acik ve net dile getiriyorum. Peki neden bu Devletin denetimi altindaki butarz kurumlar Ideal birer Deneme Labaratuvari olarak kullaniliyor ? Cunku Zihin Kontrolü elektromanyetik alanlar kullanilarak yapildigi gibi Ayni zamanda Kimyasal ilaclar ilede yapilmaktadir. Hatta en etkili zihin kontrolü Kimyasal ilaclar ile yapilan zihin Kontrolüdür. Eger siz Elektromanyetik alanlari kullanip Insan beynine Mudehale ederseniz ve Ayni zamanda kisiye beyni bulandiran kimyasallar verirseniz Ozaman Kurban uzerinde Etki alaniniz cok daha genis olacaktir. Bundan dolayida Kobay olarak secilen Kurbanlarin , Deneyleri yapanlarin denetiminde Yemek yemeleri ve Su icmleri cok onemlidir.
Ornegin ben 4 senedir Ailemin (BABAMIN) Yaninda yasamaktayim Ve benim butun Ticari girisimlerim A dan Z ye engellenmektedir. Bana oyle bir Ambargo yapilmaktadirki adeta benim Yerimden Kipirdiyamam icin hersey tasarlanmis gibi.Yani bana saldiran kisiler Benim Su anda bulundugum Evde kontol altinda kalmami istiyorlar buradan baska biryere gitmemi istemiyorlar. Bunu istemedikleri icinde Benim Ticari girisimlerim 100 de 70 veya 80 degil 100 de 100 birsekilde engellenmektedir. Adeta benim Elim , Ayagim, butun Bedenim zincirlenmektedir benim Burada Kalmam saglanmaktadir. Ornegin benim Ticaretim engelenmese ben hergun baska bir Yerde baska bir mekanda Yemek yiyebilir Su icebilirim, Buda beni kontrol etmek isteyenlerin en son isteyecekleri durumdur.
Iste bu sebeblerden dolayi Askeriye ,Cocuk yurtlari veya hapishaneler Gizli Servisler acisindan Ideal birer Deney Labaratuvaridir.
Canli kanli dört Ornek vermek gerekirse. Mehmet Ali Agca Uzun sure Cezaevinde Kaldiktan sonra Papa Suikastini gerceklestirdi Ve Mehmet Ali Agca Yillardir kendisini Beklenen Mesih zannetti. Bugün halen Mesih oldugunu Dusunmektedir ve Kendisi bircok kez Medyanin onunde bagirarak "ben Isa Mesihim" seklinde aciklamalar yapmistir.
Ikinci Ornek : Hasan Mezarci Donemin Refah Partili Milletvekili Ataturke hakaret ettigi gerekcesiyle Cezaevine atilmis, ve Cezaevinden Ciktiktan sonra "Ben Meryem oglu Isayim ve Havarilerimle Gorevimi yapmaktayim" seklinde aciklamalar yapmisti.Hasan Mezarciya yapilan Siyasi komplonun nedenini kendisi bir televizyon Programinda aciklamisti, Kendisinin Ozel Haarp Dairesi Aleyhinde bir Soru Onergesini meclise verdigini ve bu Onergeden Sonra Ataturk bahane edilerek kendisinin Cezaevine atildigini dile getirmistir.
Ucuncu Ornek : Aksiyon Dergisi'nde Faruk Mercan'ın Alaattin Çakıcı'yla yaptığı bir röportajda söyledikleri de 'zihin kontrolünü gündeme getirmişti.Alaattin Cakici bu Roportajinda Fransadaki Cezavinde kendisine Zihin Kontrolü yapildigini dile getirmistir.
Dorduncu Ornek : 99 Senesinde Cezaevine konulan IBDAC orgutunun Lideri Salih Mirzabeyogluda Cezaevine yerlestirildikten sonra kendisine Zihin Kontrolü yapildigini sürekli dile getirmektedir.
Butun bu Tabloya baktigimiz zaman TSK icerisindeki Intiharlarin Zihin Kontrolü ile yaptirilmis olma olasiligi cok yuksektir.Ve Su anda Ordu icerisinde onbinlerce Rutbeli Askerin Habersiz birsekilde Zihin Kontroluyle manipule edildigide yuksek bir Ihtimaldir. Cunku Askerler 24 saat bir Ustmevkinin Kontrolü ve denetimi altindalar. Dolayisiyla Ust mevki eger derin devletle baglanti halindeyse Askerlerinde Kobay olarak kullanilma olasiligi yüksektir.

