Edytor szablonów newsletterów i mailingów "FreshMail Designer" pozwala budować wiadomość tak jakbyś budował z klocków. Przetestuj go za darmo na freshmail.pl

FreshMail Designer pozwala Ci w pełni kontorolować wygląd maila, który chcesz wysłać.
Kliknij w przycisk Layout, aby pokazać lub ukryć linie pomocnicze oraz zobaczyć jak będzie wyglądał mail na skrzynce Twojego odbiorcy..

Dodatkowo możesz w tym momencie dowolnie zarządzać blokami Twojej wiadomości.

Proste przeciąganie metodą drag and drop pozwala Ci tworzyć maila, tak jakbyś budował go z klocków. Najeżdzajac myszką na III możesz w łatwy sposób przesuwać bloki.

Dzięki temu możesz dowolnie przebudować przygotowane przez nas szablonu lub stworzyć go zupełnie od nowa. Kasując przygotowane przez nas bloki - w tym celu najdź myszką na “koło zębate”, a następnie kliknij lewym przyciskiem myszy. Dzięki temu możesz w łatwy sposób usunąć jakiś blok, powielić go. Możesz także nadać mu specjalne właściwości jak kolor tła lub styl, a także wiele innych.

Jeżeli chcesz dodać jakiś nowy blok możesz wybrać sobie jeden z dziesiątek, które przygotowaliśmy dla Ciebie i przeciągnąć go w wybrane miejsce w treści maila.

W bibliotece bloków masz do wyboru bloki jedno, dwu i trzy kolumnowe. Bloki posiadające tylko tekst, zdjęcie lub przycisk, lub składające się z ich kompilacji. Przygotowaliśmy specjalne selektory, które w łatwy sposób pozwolą Ci poruszać się w bibliotece bloków. Masz do wyboru olbrzymią możliwość bloków - ten pozwoli ci na włożenie blogu z jedną dużą grafiką i tekstem obok niej.

Jeżeli brakuje Ci przestrzeni między blokami możesz ją automatycznie zwiększyć dzięki bardzo przydatnej funkcji margines. Możesz także użyć specjalnych bloków w których nie będziesz umieszczał żadnych informacji, a mają one jedynie za zadanie ładne sformatowanie całej wiadomości.

Możesz także przesuwając ściany poszczególnych bloków komórek danego bloku samemu określić jego idealny rozmiar. Gdy już stworzysz idealny fragment maile - blok - możesz w łatwy sposób powielić go. A już nie długo będziesz mógł go zapisać w bibliotece bloków.

Pamiętaj, że dodając poszczególne bloki do wiadmości powinieneś patrzeć na całość wiadmości i dbać o to, aby wyglądała profesjonalnie. Zwróć uwagę, czy dodawany blok pasuje do pozostałych. Czy ma takie same marginesy, odstępy między kolumnami.

Zobacz cały poradnik o edytorze freshmail.pl/przewodnik/jak-stworzyc-szablon-za-pomoca-freshmail-designera/co-to-jest-freshmail-designer-i-gdzie-go-znajdziesz/

# vimeo.com/71644750 Uploaded

Przewodniki - Edytor szablonów newsletterów FreshMail Designer

FreshMail PRO

Poznaj większość możliwości edytora szablonów newsletterów FreshMail Designer. Kurs skłąda się z kilku części.

Browse This Channel

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.