1. Ajans: mb - bir duramama hali (Siz onları Madam Brownie olarak tanıyorsunuz.)

  Yönetmen: Burak Kesici

  Görüntü Yönetmeni: Burak Cora

  Yardımcı Yönetmen: Irmak Sueri

  Müzik: Alper Atakan

  # vimeo.com/26668735 Uploaded 37.5K Plays 0 Comments
 2. Yer: Nar Pera (Asmalımescit, Rus Konsolosluğu karşı sokağı)
  Tarih: 5 Kasım Cuma
  Saat: 21:00

  Ps: Giriş ücretsiz

  http://facebook.com/event.php?eid=157712064260457

  Yoksa sizin de mi hayalinizdi? 100 kişiye sorduk... Şaka şaka kimseye sormadık, ama neredeyse her kız kıza sohbette bu hayale rast geldik. Giyinip süslenmeyi her ne kadar sevsek de, şüphesiz ki en rahat halimiz pofuduk terliklerimiz ve pijamalarımızla nasıl göründüğümüzü takmadan, aynaya pek bakmadan (yok canım!), topuklu ayakkabı işkencesinden uzak ev halimiz.

  Hadi gelin 5 Kasım’da hep birlikte pijamalarımızla, Asmalımescit’in en keyifli mekanlarından Nar Pera’da buluşalım; hiç hazırlanmamışız gibi görünüp, aslında günlerce “Acaba hangi pijamayı giysem?” diye düşünmüş olalım. Yiyip içip eğlenip parfüm şişelerimizi mikrofon yapalım.

  Madem ki topu topu 15 dakika şöhret oluyoruz, onu da rahat rahat yapalım; ne dersiniz?

  madambrownie.com
  http://facebook.com/madambrownie
  http://twitter.com/madambrownie

  # vimeo.com/28153628 Uploaded 190 Plays 0 Comments
 3. Tam özgür, tam kadın olabileceğimiz, erkeğe bağlılığımızın tek manasının aşk olacağı, kahkahamızın çınladığı, bebeğimizin doya doya emdiği, sokaklardan korkmadığımız, erkeklerin ardında değil yanında yükselebildiğimiz, töreden, aile içi şiddetten buruk değil, muzaffer 8 Martlara!

  Bu projeyi hayata geçirmemizde bize ön ayak olan, vücut olan ve önemlisi bir Madam Brownie olan Melek Tüfekçiler'e en büyüğünden teşekkür ederiz!

  Çekim esnasında sabırla bize katlanan Başak Savaş'a, Betül Tüfekçiler'e ve Beyoğlu Pasajı insanlarına ayrıca teşekkür ederiz!

  Ayrıca ismini sayamadığımız, emeği geçen, destek olan herkese teşekkürler!

  madambrownie.com
  http://facebook.com/madambrownie
  http://twitter.com/madambrownie

  # vimeo.com/28149623 Uploaded 234 Plays 0 Comments
 4. Her birimiz hıçkırarak ağladık, kahkahalar attık, stres olduk, krizler çözdük, felaketler yaşadık, bazen neredeyse dünyayı kurtardık, bazen kayıplar yaşadık ve 2011'in sonuna geldik...

  Avon'la bu koca seneyi güzel bir şekilde sonlandırmak için Avon'la 2012 partisinde buluştuk. Kimimiz saçlarını krepeleyip Amy şarkıları söyledi karaokede, kimi Audrey olup incileriyle şıklığını korudu tüm gece. Kimi Magazin Ölçer'de "ben tanımam ki kimseyi" diye başlayıp rekor sürede ünlü bildi! Kimi tarot falını beklerken bir yandan makyajını ve peruğunu tamamladı...

  O gece W Hotel'in özel suitinde, Türkiye'nin en çok okunan moda ve güzellik blogger'larından Twitter dünyası ünlülerine dek çok özel misafirler, yeniyılı erkenden Avon'la karşıladı!

  # vimeo.com/38909953 Uploaded 46 Plays 0 Comments
 5. produced by MB

  # vimeo.com/51026955 Uploaded 49 Plays 0 Comments

MB Channel

mbsays

Bir Duramama Hali / A state of HYPEractivity

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.