Mesih oldugunu iddia eden bir baska Isimde Amerikada yasamis olan Jim Jones`tur. Halkın Tapınağı isimli kilisesinin kurucusu olan Jim Jones. 1978 yılında Guyana'da kendisi ve müridlerine has kasabası Jonestown'da 911 müridini aynı anda intihar etmeye ikna etmiş ve kendisi de müridleriyle birlikte ölmüştür.
Jones'un oğlu sonradan basına yaptığı açıklamada, babasının yoğun amfetamin, marijuana ve LSD deneyimlerinin aile arasında iyi bilindiğini söylemiştir. Müridler siyanürlü kokteyl ve enjektörler vasıtasıyla intihar ederken, koltuğunda ölü bulunan Jones'un kendini silahla vurduğu görüldü. Ertesi gün bu olaydan haberi olmayan basın helikopterle bölgeye geldiğinde her yere dağılmış 900 ün üzerinde cesetle karşılaşınca şoke oldu. Tüm dünyayı ayağa kaldıran bu eşine rastlanması zor olay Jonestown katliamı olarak tarihe geçti.
Jim Jones'un CIA hesabına çalıştığı ve Jonestown'ın CIA'nın bir zihin kontrolü projesi olduğu yıllarca iddia edildi.
Olay, Kongre'de CIA'nın örtülü operasyonlarına şiddetle karşı çıkan Cumhuriyetçi Leo Ryan'ın olayı araştırmak için Jonestown'a gitmesi ve Jones'un müritlerince öldürülmesiyle son buldu.

