Filmy promocyjne

onehd.pl
onehd.pl/portfolioentry/film-promocyjny-inter-coming/
Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego - promującego :) finał programu IINTER realizowanego w ramach Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej.

Celem programu INTER jest promocja badań interdyscyplinarnych i rozwój umiejętności popularyzowania nauki. W ramach Programu naukowcy otrzymują możliwość udziału w szkoleniach z zakresu współpracy interdyscyplinarnej i popularyzacji nauki, a także udział w konkursie polegającym na zaprezentowaniu autorskiego projektu naukowego o charakterze interdyscyplinarnym. Zwycięzcy konkursu INTER otrzymają nagrodę, której większą część będą mogli przeznaczyć na realizację zaprezentowanego projektu.

Czy zaciekawił Cię film promocyjny ? Czy chcesz wiedzieć jak powstał ?
Materiał do realizacji filmu promocyjnego został nagrany w wybudowanym specjalnie do tego celu studio w jednym z 4* hoteli w Warszawie. Oddano nam do dyspozycji salę w której powstało w pełni profesjonalne studio wraz z dedykowanym oświetleniem, urządzeniami do realizacji ujęć w ruchu, witaru :) Każdy z aktorów miał wykoane 12 ujęć z których następnie zostało wybrane jedno.
Film promocyjny - realizacji odbyła się na kamerach Canon i obiektywem Canona 70-200 2.8.Następnie montaż nastąpił w programie Adobe After Effects

# vimeo.com/76514540 Uploaded 472 Plays 0 Comments

Follow

Filmy promocyjne

Grupa Produkcyjna ONEHD Plus

Zapraszam onehd.pl Zebrane w jedną galerię filmy promocyjne zrealizowane przez IdMultimedia. Zapraszam do obejrzenia

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.