Pasmo Kontrolne - część 1 (beta)

Pasmo Kontrolne - część 1 (beta)

Bunkier Sztuki Plus

Galeria Bunkier Sztuki inicjuje nową platformę informacji i prezentacji kultury. Sprzężone ze sobą kamery, monitory i system publikacji danych w Internecie, zarządzane przez napisany specjalnie na nasze potrzeby program komputerowy, umożliwiają przeniesienie…


+ More

Galeria Bunkier Sztuki inicjuje nową platformę informacji i prezentacji kultury. Sprzężone ze sobą kamery, monitory i system publikacji danych w Internecie, zarządzane przez napisany specjalnie na nasze potrzeby program komputerowy, umożliwiają przeniesienie obrazu z wnętrza Galerii do sfery publicznej oraz udostępnienie go za pośrednictwem sieci.

Pasmo Kontrolne udostępnia wiedzę o sztuce i ją dokumentuje. Prezentujemy sztukę wideo, dokumentacje efemerycznych zdarzeń, wykładów, warsztatów i wystaw. Oswajamy sztukę cyfrową, sztukę sieci oraz działania interaktywne. Naszym celem i ambicją jest popularyzacja sztuki świadomie interpretującej zdobycze nowych technologii, które zmieniają naszą rzeczywistość i pozwalają na kreowanie obrazu świata.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.