1. # vimeo.com/71567939 Uploaded 94 Plays 0 Comments
  2. # vimeo.com/71573099 Uploaded 27 Plays 0 Comments
  3. # vimeo.com/96219255 Uploaded 1,620 Plays 0 Comments
  4. Met deze inspiratieshoot georganiseerd door Bloom Wedding geven wij een
    korte impressie hoe je op een originele manier een eigen draai aan je
    mooiste dag kunt geven. Door prachtige styling en het gebruik van veel
    verschillende kleuren op de tafels en bij de bloemencombinaties heb je
    meteen een vrolijke vibe. Combineer dit met een mooie locatie en een
    prachtige bruid die het totaalplaatje compleet maakt waardoor je meteen zin
    hebt om zelf aan de slag te gaan. Natuurlijk kun je ook de leveranciers vragen naar de mogelijkheden,
    zodat je het niet helemaal zelf hoeft te verzinnen. Veel plezier met het
    bekijken van deze clip.

    - Organisatie & styling : Bloom Wedding bloomwedding.nl
    - Fotografie : Eppel Fotografie eppel.nl
    - Bloemen & styling : Don Florito donflorito.nl
    - Video : MBrace Films mbracefilms.com
    - Locatie : Paviljoen Puur in Amsterdam paviljoenpuur.nl
    - Drukwerk : Oh so pretty party ohsoprettyparty.com
    - Bruidstaart/sweettable : Sugarlips Cakes sugarlipscakes.com
    - Haar & Make up : De Bruidsstyliste debruidsstyliste.nl
    - Bruidsjurken : Assepoester Feestkleding assepoesterfeestkleding.nl
    - Jurken bruidsmeisje : Dresses Only dressesonly.nl
    - Confetti : The Confettibar.com theconfettibar.com
    - Honeycombs : Lang zal ze Leven langzalzeleven.com
    - Ballonnen : Gooise ballonnen gooiseballonnen.nl

    # vimeo.com/90623754 Uploaded 1,933 Plays 0 Comments

Bloom Wedding

Bloom Wedding Plus

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.