Realnost

Zwyczajna wizyta w delikatesach zamienia się w prawdziwy dramat – rodzinny konflikt trwa. Na głowę Tatiany spada coraz więcej problemów, ale dziewczyna się nie poddaje. Rozumie, że mimo wszystko życie trwa dalej.

# vimeo.com/71111603 Uploaded 133 Plays 0 Comments

Realnost

MFF Nowe Horyzonty PRO

Realnost’ to dokumentalna sieć, w której bohaterowie filmują swoją codzienność. Każdy dzień naszego życia jest o wiele ciekawszy niż wszystkie przesycone sztucznością seriale telewizyjne razem wzięte. Bohaterem może zostać tu każdy: ojciec rodziny, dojrzała…


+ More

Realnost’ to dokumentalna sieć, w której bohaterowie filmują swoją codzienność. Każdy dzień naszego życia jest o wiele ciekawszy niż wszystkie przesycone sztucznością seriale telewizyjne razem wzięte. Bohaterem może zostać tu każdy: ojciec rodziny, dojrzała kobieta, nastolatki, dzieci, buntownicy, ludzie undergroundu, różnorodni, odmienni, wyjątkowi przedstawiciele wszystkich zawodów oraz klas społecznych. Projekt Realnost’ wypełnią unikatowe historie i losy setek osób. Zwykli ludzie sami nagrywają swoje życie i w nieoczekiwany sposób otwierają się przed kamerą. Twórcami i koordynatorami projektu są uznani dokumentaliści: Aleksander Rastorgujew, Paweł Kostomarow i Aleksiej Piwowarow, a w ekipie nad castingiem, montażem i stroną www pracuje na stałe kilkanaście osób od stycznia tego roku. Na podstronie nowehoryzonty.pl/realnost można od 26 czerwca oglądać na bieżąco aktualne filmiki bohaterów Realnosti z polskim tłumaczeniem. Natomiast podczas festiwalu, 26 lipca o godzinie 15:45 w sali 2 Kina Nowe Horyzonty, odbędzie się prezentacja dotychczasowych osiągnięć sieci oraz panel dyskusyjny z udziałem jej twórców oraz polskich dokumentalistów.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.