1. Více než 150 let stará budova skladu cukru se proměnila na začátku 21. století na moderní budovu kongresového centra. Investor - společnost Kovosteel - tomuto průmyslovému objektu vdechla zcela novou funkci, ale při zachování průmyslového charakteru budovy.
  Snad po zásluze byla tato konverze oceněna titulem Stavba roku 2011 Zlínského kraje a získala také 2. místo v celostátní soutěži Baumit Fasáda roku 2011 v kategorii historických staveb.

  # vimeo.com/69145012 Uploaded 16 Plays 0 Comments
 2. Ve více než 70 let staré tovární budově, která ještě pamatovala Tomáše Baťu, jsme dělali železobetonové základy pod dva stotunové lisovací stroje. Náročné založení stavby a kompletní zesílení statiky bylo nezbytné, aby investor mohl v těchto prostorách dodávat například brzdové součásti do kol Mercedesů...

  # vimeo.com/69145011 Uploaded 30 Plays 0 Comments
 3. Kdo mohl tušit při zahájení provozu této výrobní a skladovací haly s administrativou, že se stane nejlepší průmyslovou stavbou v soutěži Stavba roku 2009 Zlínského kraje? Díky záznamu si ji můžete prohlédnout také na videu ;)

  # vimeo.com/69145010 Uploaded 10 Plays 0 Comments
 4. Spot ze slavnostního otevření nové prodejní haly firmy Coleman SI v Uherském Hradišti. Od zahájení stavby do předání uběhly jen tři měsíce.

  # vimeo.com/69145013 Uploaded 7 Plays 0 Comments
 5. Spot ze slavnostního zahájení provozu v nové budově společnosti Technodat ve Zlíně. Podívejte se, že i malé kancelářské budově lze vdechnout zajímavý architektonický ráz a atmosféru...

  # vimeo.com/74011882 Uploaded 6 Plays 0 Comments

Reference stavební firmy Navláčil

Stavební firma Navláčil

Každé stavební dílo je přidanou hodnotou pro investora. Někdy je to nová výrobní hala, někdy administrativní budova, jindy ojedinělá změna funkce průmyslových prostor na školicí středisko apod.
Pomocí spotů ze slavnostních otevření můžeme právě tuto…


+ More

Každé stavební dílo je přidanou hodnotou pro investora. Někdy je to nová výrobní hala, někdy administrativní budova, jindy ojedinělá změna funkce průmyslových prostor na školicí středisko apod.
Pomocí spotů ze slavnostních otevření můžeme právě tuto přidanou hodnotu stavebního díla ukázat i Vám.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.