1. onehd.pl
  onestream.pl
  Streaming HD Warszawa 2 kamery to usługa polegająca na transmisji internetowej wydarzenia przez dwie kamery z których obraz jest na żywo miksowany i emitowany do internetu. W transmisji na żywo osadzone są belki z podpisami prlegentów, prezentacje Power Point, zdjęcia czy filmy. Obecnie jedną z popularniejszych opcji transmisji internetowej są różne wersje językowe. My zapewniamy do 8 wersji językowych. Przełączanie pomiędzy wersjami nie wymaga przerwania połączenia. Równocześnie proponujemy dynamiczną transmisję internetową polegającą na dostosowaniu jakości obrazu do szybkości łącza jakim dysponuje odbiorca.
  Więcej szczegółów na naszych stronach internetowych. Serdecznie zapraszamy :)

  # vimeo.com/77088506 Uploaded 159 Plays 0 Comments
 2. Uploaded 7 Plays 0 Comments
 3. Zapraszam onehd.pl
  Zapraszamy onestream.pl
  Zajmowaliśmy się filmowaniem konferencji, transmisją obrazu na żywo na 8 plazm oraz transmisją internetową.
  O polityce rządu wobec wyzwań, jakie stoją przed polskim sektorem badań i rozwoju oraz o tym, jak ułatwić współpracę biznesu z nauką dyskutowali uczestnicy spotkania zainicjowanego przez prof. Barbarę Kudrycką.

  – Priorytetem rządu jest wspieranie innowacyjności i wprowadzanie rozwiązań dających impuls dla pogłębiania współpracy nauki z biznesem. Wprowadziliśmy już rozwiązania ułatwiające przedstawicielom biznesu współdecydowanie o kierunku zmian w szkolnictwie wyższym i nauce oraz sprzyjające współfinansowaniu przez biznes prac badawczo-rozwojowych. Czas na kolejne, przynoszące wymierne korzyści rozwiązania – mówiła prof. Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego. – Laureaci rządowego programu TOP 500 Innovators po powrocie z Doliny Krzemowej pokazują innym, jak przekuwać efekty swoich badań w biznesowy sukces. Szerzenie kultury innowacyjności w Polsce, połączone z rosnącym wkładem sektora prywatnego w proces komercjalizacji, to klucz do sukcesu – dodała minister nauki.

  # vimeo.com/63323408 Uploaded 237 Plays 0 Comments
 4. Powered by onestream.pl

  Transmisja na żywo odbyła się w Lubelskim Hotelu Mercury. Realizowana była przez 4 kamery w jakości HD i transmitowana w dwóch wersjach językowych. Całość materiału wideo była transmitowana w odtwarzaczu posiadającym możliwość przełączania się pomiędzy wersjami językowymi bez konieczności przeładowywania strony czy też odtwarzacza.

  # vimeo.com/79557274 Uploaded 52 Plays 0 Comments
 5. Jak każdego roku, Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów zgromadziło kilkuset uczestników oraz kilkudziesięciu prelegentów z Polski i Europy, wśród których znaleźli się najwyższej klasy eksperci, kadra zarządzająca czołowych firm telekomunikacyjnych i teleinformatycznych oraz przedstawiciele świata nauki, polityki i mediów. Corocznemu Sympozjum towarzyszyła uroczysta Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten, podczas której Kapituła Konkursu przyznała nagrody, m.in. dla najlepszej firmy, człowieka roku, najbardziej skutecznego menadżera, a także najważniejszego produktu oraz usługi telekomunikacyjnej i medialnej.
  Przygotowany przez nas materiał filmowy pozwoli zapoznać się z najciekawszymi wypowiedziami i uczestnikami Sympozjum.
  Zapraszamy także do oglądania naszych innych produkcji: onehd.pl/produkcja-filmowa/

  -------------------------------------
  Location: Poland, Warsaw
  Visit us on:
  onehd.pl

  Visit our Fanpage and Like us on:
  facebook.com/onehd1

  # vimeo.com/23554985 Uploaded 140 Plays 0 Comments

Filmowanie konferencji

Grupa Produkcyjna ONEHD Plus

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.