1. S milou spomienkou na svadobný deň Lenky a Viktora som sa pustil do strihu tejto svadby. I keď to bola svadba v zimnom období , technika nám pracovala bezchybne . Na nálade hostí svadba vo februári nikomu neubrala , hlavne mladí družbovia a družičky sa realizovali ako skvelí speváci a tanečníci. Lenka a Viktor sa ľúbia celých 365 dní v každom roku a je to na nich vidieť. My Vám Viktor a Lenka želáme šťastný spoločný krok do života , vela lásky a rodinnej pohody. S pozdravom Ján Halčík a tím. :)

  # vimeo.com/64346271 Uploaded 988 Plays 0 Comments
 2. Jeseň patrí k farebným mesiacom s dozretými plodmi v prírode. Aj vzťah Ľudmily a Mateja dozrel do dňa , keď si povedali spoločné ,,ÁNO" a spolu s nimi sme zažili nádhernú svadbu v Giraltovciach .

  # vimeo.com/60949237 Uploaded 946 Plays 0 Comments
 3. Všetko najlepšie do Vášho spoločného života prajem , veľa lásky a porozumenia vo dvojici. /Ján Halčík/

  # vimeo.com/52422936 Uploaded 1,730 Plays 0 Comments
 4. Tak to sa dalo čakať!V Bardejove na svadbe, to bola iná žúrka!!! Nabitý program , skvelá zábava , výnimoční ľudia a mladomanželia. Tí sa ale našli! Lukáš a Ivanka , želám Vám všetko dobre do Vášho spoločného života. Celý svadobný deň sme sa cítili fantasticky , a tak nám robota nám išla odruky.

  # vimeo.com/49512911 Uploaded 4,629 Plays 0 Comments
 5. Svadba bývalého spoluhráča a bývalej žiačky!!! Tak to bola výzva , na ktorú sme sa veľmi tešili . Svetlana a Marek , Váš svadobný deň bol krásny. Verím, že i video , ktoré sme pre Vás natočili , S pozdravom Ján Halčík a tím.

  # vimeo.com/54238221 Uploaded 904 Plays 0 Comments

VIDEOŠTÚDIO Ján Halčík // Weddings

Ján Halčík Plus

Svadby,stužkové , spoločenské podujatia viackamerovým pohľadom.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.