1. Valtice, důležitá součást Lednicko-Valtického areálu zapsaného na seznamu UNESCO. Sledujte ve videu, co vše nabízí jeden z démantů Jižní Moravy.

    # vimeo.com/63723935 Uploaded 66 Plays 0 Comments
  2. Zámek Milotice, barokní perla Jižní Moravy, jak praví komentář v prvních vteřinách. Sledujte jaký výlet do historie lze zažít při neobyčejné prohlídce zámku.

    # vimeo.com/63723934 Uploaded 19 Plays 0 Comments
  3. Brno a jeho z dálky viditelných symbolů hrad Špilberk. V jeho prostorách můžete zažít pocity triumfů římských králů ibezmoci legendárních vězňů barona Trencka a loupežníka Babinského. Co víc nabízí město Brno sledujte zmnoha perspektiv. Třeba při letu v balónu.

    # vimeo.com/63723933 Uploaded 927 Plays 0 Comments

Cyklus Netradiční místa pro netradiční setkání

cinétik studio

V roce 2011 jsme v cinétik studiu mimo jiné produkovali dvacetidílný cyklus o známých místech na Jižní Moravě. Cyklus vznikl pro Centrálu cestovního ruchu Jižní Morava s komentářem ve čtyřech jazykových verzích (česky, anglicky, německy a rusky) Produkce…


+ More

V roce 2011 jsme v cinétik studiu mimo jiné produkovali dvacetidílný cyklus o známých místech na Jižní Moravě. Cyklus vznikl pro Centrálu cestovního ruchu Jižní Morava s komentářem ve čtyřech jazykových verzích (česky, anglicky, německy a rusky) Produkce a postprodukce trvala rok. Od března 2011 do března 2012. Zde jsou ukázky našich nejoblíbenějších dílů.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.