WEDME.CZ

Jistě si vzpomínáte na nedávnou květinovou inspiraci, ve které jsme Vám představili jednu z nejvoňavějších květin vůbec - šeřík. Ten nás natolik inspiroval, že jsme pro Vás připravili malý fotoeditorialek.

Celý fotoeditorial v magazínu Wedme.cz ZDE: http://www.wedme.cz/magazin/editorial/serikovy-minieditorial/1219
Produkce, koncept, aranže: Kateřina Hrabalová – http://www.wedme.cz
Video: Martin Kacvinský – http://www.kaco.sk

Nekomerční video/non-commericial video.

# vimeo.com/71239505 Uploaded 563 Plays 0 Comments

WEDME.CZ

WEDME.CZ

"Wedme.cz je internetový svatební průvodce, který se drží zásady: jednoduchost – svižnost – elegance." Rádi bychom nabídli uživatelsky příjemný a jednoduchý portál, ve kterém se každá budoucí i stávající nevěsta vyzná, lehce se zaregistruje, jednoduše…


+ More

"Wedme.cz je internetový svatební průvodce, který se drží zásady: jednoduchost – svižnost – elegance." Rádi bychom nabídli uživatelsky příjemný a jednoduchý portál, ve kterém se každá budoucí i stávající nevěsta vyzná, lehce se zaregistruje, jednoduše a přehledně si spravuje svůj profil či svá alba, diskutuje s ostatními nevěstami a v neposlední řadě zde najde i své svatební dodavatele a načerpá spoustu inspirace v magazínu, který je pravidelně doplňován o nové články.
WedMe - Veď mě!! Veď mě k oltáři, veď mě k tomu najít ty nejlepší dodavatele, veď mě k tomu prožít moji svatbu dle mých snů.

“Wedme.cz, as an internet wedding guide, adheres to the following principles: simplicity – agility – elegance.” We offer a simple and user-friendly interface for brides and brides-to-be, a platform with a simple registration process which allows you to manage your profile and photo albums, engage in discussion with other brides and – last but not least – find the right wedding suppliers and draw on inspiration from our magazine, regularly updated with new articles and information. Our goal is simple: WedMe!

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.