1. Yükselen enerji maaliyetleri ve değişen ekolojik dengeleri ileri görüşlü bir kurum olma başarısı ile önceden algılayıp Ar&Ge çalışmalarımızı bu yönde sürdürmekteyiz. Mühendislik çalışmalarımızın ve Ar&Ge faaliyetlerimizi her yeni gün enerji verimliliği yüksek cihazlar üzerinde sürdürmekteyiz. Başarılı çalışmalar sonucunda EC teknolojili motorlu fan grubunu ile standart motorlu fanlarla karşılaştırıldığında ürün verimliliğini %90 oranında arttırıp, %50 enerji tasarrufu sağlayan cihazlar üretmekteyiz. http://www.teknofan.com

  # vimeo.com/48138818 Uploaded 66 Plays 0 Comments
 2. Aktif Chilled Beam Sistemleri

  Teknofan; ürün geliştirmedeki ana felselerinden biri olarak benimsediği enerji verimliliği ve enerji tasarrufu üzerine uzun süreler boyunca yatırım yapmakta ve bu yatırım Ar&Ge çalışmalarının sonucunda en verimli cihazları üretmektedir.

  Teknofan Aktif Chilled Beam Systemleri’de bu yatırım ve Ar&Ge çalışmalarının bir sonucudur.

  Teknofan Aktif Chilled Beam sistemleri , ısıtma/soğutma ve taze hava sağlamak için kullanılabilinir.

  Teknolojik dizaynı sayesinde mahalden emilen seconder hava iç nozul kanallarından üflenen primer hava nozullarının etkisi ile batarya içinden geçerek ısıtma ve soğutma işlemi gerçekleşir, atış difüzörleri sayesinde mahale istenilen yönlendirme açısı ile atılır.

  Proje bazlı dizayn gerektiren system için proje aşamasından uygulama aşamasına kadar tüm seçim, dizayn ve kritik hesaplar teknik ofisimiz tarafından sağlanmakta, sistem sorunsuz çalışır vaziyette kontrolümüz altında uygulanmaktadır.

  # vimeo.com/48190961 Uploaded 702 Plays 0 Comments

Teknofan

teknofan

Genel ve özel koşullar için havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinde çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimiz için, zengin ürün bileşenleri ve esnek sistemlerle yaşam alanlarını iklimlendiriyor, Teknofan Klima Sistemleri ile çözüm üretiyoruz.

AR-GE…


+ More

Genel ve özel koşullar için havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinde çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimiz için, zengin ürün bileşenleri ve esnek sistemlerle yaşam alanlarını iklimlendiriyor, Teknofan Klima Sistemleri ile çözüm üretiyoruz.

AR-GE araştırmalarımız sonucu geliştirilen ürünlerimiz, yüksek verim, minimum maliyet ve geri dönüşüm sistemlerimiz ile müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Ürünlerimizin modüler üretilmesi, kapalı alanlarda kolay montaj ve estetik tasarımları ile yaşam alanlarının mimarisine uyum sağlayacak şekilde üretilmektedir.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.