Bu Orneklere Dikkat ederseniz Genelde Dini acidan zihin Kontrolü (Istismar) yapildigini gormekteyiz ve Genel anlamda Kurbanlara MESIH Olduklari telkini yapilmis ve busayede belirli bir hedefe yonlendirilmisler.
Uzmanlar sözde mesih akımlarının 1970'li yıllarda ortaya çıkmaya başladığını, o tarihten bu yana da hızlı bir artış içinde olduklarını ifade etmektedir.
Bircok Insana Mesih`lik konusunda Zihin Kontrolü yapildigi bu Orneklerdende görülmektedir. Ayni yöntemler benim uzerimdede 2009 ile 2011 senesi arasinda uygulanmistir. bana 2 sene boyunca Mesih oldugum yönünde Zihin Kontrolü yapilmistir. Bana yapilan Zihin Kontrolü sadece Elektromanyetik teknolojilerden ibaret degildir ayni zamanda Tibbi Ilaclarlada Ciddi anlamda bana Zihin Kontrolü yapildigini düsünmekteyim.
Oncelikli olarak sunu belirtmek isterim Ben Mezheb olarak Alevi Inancindayim sonuc olarak Müslüman bir Vatandasim. Ancak benim bugune kadar hicbirzaman Asiri Dini dusuncelerim olmadi, gerek Aile yapisi itibariyle gereksede Alevi Inancindaki Antiradikal Dusunceler itibariyle Ben hicbirzaman Radikal dusuncelerde birisi olmadim.Yani normal sartlarda bana disaridan Mudehale yapilmasa idi benim Mesih oldugumu Dusunmem imkansiz otesi bir durumdur diyebiliriz.
Ayriyeten Benim Uvey Babam olan Cemal Bulut`` ta hayatta iken kendisinde bu tarz Semptomlar görülmüs.
Bana yapilan Zihin Kontrolü sonucunda Internette dolasirken Adnan Oktar ismindeki Cemaat Liderinin websayfasina ulastim. Bu kisinin websayfasini birkac sefer ziyaret ettim.Benim Dunya Gorusumle Zit olan bir Kisi olmasina ragmen Ben nedense Bu Kisinin Websayfasini devamli Ziyaret etme egilimi icerisindeydim. Acikcasi ben Adnan Oktarin Websayfasini kendi istegim le ziyaret ettigimi dusunmuyorum, Disaridan yapilan Zihin Mudehalesiyle bu Sahsin Websayfasina yonlendiriliyordum. Bu kisinin ozellikle Yapmis oldugu Canli Tv konusmalarini her aksam izliyordum. Adnan Oktar her aksam belirli saatlerde Kendi Internet Sayfasinda Canli Program yapiyordu. Bana yapilan Zihin Kontrolü sonucunda ben iradem disinda Adnan Oktarin Websayfasina yonlendiriliyor ve Dinen Asimile ediliyordum. Adnan Oktarin konusmalarinda hemen hemen hergun Onlarca Kez Mehdi kelimesi geciyordu. Ve Adnan Hocanin her Mehdi konusmasinda ben Konusmalari kendi uzerime Aliyordum. Yani Ornegin Adnan Oktar Mehdiyi Tarif ettigi anda Bana Yapilan Zihin Kontrolü sonucunda Bütün tarifleri ben kendi uzerime aliniyordum.
Adnan Oktarin Programlarini izledigim anlarda ve izlemedigim zamanlarda Bana Mehdi oldugum Yonunde 24 saat telkin yapiliyordu. Bu telkinleri nasil yöntemlerle yaptiklarini net birsekilde bilmiyorum: Ancak bunun bircok yontemi oldugu bilinmektedir.Ornegin Ben Ekonomik olarak Heracidan Ambargoya ugradigim icin Devamli evde kalmak zorunda idim Dolayisiyla Zamanimin büyük bir Bölümünü Internette geciriyordum. Internet araciligi ile bir insana Gerek Sesli Gereksede Resim ve Yazili olarak SUBLIMINAL TELKIN Yapilabilinir. Bilgisayar disinda Cep teelefonundan veya Televizyonun yaydigi Sesler uzerinden size yine SUBLIMINAL TELKINLER yapilabilinir.
Butun bu Subliminal telkinlerin uzerine Bir Mikrocipte eklerseniz ayriyeten Kisiye habersizce günlük verilen Tibbi Ilaclarida düsünürseniz, HedeftekI kurbanin Kendisini Mehdi olarak Hissetmemesi icin hicbir neden yoktur.
Ayriyeten Kaldigim evin ust Komsusu (Enser Tairi) bana Saldiran Kisiler tarafindan Satin alinmis ve bana karsi kullanilmistir halende kullanilmaktadir. üst komsunun evine belirli Gizli Servis Alet ve Edebatlarinin Yerlestirildiginden Kesinlikle eminim. Bu kisinin Evine bana zihin Kontrolü yapmak icin Radio Dalgasi yayan özel Cihazlar Yerlestirilmistir.
Yani Dusunebiliyormusunuz Bir Kisiye 24 saat boyunca Telkin yapacaksiniz ve O kiside bu telkinlerden Etkilenmiyecek ? Yani Bir Insanin sizinle 3 dakika bir konu hakkinda konusmasi, Iddiada bulunmasi dahi sizi etkiliyebiliyor ve sizi Dusundurebiliyorken, Biz burada 24 saat araliksiz yapilan bir telkinden bahsediyoruz.
Yani su yazacagim tabloya bir bakip Dusunelim
1. Internetten;Telefondan, Evdeki Cihazlardan 24 saat SUBLIMINAL TELKIN yapilmakta,
2. Yiyeceklerim ve Iceceklerime Beyni bulandiran Tibbi Ilaclar katilmakta
3. Beyne yerlestirilen bir Mikrocip vasitasiyla Düsünceler hertürlü manipule edilmekte.
4. Yukaridaki Komsunun Evine (Hemen odamin üstüne) Zihin Kontrolüne yoneliK Ozel Aletler yerlestirilmis.
5. Daha haberimin olmadigi Bilmedigim Nice Oyun ve Hileler
Yani bütün bu Tabloya baktiginiz vakit su gercegi net birsekilde anlarsiniz. Bu tarz bir Saldiri altinda yasiyan Bir Insan Kendisini Mehdide zanneder Isa da zanneder Musa da zanneder.
Yani burada Kisiye yönelik yapilan öyle bir Kusatmadan ve Ablukadan bahsediyoruzki karsi taraftaki kisiye hicbir Secenek hakki birakilmamis. Yani Hedefteki Kurban adeta Bilgisayar Tuslari ile Yonetilen bir Robot konumuna düsürülmüs durumda.

