1. Zdobądź nowych klientów, wykorzystując marketing SMS. Wyślij SMS z komputera za pomocą płatnej bramki i trafiaj do szerokiego grona użytkowników telefonów komórkowych. Blisko 90 proc. osób na całym świecie ma telefon komórkowy. A wysyłanie SMS jest najpopularniejszą formą komunikacji. Dlatego też kampanie SMS są istotnym bodźcem do dokonania zakupu. Aż połowa badanych dokonuje zakupu pod ich wpływem. Płatna bramka SMS - SMSAPI.pl umożliwia wykorzystanie potencjału marketingu mobilnego, dzięki masowej wysyłce SMSów. SMS marketing z SMSAPI.pl to niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze panel klienta oraz interfejs API, który zapewni masową wysyłkę SMS. Informuj na bieżąco swoich klientów o aktualnościach. Wysyłaj im informacje o promocjach, istotnych wydarzeniach. Zapewnij kompleksową obsługę zamówień i rezerwacji przez SMS. Wejdź na stronę SMSAPI.pl i zarejestruj się już teraz.

  # vimeo.com/65641881 Uploaded 48 Plays 0 Comments
 2. Urząd SMS - usługa marketingu SMS dla urzędów. Indywidualne oraz grupowe powiadomienia SMS.

  # vimeo.com/65641880 Uploaded 6 Plays 0 Comments
 3. Zobacz pierwszy w Polsce poradnik o marketingu SMS. Dowiedz się jak wykorzystać kampanie SMS w biznesie. Pierwsza część poradnika to wprowadzenie do tematu masowej wysyłki SMS.

  Więcej informacji o masowej wysyłce SMS znajdziecie na stroniehttp://www.smsapi.pl\

  Ebooka o marketingu SMS mozna pobrać z http://www.smsapi.pl/poradnik-marketingu-sms/

  # vimeo.com/70476779 Uploaded 15 Plays 0 Comments
 4. W marketingu SMS bardzo ważna jest baza numerów klientów, którą dysponujemy do masowej wysyłki SMS. To od jakości bazy zależy skuteczność kampanii SMS. Wpływ na zwrot z reklamy SMS ma również targetowanie.

  Więcej informacji na http://www.smsapi.pl/

  Darmowy Ebook można pobrac na stronie http://www.smsapi.pl/poradnik-marketingu-sms/

  # vimeo.com/70935440 Uploaded 20 Plays 0 Comments

SMSAPI

SMSAPI

Video poradnik SMS Marketingu został przygotowany przez specjalistów z SMSAPI. Zobacz, a dowiesz sie jak przygotowac kampanie SMS, wysłać klientom powiadomienia SMS, zwiększyć skuteczność masowej wysyłki SMS.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.