1. 13. februārī no plkst. 20.30 Biznesa augstskolā Turība notiks Mīlestības balle, kuras apmeklētāji varēs justies kā nonākuši romantiskākajā pasaules nostūrī - Francijā. Ballē spēlēs grupa "Strawberries With Salt" un "Pielietais munštuks". Vakara gaitā ikvienam būs iespēja iemūžināt mirkli fotostūrī, dziedāt karaoki, piedalīties dažādos konkursos un pat salaulāties pēc labākajām franču tradīcijām. Nāc uz Studējošo pašpārvaldi (@C218) un izņem savu bezmaksas ielūgumu. Neaizmirsti iegādāties biļeti arī savam draugam par Ls 2.
  Vairāk informācijas http://www.batsp.lv.

  Video un Montāža: Gints Krauklis
  Audio: Sounds Incorporated - Rinky Dink (EDIT)

  # vimeo.com/58563369 Uploaded 593 Plays 0 Comments
 2. Pēc oktobrī aizvadītā Strītbola turnīra vēl ilgi nemitējās runas par pasākuma lielisko atmosfēru, tieši tāpēc jau pavisam drīz, 20. martā plkst. 13:00 Strītbola turnīrs sadarbībā ar Weekendbox.lv atgriežas! Norises vieta ir nemainīga – Turības sporta zāle.

  Izveido savu MIX komandu (2 puiši + 1 meitene) un piesaki to līdz 18. martam, sūtot e-pastu uz stritbols@batsp.lv, ziņojumā norādot komandas nosaukumu, dalībnieku vārdus un uzvārdus, kā arī komandas kapteiņa kontaktinformāciju (e-pasts un tālrunis).

  Pasākumā neizpalikt arī bez prognožu spēles, soda metieniem un citām atraktīvām aktivitātēm. Un vēl! Sagaidāmi īpaši mākslinieciski deju grupas priekšnesumi. Nepalaid to garām! Dalība sacensībās – bez maksas.

  # vimeo.com/61620968 Uploaded 338 Plays 0 Comments

BAT SP

BATSP

Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.