1. Zapraszam onehd.pl Transmisjie online realizowane na zlecenie PKP PLK- konferencja prasowa, podczas której Polskie Linie Kolejowe informują o podpisaniu najiększego w historii kontraktu na rozbudowę i modernizację linii kolejowych. Ciekawe i ważne wydażenie nie tylko dla koleii, ale także dla nas - obywateli :)

  # vimeo.com/57950899 Uploaded 23 Plays 0 Comments
 2. Zapraszam onehd.pl
  Zapraszamy onestream.pl
  Zajmowaliśmy się filmowaniem konferencji, transmisją obrazu na żywo na 8 plazm oraz transmisją internetową.
  O polityce rządu wobec wyzwań, jakie stoją przed polskim sektorem badań i rozwoju oraz o tym, jak ułatwić współpracę biznesu z nauką dyskutowali uczestnicy spotkania zainicjowanego przez prof. Barbarę Kudrycką.

  – Priorytetem rządu jest wspieranie innowacyjności i wprowadzanie rozwiązań dających impuls dla pogłębiania współpracy nauki z biznesem. Wprowadziliśmy już rozwiązania ułatwiające przedstawicielom biznesu współdecydowanie o kierunku zmian w szkolnictwie wyższym i nauce oraz sprzyjające współfinansowaniu przez biznes prac badawczo-rozwojowych. Czas na kolejne, przynoszące wymierne korzyści rozwiązania – mówiła prof. Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego. – Laureaci rządowego programu TOP 500 Innovators po powrocie z Doliny Krzemowej pokazują innym, jak przekuwać efekty swoich badań w biznesowy sukces. Szerzenie kultury innowacyjności w Polsce, połączone z rosnącym wkładem sektora prywatnego w proces komercjalizacji, to klucz do sukcesu – dodała minister nauki.

  # vimeo.com/63323408 Uploaded 231 Plays 0 Comments
 3. Zapraszam onehd.pl Elementy transmisji internetowej realizowane przez nasz zespół dla Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Transmitowane było 19 występień.

  # vimeo.com/57940687 Uploaded 22 Plays 0 Comments
 4. Zapraszam onehd.pl Przykład transmisji internetowej wykonanej dla Praskiej Giełdy Spoźywczej. Odbiorcami streamingu byli współpracownicy, którzy tego dnia nie mogli być na dość istotnym spotkaniu poświęconemu produktom nabiałowym.

  # vimeo.com/57939630 Uploaded 18 Plays 0 Comments
 5. Przez wiele miesięcy zbieraliśmy materiał filmowy niezbędny do realizacji filmu korporacyjnego podsumowującego pierwszą edycję programu Rozwój z Orange

  # vimeo.com/53753233 Uploaded 167 Plays 0 Comments

Transmisje internetowe onestream

Grupa Produkcyjna ONEHD Plus

Zapraszamy na naszą stronę onestream.pl
Nowy projekt naszej firmy doskonałe transmisje internetowe w całej Polsce.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.