1. Video magazyn o sprzedaży internetowej z blogu http://Sprzedaz-Internetowa24.pl Łukasz Koronczok

  E-mail marketing to niezwykle skuteczny sposób dotarcia do klienta i wygenerowania zysków dla naszego sklepu internetowego. Podstawą e-mail marketingu jest autoresponder, umożliwiający automatyczne przesyłanie spersonalizowanych maili do osób z naszej bazy, a co więcej – obserwację zachowań klientów po otrzymaniu naszego maila. Dlaczego jest to tak ciekawe narzędzie mówi Paweł Sala, Dyrektor Zarządzający FreshMaila.

  # vimeo.com/61331971 Uploaded 119 Plays 0 Comments
 2. Wideo magazyn o sprzedaży internetowej z blogu http://Sprzedaz-Internetowa24.pl Łukasz Koronczok | Pomagam doskonalić sprzedaż internetową.

  Płatności internetowe są nieodzownym elementem funkcjonowania naszego sklepu internetowego. Moment zapłaty za towar to kluczowy moment zarówno dla klienta, jak i dla nas. Sprawny i budzący zaufanie system płatności sprawi, że klient do nas wróci, nie tracąc czasu na ciągłe wpisywanie swoich danych w przypadkowych miejscach w sieci. Jakie są możliwości wyboru w zakresie płatności internetowych? Czy jest to rzeczywiste ułatwienie dla klienta? Zapraszam do obejrzenia wywiadu z Ulą Lachowicz z PayLane.

  # vimeo.com/66637609 Uploaded 112 Plays 0 Comments
 3. Video magazyn o sprzedaży internetowej z blogu http://Sprzedaz-Internetowa24.pl Łukasz Koronczok

  Usługi hostingowe umożliwiają funkcjonowanie sklepu internetowego – dzięki nim strona może pojawić się w sieci. Optymalne usługi muszą być dostosowane do zapotrzebowania konkretnej firmy. Muszą odznaczać się więc odpowiednią elastycznością. Na czym polegają usługi hostingowe? Dlaczego są tak ważne? O tym w wywiadzie z Arturem Pajkertem, Dyrektorem marketingu Ogicom.

  # vimeo.com/67053401 Uploaded 56 Plays 0 Comments
 4. Fotografia 3D to niezwykłe narzędzie także w sprzedaży internetowej - http://sprzedaz-internetowa24.pl/fotografia3D . Unikalne, wyjątkowe i profesjonalne wizualizacje produktów przyciągają uwagę klienta i sprawiają, że chętniej wchodzi on na stronę naszego sklepu i chętniej z niej kupuje, ponieważ może dokładnie obejrzeć towar. Jeśli chcesz zwiększyć ruch klientów na swojej stronie i zdecydowanie poprawić konwersję - obejrzyj wywiad z Michałem Batorem z firmy MODE SA i przekonaj się sam, co możesz zyskać.

  vimeo.com/sprzedazinternetowa24/fotografia3d

  Wideo magazyn o sprzedaży internetowej z blogu http://sprzedaz-internetowa24.pl/fotografia3D | Łukasz Koronczok | Pomagam doskonalić sprzedaż internetową

  # vimeo.com/68995243 Uploaded 13 Plays 0 Comments

e-biznes

Sprzedaz Internetowa24

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.