Bundan dolayida Benim aleyhimde yorum yapilmadan önce bu gerceklerinde dikkate alinmasi gerekiyor diye düsünüyorum.
Bana uzun birsure gece gunduz Mehdilik yönünde Zihin Kontrolü yapildi. Hatta ben Türkiyede bulundugum donemlerde Bir metin yazdim ve bu Metni Turkiyedeki bircok gazeteciye elden verdim. Bu Metinde Uzun Süredir Devlet tarafindan izlenildigim ve Zihin Kontrolüne maruz kaldigim yaziyordu Ayriyeten Derin Devletin beni Izlemesinin Nedeninin MEHDI oldugum suphesidir.Seklindeki bir Metni bircok Gazeteciye dagitttim. Onlarca Televizyon ve Gazete calisanina bu yazilari dagittim. Yani Ben bu Metinleri dagittigim donemlerde Ciddi anlamda Etki altinda oldugumdan dolayi Kendimi Mehdi Zannediyor ve Beni takip eden Guclerinde Benim Mehdi Oldugumu düsündükleri icin beni Takip ettiklerini Düsünüyordum. Daha dogrusu bana Yapilan Zihin Mudehalesi sonucunda böyle düsünmem saglaniyordu.

Intihar Isteginin Yapay birsekilde olusturulmasi
Intihar ile ilgili bana uzun birsure boyunca Zihin Kontrolu yapildi. bana disaridan yapilan mudehaleler sonucunda bende inanilmaz derecede Intihar istegi olusturuldu.
hergün intihar etmeye yonelik hayaller kuruyor , kafamda planlar yapiyor hatta Internette en kolay intihar yontemlerini arastiriyordum. Bana disaridan inanilmaz derece bir müdehale yapiliyor ve bana Intihar duygusu yapay birsekilde empoze ediliyordu.
Peki Intihar duygusu bir insana nasil disaridan empoze edilir ? Bunun Teknigini bende tabiki kesin ve net olarak bilmiyorum, ancak size bana yapilanlari asa yukari tarif edebilirim. Kisinin bunalima girmesi icin beynin ilgili noktalarina Elektromanyetik dalgalarla mudehale ediliyor ve Uyumakta olan deaktiv durumda olan Duygular harekete gecirilip uyandirilmaktadir.
Yani her insanda Sevgi, Nefret, Acima, ,Kibir, Korku, Cesaret, intihar istegi, bunalim gibi Duygular vardir. Yani Bir Insanin beyninde istenilen herturlu Olumlu veya olmusuz duygu mevcutur.
Burada onemli olan hangi duygularin aktiv oldugu ve hangilerinin ise bastirilmis oldugudur. Bazilariniz belki dusunuyorsunuzdur , eger herkeste katil olma duygusu varsa neden herkes katil olmiyor veya herkeste Intihar etme Duygusu varsa neden herkes intihar etmiyor ? Bu sorunun cevabi deminde belirtmis oldugum gibi, Bazi Duygular Aktiv haldedir bazi duygular ise Passiv haldedir veya Ust bilinc tarafindan Altbilincte Baski altinda tutulmuslardir. Kotu, olumsuz olan Duygular Nederecede baski altinda tutulup Yonetilebilinirlerse Kisinin hayatta basarili olmasi da oderecede mümkündür.
Freud’a göre, yaşama ve ölüm içgüdüleri devamlı olarak birbirleriyle savaşırlar. “İnsan ölüm ve yaşam içgüdülerinin birbirlerine karşı savaştıkları bir alandan öte bir şey değildir.”. Bu iki farklı içgüdü her insanda bulunur.
Yani Siz eger dogal halinize birakilmis olsaniz Sizin Yasama duygunuz Olmek duygusunu alt edecektir, Ancak Disaridan yapilan Mudehaleler sonucunda Olmek duygusu yapay birsekilde Sisirilirken Yasamak duygusuda dis mudehaleyle Zayiflattirilmaktadir.
Elektromanyetik Mudehalelerle sizin Psikolojinizde yasanan Dogal Savaslara mudehale edilmekte ve istenilen taraf beslenip canlandirilmaktadir busayede Kisiliginiz yapay birsekilde dizayn edilmekte. Bir Kizildereli atasozüyle bu konuyu özetlersek: İnsan iki ruhludur içinde bir iyi köpek birde kötü köpek kavga eder. Hangisini daha çok beslersen o kazanır.
Benim uzun birsure boyunca Intihar etmek icin Hayaller, düsünceler kurmamamin nedeni bana elektromanyetik yollarla müdehaleler yapildi benim olumsuz duygularim harekete gecirildi.
Ortadogudaki Intihar Bombacilarinin bircogunun bu Yontemlerle kullanildiklarini bircok Uzmanimiz dile getirmistir. Hatta son yasanan Taksim Bombalamasinin dahi bu yöntemle yapildigi dedikodusu yayilmistir.
Intihar istegini olusturabilmek icin bir insanin bazi duygularini harekete gecirmeniz yeterli olacaktir, Karamsarlik duygusu,Korku duygusu, kaygi Endise duygusu, hayattan beklentinin olmamasi, hiclik duygusu, kendini boslukta hissetme duygusu vs vs vs.

