Revista Albaniac

TOP50
Këngët më të mira në Shqipe 2011/Albaniac
1-Flori Mumajesi - Tallava
2-TDS - Dea
3-Elvana Gjata - Afër dhe Larg
4-Lyrical Son - Pse t'fola
5-Gjira-Ditë e re nafak e re
6-Besa -Kalorësi i natës
7-Genta Ismajli dhe Dj Dalool - Guximi
8-Dafina Zeqiri - Supernova
9-Adelina Ismajli dhe Faudel - I love You More
10-Flori,Albatrit Muçiqi,Noga - Tegila Vava
11-Elvana Gjata -Kudo qe jam
12- Mentor Hazizi- Engjëll
13- Nrg Band - Rina
14- Eni Koçi dhe Noizy - So Hot
15-Samanta Karavello - Larg
16-Soni - Nën lëkurën tënde
17-Skillz - 1 million
18-Tuna - Dyshemeja
19-Jonida Maliqi - Një orë
20-Zanfina Ismajli - Ti pa mu nuk mundesh
21-Nora dhe MC Kresha - As ni zo
22-Vesa Luma - Ti po don
23-Leonora Jakupi - Illuzion
24-BabaStars-High
25-Xhensila- Dikush të do
26-Elvana Gjata - Me ty
27-Mc Qoppa ft Arben dhe Bledi Emine-m
28-Elita 5 - Nuk jam diktator
29-Kaos-I Like It
30-Blero dhe Çekiç,Astrit Stafa - Dance
31-Xhensila Myrtezaj - Engjëlli im
32-Dafina Rexhepi dhe Kaos - Party and Bullshit
33-Erik dhe Banda - Premtimi
34-Dj Floë dhe Mc Kresha - Boni Zhurme
35-Blero - Summer Love
36-Vjollca - Holla at Me
37-Stresi ft. Pakufijt ft. Many ft. Samy - Bad Boys in Toën
38-Ermal Fejzullahu dhe Nora Istrefi - Unë e di
39-Adelina Tahiri- Mjaft
40-Arta Bajrami- E pafat
41-Alban Skënderaj - Mirsevjen në shpirtin tim
42-Teuta Kurti - Perëndo pa lindur
43-Gjira-Çka po don me t'knu zemër
44-Dafina Zeqiri - Dangerously in Love
45-Seven Saraqi - Secret Love
46-Antre dhe Gena - Binte shi
47-Besa - Always on My Mind
48-Jehona Sopi - Këtë verë
49- Genta Ismajli - Pa ty
50-Capital T dhe Nrg Band - Veq asaj

# vimeo.com/34407752 Uploaded 4,438 Plays 1 Comment

Follow

Revista Albaniac

Albaniac

http://www.RevistaAlbaniac.com

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Browse This Channel

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.