1. Film przygotowany specjalnie na VIII Galę Turystyki, która miała miejsce 12 marca 2011r. w Pobierowie. Zdjęcia i montaż Robert Dajczak, produkcja Agencja Filmowa RD,tekst Maciej Łozdowski i Łukasz Tylka, czytał Krzysztof Kędziora,
  Muzyka: "All Or Nothing" Tom Gire,Joshua Lynch,John Anthony Sponsler Jr.

  Uploaded 3,594 Plays 0 Comments
 2. Po malutkim sztormie 15 lutego, wszyscy przebywający nad morzem zostali zaskoczeni nagłą zmianą krajobrazu. Otóż w nocy na zlodowaciałą "kaszkę" lodu unoszącą się na powierzchni morza spadł śnieg. Dzięki temu iż temperatura morza była bliska zeru, śnieg i kaszka lodu ubita falami stworzyła twardą bialutką skorupę na powierzchni bałtyku.

  Ta nagła zmiana krajobrazu zrobiła na wszystkich niesamowite wrażenie. Przypomnijmy iż w środę wiał silny wiatr i morze było niespokojne. Oto jak to wyglądało w Trzęsaczu i Rewalu. Zdjęcia i montaż dla Rewal.tv Robert Dajczak.

  # vimeo.com/36985122 Uploaded 6,958 Plays 0 Comments
 3. Billboard sponsorski Gminy Rewal - program wyjazdowa prognoza pogody TVN - emisja TVN24 i TVN Meteo. Produkcja Robert Dajczak Agencja Filmowa RD

  # vimeo.com/45116752 Uploaded 2,165 Plays 0 Comments

Trzesacz.tv

Robert Dajczak Plus

Filmy z Trzęsacza

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.