1. Renovovaný moderní komplex v hezké zahradě, komfortní ubytování přímo na krásné písčité pláži v klidném místě -- ideální volba pro odpočinkovou dovolenou, díky zázemí pro děti doporučujeme pro rodiny.

  V nabídce FIRO-tour naleznete na
  http://www.firotour.cz/zajezdy/recko/korfu/lefkimi/aquis-capo-di-corfu-cdq291/

  Poloha: přímo u písčité pláže Agios Petros; moderní komplex hlavní budovy a bungalovů v zahradě přímo na krásné a dlouhé písčité pláži v klidném místě na jihovýchodním pobřeží ostrova, cca 2 km od centra Lefkimi.

  Ubytování: komfortní, moderně vybavené klimatizované 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů), LCD SAT/TV, telefonem, DVD přehrávačem, WiFi (zdarma), trezorem (za poplatek), mini ledničkou, balkonem/terasou; rodinné pokoje stejně vybavené mezonetového typu -- v přízemí 2lůžkový pokoj s koupelnou a soc. zařízením, v patře druhá menší ložnice se dvěma lůžky.

  Vybavení: vstupní hala s recepcí, restaurace, á la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén, bazén pro děti se skluzavkami (slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži, plážové osušky -- zdarma), dětský koutek, dětské hřiště, posilovna, plážový volejbal, tenis, WiFi v areálu, minimarket, obchod se suvenýry, parkoviště.

  Typ stravy: all inclusive

  Pro děti: dětský bazén, skluzavky, dětské hřiště, mini klub.

  All inclusive: plná penze formou bufetu vč. nápojů místní výroby (pivo, víno, nealkoholické nápoje, čaj a filtrovaná káva), lehké občerstvení 16.00--18.00 hod. (malé sendviče, zákusky, sušenky); 10.00-23.00 hod. rozlévané místní alkoholické (pivo, víno, likéry, brandy a snaps) a nealkoholické nápoje, filtrovaná káva/čaj, zmrzlina, výběr z alkoholických a nealkoholických koktejlů; animační programy, vybrané sportovní aktivity.

  # vimeo.com/59896560 Uploaded 134 Plays 0 Comments
 2. Oblíbený komplex u nádherné dlouhé písečné pláže s překrásně průzračnou vodou, nabídkou vodních sportů, příjemným ubytováním, vyhledávaný (nejen) rodinami s dětmi. Pestrá nabídka animačních programů - pro sezonu 2013 v rámci hotelového animačního týmu i jeden česky/slovensky mluvící animátor.

  V nabídce FIRO-tour naleznete na
  http://www.firotour.cz/zajezdy/recko/korfu/agios-georgios/aquis-sandy-beach-resort-cqa291/

  Poloha: přímo u písčité pláže, oblíbený rozsáhlý hotelový komplex v zahradě, přímo u krásné dlouhé písčité pláže -- jedné z nejkrásnějších na ostrově, na jihozápadním pobřeží Korfu, v klidné části ostrova - vesnička s tavernami a obchůdky, pěšky jen několik minut od hotelu.

  Ubytování: příjemně zařízené pokoje s možností až 2 přistýlek; koupelna a soc. zařízení (vysoušeč vlasů), SAT/TV, klimatizace, telefon, minilednička, trezor (za poplatek), balkon/terasa.

  Vybavení: vstupní hala s recepcí a posezením, hlavní restaurace, 3 bary (1 v lobby, 2 u bazénu - z toho jeden blízko pláže), zdarma WiFi připojení v areálu ve veřejných prostorech, 2 bazény (slunečníky a lehátka zdarma), plážové osušky (za vratnou zálohu), miniaquapark - 4 skluzavky, amfiteátr, vnitřní sportovní multifunkční hala, kulečník, posilovna, tenisové kurty, plážový volejbal, stolní tenis, parkoviště.

  Pro děti: dětský bazén, hřiště, mini­klub.

  All inclusive: plná penze formou bufetu včetně nápojů místní výroby (pivo, víno, nealkoholické nápoje, čaj a filtrovaná káva), lehké občerstvení 16.00--18.00 hod. (malé sendviče, zákusky, sušenky); 10.00-23.00 hod. rozlévané místní alkoholické (pivo, víno, likéry, brandy a snaps) a nealkoholické nápoje, filtrovaná káva/čaj, zmrzlina, výběr z alkoholických a nealkoholických koktejlů; animační programy pro děti a dospělé, vybrané sportovní aktivity.

  # vimeo.com/59896559 Uploaded 182 Plays 0 Comments

Korfu - dovolená léto 2013 - FIRO-tour

FIRO-tour cestovní kancelář

http://www.firotour.cz/zajezdy/recko/korfu/dovolena/

Kerkyra = Korfu, jeden z nejzelenějších, nejkrásnějších, nejznámějších a nejnavštěvovanějších řeckých ostrovů přitahuje každoročně tisíce návštěvníků svými lákadly - rozmanité přírodní krásy ostrova,…


+ More

http://www.firotour.cz/zajezdy/recko/korfu/dovolena/

Kerkyra = Korfu, jeden z nejzelenějších, nejkrásnějších, nejznámějších a nejnavštěvovanějších řeckých ostrovů přitahuje každoročně tisíce návštěvníků svými lákadly - rozmanité přírodní krásy ostrova, zalesněná pohoří, útesy spadající strmě do průzračně čisté vody, množství cypřišů a olivovníků, překrásné a romantické zátoky a nepřeberná řada pláží – co do velikosti i charakteru, málokde v dosahu několika minut jízdy autem je taková možnost výběru jako právě na Korfu.

Rozlehlé písečné pláže na jihozápadě, menší písečné překrásné na jihu, jihovýchod kombinovaný většími a menšími písčito-oblázkovými plážemi, dlouhé pláže na severu s bílými oblázky.

Řada přímořských letovisek nabízí možnosti jak denní, tak především večerní zábavy.

Díky svému příjemně vlhkému podnebí, v oblasti ojedinělému, je odedávna vyhledávaný astmatiky a všemi, kdo trpí dýchacími problémy.

I přes vysokou návštěvnost a oblibu si Korfu drží velmi příjemnou atmosféru, díky skvělé místní kuchyni, výbornému vínu, milým místním obyvatelům a především téměř neexistujícím obřím hotelovým resortům a zastavěným letoviskům.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.