Ayriyeten Benim bilincli birsekilde Toplumdan izole edildigimi bütün cevremle olan iliskimin koparildiginida düsünürsek bana yapilan Komplo daha net anlasilacaktir.
Turkiyede bulundugum bir dönemde bana cok asiri bir Zihin Kontrolu yapildi ve bende Intihar istegi olusturuldu, Sonunda ben bu Baskilarin, Manipulasyonlarin etkisi altinda 2 defa Intihar girisiminde bulundum.
Birinci Intihar Girisimi Atakoyde yasadigimiz evde oldu.Ikinci Intihar Girisimi ise yanlis hatirlamiyorsam Istanbul Bogaz Köprüsünde olmustu.Bu iki olayda Emniyet ve Hastane kayitlarinda resmen kayitlidir.
Atakoydeki intihar Girisimi : O donemlerde Bana yapilan zihin Kontrolü sonucunda bir Eczaneden bircok Uyku Ilaci aldim, ve Ataakoydeki evimizde bu Uyku haplarini alip Intihar ettim. Haplari aldiktan sonra Odama gittim ve Uyumaya busayede birsey hissetmeden ölmeye calistim. Ben Uykuya daldiktan yarim saat sonra Zihin Kontrolüyle uyandirildim ve Uyandirildiktan sonra bana Korku hissi verildi ve bu His ile hastanaye gitmeye calistim. Daha Dogrusu benim Dusuncelerim Yonlendiriliyordu, Bana saldiran Kisiler benim Olmemi istemiyor galiba SURUNMEMDEN Yana idiler . Bundan dolayida Bana zihin Kontrolu yapip Benim Uyanmami ve hastanaye gitmemi sagladilar. Ben uyandiktan Sonra Asagi kata indim ve Gördügüm ilk Taksiyle Bakirköy hastanesine gittim. Bakirköy hastanesinde acil de beni 40 dakika kadar beklettikten sonra beni Muayene ettiler.
Ve Ertesigun Bana Psikolojik Tedavi Görmem yönünde öneride bulundular. Ve hemen yan taraftaki Klinike basvuruda bulunabilecegimi belirttiler.
Bu arada Bana yapilan Zihin Kontrolü halen devam etmekte idi. Bu Teklifi Ben kendimmi veya Zihin Kontrolü etkisindemi Kabul ettim Bilemiyorum, Ancak bu teklifi birsekilde kabul ettim.Sonuc olarak Bakirköy Hastanesine yerlestirildim ve 2 Hafta boyunca hastanede kaldim. Hastanede kaldigim Sure zarfinda Icerideki 7 ye yakin Psikolog ve Uzman Bas Psikolog tamamiyile benim le iceride Oyun oynadilar. Yani Bana saldiran kisiler Icerideki Ekibi Bana karsi coktan ayarlamis ve Satin almislardi.
Iceride bana herhangi bir Tedavi yapilmadi.Aksine bana itici davranislar ve tavirlarla Psikolojik baski uygulandi. Ayriyeten Icerideki 15 e yakin hastanin icerisinde birkaci bana karsi kullanilip yonlendirildiler.
Eminimki su anda hepiniz düsünüyorsunuzdur, Boyle bir Organizasyonu bir Cumhurbaskanina dahi yapmazlar sana neden bukadar kapsamli bir Organizsayon yapsinlar ? Inaninki bütün Anlattiklarim tamamiyle Gercegi yansitmaktadir ve Bu okuduklariniz yasadiklarimin tamamiyle Yuzde 5 lik kismi. daha yuzde 95 lik kismini yazmadim. Ayriyeten hedef aldigim kurumlarin hepsinde kimlik teespiti yapmaya ve Bana karsi kullanilan kisileri tespit etmeye de herzaman hazirim. Yani burada hayali birsekilde bir senaryo bir Hikaye uydurmuyorum.

