1. ההרצאה הוצגה במסגרת הכנס השנתי של ארגון חוויית משתמש ישראל,
  UXI Live 2013
  שהתקיים ב-16-17/6/2013.

  uxilive.co.il

  "מה זה הדבר הזה???", "למה החלפתם?", "זה בכלל לא טוב כמו מה שהיה לנו!!!", "איך אפשר לעבוד עם זה?!" וגם "זה ממש לא מה שביקשנו"… עשיתם עבודה לפי הספר, במיטב המקצועיות וההשקעה, שיניתם ושיפרתם, ובכל זאת המשתמשים פשוט דחו וביטלו את כל העבודה שעשיתם.

  גם שיפור הוא שינוי, וכדרכם, משתמשים לא אוהבים שינויים. משתמשים צועקים כשמשנים להם את הממשק. בעיקר כשהם עובדים עם הממשק הישן כבר שנים (ובינינו, הוא ישן ומיושן כבר די הרבה זמן). בזמן הארוך שבו הם עובדים עם המערכת, המשתמשים למדו כבר איך להתגבר על כל האתגרים וסיגלו לעצמם שיטות עבודה.

  כיצד מכינים את המשתמשים בארגון לשינוי במוצרי ליבה? כיצד רותמים אותם לשינויי תהליכים וממשקים? כיצד בונים את השינוי כך שייתפס כחיובי ורצוי בעיני המשתמשים? כיצד תומכים במשתמשים מול הלקוחות שלהם?

  ההרצאה עוסקת בסינרגיה שבין עיצוב לשינוי ותציג סיפורי הצלחה, כשלונות ומה שביניהם, בניהול שינויים במוצרים דיגיטליים.

  עדוא שביט מאפיין ממשקים ומלמד תוכנות ואתרים כיצד להתנהג מזה 20 שנה. עדוא מנהל בימים אלו את הסטודיו של יוניק יו איי, מעצב חוויית משתמש למגוון חברות מקומיות ובינלאומיות, וכן מרצה לעיצוב אינטראקציה במכון הטכנולוגי בחולון.

  עדוא מתמחה במוצרים מורכבים ומערכות ארגוניות, וכן באפיון לאפליקציות ואתרים מותאמי גלישה ניידת - סמארטפון וטאבלט. במסגרת תפקידו ביוניק יו איי, עדוא אחראי על כל הסטודיו של החברה: צוות מסור של מאפיינים ומעצבים שהופכים רעיונות ודרישות למוצרים דיגיטליים מנצחים – אפליקציות, אתרים ומערכות תוכנה.

  עוד על עדוא:
  uniqui.co.il/employees/ido-shavit/

  צפיה מהנה!

  # vimeo.com/69141153 Uploaded 772 Plays 0 Comments
 2. ההרצאה הוצגה במסגרת הכנס השנתי של ארגון חוויית משתמש ישראל,
  UXI Live 2013
  שהתקיים ב-16-17/6/2013 ב"אווניו".

  uxilive.co.il

  עולם הפרסום כפי שאנו מכירים עובר טרנספורמציה ושינוי תפיסתי, הרבה מעבר לדגש על תוכן וקמפיינים אינטנסיביים ברשתות חברתיות.

  התפיסה הנקראת
  'Guerilla Advertising'
  שינתה את עולם הפרסום כשהגדירה מחדש מדיה. היא מגדירה את העולם כממשק משתמש אחד גדול והופכת את קהל היעד מ"צופים" ל"משתמשים". המסר טמון באינטראקציה וההנחה היא שבסופה המשתמש יבין טוב יותר את יתרונות המוצר או השירות אותו המפרסם ירצה לקדם.

  בהרצאה תובאנה דוגמאות מכל העולם המציגות אינטראקציה בין משתמש למוצר באופן המקדם רעיון, מוצר או שירות. בין אם צרכני ובין אם חברתי. במרחב הפיזי ובמרחב הדיגיטלי.

  פעולות שיווקיות המתבססות על האופן בו מוצרים מתפקדים ועל פעולות רוטיניות של משתמשים ביום יום. במרחב האישי ובמרחב הציבורי.

