Agencja Filmowa NEXT LEVEL

Agencja Filmowa NEXT LEVEL

nextlevel Plus

Agencja Filmowa NEXT LEVEL to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w tworzeniu filmowych i animowanych spotów oraz filmów reklamowych dla klientów biznesowych i instytucjonalnych.

Na rynku działamy od października 2005 roku. Można powiedzieć,…


+ More

Agencja Filmowa NEXT LEVEL to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w tworzeniu filmowych i animowanych spotów oraz filmów reklamowych dla klientów biznesowych i instytucjonalnych.

Na rynku działamy od października 2005 roku. Można powiedzieć, że zaczynaliśmy od zera, a udało się nam stworzyć firmę o pewnej pozycji na rynku, wyposażoną w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie do produkcji i postprodukcji materiałów filmowych i graficznych.

Jesteśmy młodym, ambitnym i kreatywnym zespołem doświadczonym w „medialnych bojach”. Stawiamy na wysoką specjalizację osób tworzących naszą agencję. W skład zespołu wchodzą: scenarzyści, copywriterzy, operatorzy kamer, montażyści realizatorzy wizji, animatorzy oraz graficy. Wszyscy mają długoletnie doświadczenie w pracy w mediach oraz agencjach reklamowych, filmowych czy studiach zajmujących się produkcją multimediów. O naszych umiejętnościach i jakości usług niech świadczy fakt, iż współtworzymy kilka programów telewizyjnych: Wyprawy 4x4 (Polsat Play), Poławiacze (Polsat Play), Zdrowo z Jedynką (TVP1), Aleja Gwiazd na L4 (TVP INFO), Kadra 2012 (TVP 1), Polska dobrze smakuje (TVP Polonia), Od Ameryczki do Żabiego Rogu (Podróże TV). Tworzymy oprawy graficzne do programów m.in. GOPR - w obliczu śmierci (Polsat Play), Samo się nie zrobi (Polsat Play) i wiele innych...

Obecnie jesteśmy w trakcie produkcji 3 sezonu programu "Poławiacze", którego emisja odbywać się będzie na antenie Polsat Play. Za nami już 24 odcinki, w których nasze ekipy produkcyjne pływają i "podglądają" okiem kamery pracę polskich rybaków na Bałtyku. Pokazujemy codzienne życie załóg kutrów rybackich, ich trudną i nieraz niebezpieczną pracę na morzu. Nasi dzielni operatorzy przetrwali już nie jeden sztorm... a nasze kamery mają jeszcze wiele do pokazania.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.