Ticaretimin engellenmesi
2006 senesinden beridir yapmış olduğum bütün Ticari girişimler bu Kişiler tarafından engellenmiştir,ve bu engellemeler sonucunda Millionlarca Dollarlık Ticari zararlar yaşadım.
2006 senesinden beridir Internet üzerinden birçok Web Projesi geliştirdim, ve bu Projelerin tamamı bu Kişilerin engellemesi sonucunda Bloke edilmiştir.
Internet uzerinden yapmiş olduğum bir Projeyi sizinle paylaşmak isterim.
Domain alış ve satışı , yani Internette alan ismini isteyen herkes 17 Isviçre frankına satin alabilir, ve Bu isim eger çok Değerliyse bu Ismi 1000 dollardan – 50 Million Doollara varan Fiyatlara satabilirsiniz. Mesela Auto.com , veya Hotel.com veya Internet.com bu Isimler cok kaliteli isimlerdir.
Satışı gercekleşen bir Kaç Alan ismini örnek olarak yazmak gerekirse
1. Insure.com - verkauft um 16 Mio $ 2009
2. Shop.com - 3,4Mio $ satıldı
3. Software.com - 3,2Mio $ satıldı
4. Wine.com - 2,9Mio $ satıldı
5. Slots.com - satıldı 5,5Mio $
6. Pizza.com - 2,6Mio $ satıldı
7. Business.com - satıldı 7,5Mio $ 1999
8. Fund.com - satıldı 9,9Mio $ 2008
9. Casino.com - satıldı 5,5Mio $
10. Beer.com - satıldı 7Mio $

2006 senesinden beridir 1800 ün üzerinde Alan ismini Bilgisayarımda kaydettim, Bu Isimlerin hepsi benim Bilgisayarımı Izleyen kişiler tarafından resmen çalındılar.

Başvuruda bulunduğum Makamlar
Isviçre Basel Savcılığı (2 defa)
Istanbul Büyükçekmece Savcılığı
Istanbul Insan hakları derneği (3 defa)
Isvicre Insan hakları derneği
Türkiyede 20 in üzerinde Tv, Gazete ile kendi merkezlerinde veya Telefonla görüştüm.

Bu Yazilari yazabilmek icin bir ay boyunca hergun Saldirilara katlanmak zorunda kaldim. Yukarida gormus oldugunuz Yaziyi Haftalarca Engellemelerden sonra yazabildim.Ve Yazmis oldugum Yazida bircok imla hatasi bir Cok cumle hatasi oldugunu bilmekteyim. Benim Türkcem cok iyi derecede degildir, Ancak Yazi yazdigim zamanlarda bana Yapilan Saldirilar sonucunda beynim/Dusuncelerim bloke edilmekte, konsantrasyonum dagitilmaktadir.Bundan dolayida Normal Seviyemin cok altinda yazabildim bu Metni.
Bana saldiran Kisiler bir gercegi cok iyi bilmektedirler, Bir Insan derdini ifade edemedigi sürece ona hickimse yardimci olmiyacaktir. Derdini soylemeyen derman bulamayacaktir. Bu Mantik ve Düsünceden dolayi Bana saldiran kisiler benim düzgün bir Metin hazirlayip bunu Insanlara sunmami kesinlikle istemiyorlar.

Umit Aydin

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.