  לפרטים נוספים על ארגון חוויית משתמש ישראל:
  uxi.org.il

  # vimeo.com/69067189 Uploaded 859 Plays 0 Comments
 3. ההרצאה הוצגה במסגרת הכנס השנתי של ארגון חוויית משתמש ישראל,
  UXI Live 2013
  שהתקיים ב-16-17/6/2013.
  uxilive.co.il

  כל מי שניסה אי-פעם למכור באמצעות הסמארטפון יודע היטב שזה אתגר לא פשוט. המגבלות לא חדשות. משטח המסך המוגבל, דרך קשב חלקי של המשתמשים ועד הקושי לבצע פעולות מורכבות, הסביבה הניידת לא עושה חיים קלים במיוחד למשתמש או למאפיין. בנוסף, המשימות שעומדות לנגד עיני המשתמש שונות במכשיר נייד לעומת מחשב בייתי.

  מסיבות אלו, כדי לאפיין אתר או אפליקציה למסחר אלקטרוני בסמארטפון יש צורך בהרבה יותר מאשר התאמות גרפיות פשוטות. נדרשת חשיבה מחדש על המערכת דרך עיניו של המשתמש הנייד והמכשיר שברשותו.

  בהרצאה מעשית זו יסקור ברק את האתגרים המרכזיים באפיון מערכות מסחר אלקטרוני למובייל. הוא יציג כמה כלים שימושיים וקווים מנחים למאפייני מערכות מסחר אלקטרוני בסמארטפון, דרך דוגמאות שונות הממחישות את החשיבה הייחודית הנדרשת במערכות כאלה.

  ברק הקים את יוניק יו איי ב-2009, אחרי מעל 15 שנים בתחום. היום הוא אחד האנשים המזוהים ביותר עם תחום ה-UX בארץ. הצוות ביוניק יו איי מאפיין ומעצב מוצרים דיגיטליים מנצחים עבור לקוחות החברה, ביניהם: יפעת בקרת פרסום, פיצה האט, מגדל, 888, Risco וניוזגיק.

  ברק מעביר סדנאות וקורסים במסגרת UX School, בית הספר לאפיון חוויית משתמש מבית יוניק יו איי.

  בשנת 2010 חבר ברק לכמה מהאנשים הבולטים בתחום חוויית המשתמש בארץ וביחד הם הקימו את ארגון חוויית משתמש ישראל. ברק מוביל את הפעילות של הארגון מאז הקמתו ועד היום.

  עוד על ברק:
  uniqui.co.il/employees/barak-danin/

  צפיה מהנה!

  # vimeo.com/72181132 Uploaded 347 Plays 0 Comments
 4. ההרצאה הוצגה במסגרת הכנס השנתי של ארגון חוויית משתמש ישראל,
  UXI Live 2013
  שהתקיים ב-16-17/6/2013.
  uxilive.co.il

  אפליקציות רבות כוללות כדף פתיחה לוח מחוונים – דשבורד. הדשבורד הוא גם פונקציונלי, גם אסתטי, וגם מהווה מעין חלון-ראווה של האפליקציה, ויכול להציג באופן חי ומושך את יתרונותיה עבור המשתמש. הוא כלי ויזואלי חזק לביטוי הערכים שאנו רוצים להדגיש, וזאת באמצעות נתונים חיים של המשתמש עצמו. במקביל, ה-dashboard הוא נקודת ההתחלה של השימוש באפליקציה, ולכן אמור לתמוך היטב בתרחישי השימוש הראשוניים.

  איך ליישב את הדרישות האלה? כיצד לתכנן דשבורד אפקטיבי: מושך, נעים, שמכיל מספיק אינפורמציה אך אינו מרתיע, ומאזן כל זאת עם פונקציונליות? כיצד לשלב רעיונות אינפוגרפיים בתוך דפוס האפיון הדשבורדי? מאידך, לא בכל מקום דשבורד הוא הפיתרון הנכון; מתי עדיף לוותר על דשבורד לטובת פתרונות אחרים?

  יורם הוא מנכ"ל
  5IVE – innovation & ux,
  חברה שמאחוריה מאות פרויקטים בתחומי חווית משתמש וחדשנות מוצרית. עם מעל 20 שנות נסיון יורם הוא אחד מאנשי חוויית המשתמש המנוסים בישראל, מאות מליוני משתמשים ברחבי העולם נהנים מממשקים פרי תכנונו.

  # vimeo.com/72181133 Uploaded 589 Plays 0 Comments
 5. הצטרפו לכנס 2014 - בהנחה עד 28/5
  uxilive.co.il/2014

  # vimeo.com/90796698 Uploaded 546 Plays 0 Comments

UXI Live 2013

UX Israel (UXI) Plus

הרצאות מהכנס השנתי של ארגון חוויית משתמש ישראל
UXI Live 2013
שהתקיים ב-16-17/6/2013.
uxilive.co.il

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.