1. Нарешті літо!:) Сонце зводить над містом веселку, фонтани розкидають сріблясті бризки, а місто, яке наче переодяглося у яскраві сарафани і шорти, зовсім не налаштовує на серйозний лад. Пригоди, друзі, цікаві зустрічі намагаються відвоювати увесь час. І не обов’язково шукати пригоди високо в горах чи пірнати у Маріанську западину – дива трапляються кожного дня і саме тут. Не вірите?;) Тоді у новій фото Лабораторії ми пропонуємо, щоб ви самі це довели. Натхненням для пошуку пригод можуть стати нагороди для переможців — чудові смартфони Nokia Lumia 610 i Nokia Lumia 800! Для участі в Лабораторії: Лабораторія триватиме 4 тижні. Кожного тижня буде з’являтись нова тема для фотографій і слова-підказки. Сфотографуйте себе, друзів або просто зробіть фото, яке обов’язково зобразить усі слова-підказки заданої теми. Не бійтесь експериментувати, адже творчий підхід і погляд – це гарна заявка на перемогу! Ви можете надіслати фото на тему одного/двох/трьох або усіх чотирьох тижнів. Право поборотись за смартфон Nokia Lumia 800 будуть мати ті учасники, які надіслали 4 фото, тобто по одному фото на тему кожного тижня. Учасники, які надіслали від одного до трьох фото беруть участь у розіграші смартфону Nokia Lumia 610! Фото на теми тижнів можуть бути завантажені на стіну протягом усього періоду Лабораторії. Поява нової теми тижня не означає, що фото до попередньої теми вже не приймаються. Бажано, до кожного конкурсного фото зробити підпис, вказавши як саме ви використали слова-підказки. Переможців лабораторії обере Ментор – Женя Ножечкін. Успіхів вам!

    # vimeo.com/43782834 Uploaded
  2. Нарешті літо!:) Сонце зводить над містом веселку, фонтани розкидають сріблясті бризки, а місто, яке наче переодяглося у яскраві сарафани і шорти, зовсім не налаштовує на серйозний лад. Пригоди, друзі, цікаві зустрічі намагаються відвоювати увесь час. І не обов’язково шукати пригоди високо в горах чи пірнати у Маріанську западину – дива трапляються кожного дня і саме тут. Не вірите?;) Тоді у новій фото Лабораторії ми пропонуємо, щоб ви самі це довели. Натхненням для пошуку пригод можуть стати нагороди для переможців — чудові смартфони Nokia Lumia 610 i Nokia Lumia 800! Для участі в Лабораторії: Лабораторія триватиме 4 тижні. Кожного тижня буде з’являтись нова тема для фотографій і слова-підказки. Сфотографуйте себе, друзів або просто зробіть фото, яке обов’язково зобразить усі слова-підказки заданої теми. Не бійтесь експериментувати, адже творчий підхід і погляд – це гарна заявка на перемогу! Ви можете надіслати фото на тему одного/двох/трьох або усіх чотирьох тижнів. Право поборотись за смартфон Nokia Lumia 800 будуть мати ті учасники, які надіслали 4 фото, тобто по одному фото на тему кожного тижня. Учасники, які надіслали від одного до трьох фото беруть участь у розіграші смартфону Nokia Lumia 610! Фото на теми тижнів можуть бути завантажені на стіну протягом усього періоду Лабораторії. Поява нової теми тижня не означає, що фото до попередньої теми вже не приймаються. Бажано, до кожного конкурсного фото зробити підпис, вказавши як саме ви використали слова-підказки. Переможців лабораторії обере Ментор – Женя Ножечкін. Успіхів вам!

    # vimeo.com/44303829 Uploaded
  3. # vimeo.com/44793160 Uploaded
  4. # vimeo.com/45036939 Uploaded

Веселіше літо з Nokia Lumia

nokiatrendslab

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.