1. Film zrealizowany przez 3framepl dla Sea Adventure Poznan.

  Szkolimy na wszystkich poziomach żeglarskiego wtajemniczenia, nie tylko "programowe" zagadnienia. Szkolenia dla żeglarzy w naszych bazach w Poznaniu - Kiekrzu oraz Swarzędzu. Szkolimy także na wyższe stopnie w tym: sternik jachtowy, jachtowy sternik morski i kapitan jachtowy. Oferujemy szereg szkoleń dodatkowych, jak: warsztaty nawigacyjne i meteorologiczne w Poznaniu, szkolenia dla radiooparatorów SRC, manewrowania dużymi jednostkami morskimi dla początkujących i wtajemniczonych.

  Zapraszamy do kontaktu z nami:
  info@sea-adventure.eu
  http://sea-adventure.eu/

  # vimeo.com/54319228 Uploaded 151 Plays 0 Comments
 2. Serdecznie zapraszamy do udziału w tworzeniu strony http://www.sea-adventure.eu

  Sea Adventure powstała w 2010 roku. Głównym profilem działania są szkolenia żeglarskie, ale także w organizacja imprez rekreacyjnych na wodzie i rejsów na specjalne zamównienie oraz konferencji i zjazdów specjalistycznych.

  Zapraszamy,
  Załoga Sea Adventure! http://sea-adventure.eu/

  # vimeo.com/62782767 Uploaded 225 Plays 0 Comments
 3. Akademia Sea Adventure prezentuje materiały dla żeglarzy.
  Więcej na http://sea-adventure.eu/

  # vimeo.com/57124129 Uploaded 12 Plays 0 Comments
 4. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Firma Sea Adventure oferuje usługi związane z żeglarstwem morskim i śródlądowym. Jednym z profili działalności są szkolenia żeglarskie na wszystkie stopnie PZŻ (żeglarz jachtowy, sternik jachtowy, jachtowy sternik morski, kapitan jachtowy), ale także szkolenia w systemach ISSA i na Chorwacki patent Voditelj Brodice. Organizujemy także kursy doszkalające z manewrowania jachtem morskim, nawigacji, meteorologii a także obsługi radia w ramach certyfikatu SRC. W przypadku czarterów jachtów morskich atutem Sea Adventure jest możliwość skorzystania z rad fachowców, którzy od wielu lat pływają po praktycznie wszystkich wodach żeglarsko - turystycznych Świata (czarter w Chorwacji, Grecji, Czarnogórze, Karaiby - wyspy zawietrzne i nawietrzne, Korsyka, Sardynia, morze bałtyckie, północne). Skuteczne i bezpieczne przeprowadzamy jachty (yacht delivery) z różnych miejsc na ziemi. Nie boimy się nowych wyzwań. Organizujemy imprezy firmowe na pokładach żaglowców. Mamy stałą umowę o współpracę z żaglowcami w Holandii (mamy duże doświadczenie w organizacji rejsów firmowych w tym rejonie). Możemy także podjąć się organizacji rejsu na dowolnym wybranym przez Państwa rejonie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, Załoga Sea Adventure Poznań

  # vimeo.com/62781737 Uploaded 17 Plays 0 Comments
 5. Szkolenie żeglarskie w Swarzędzu - Sea Adventure

  # vimeo.com/62779626 Uploaded 9 Plays 0 Comments

Sailing in Poznan

Sea-Adventure.eu

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.