1. Wojskowy Instytut Medyczny przy współpracy z firmą OLYMPUS Polska otworzył Ośrodek Edukacji Chirurgii Małoinwazyjnej w Centrum Kształcenia Podyplomowego.

  # vimeo.com/95894510 Uploaded 196 Plays 0 Comments
 2. Otwarcie Centrum Badawczo-Rozwojowego firmy Synektik S. A. zlokalizowanego na terenie Wojskowego Instytutu Medycznego.

  # vimeo.com/92880029 Uploaded 239 Plays 0 Comments
 3. Kanonizacja Jana Pawła II: Poradnik medyczny dla pielgrzymujących do Watykanu

  # vimeo.com/92729317 Uploaded 55 Plays 0 Comments
 4. Mając na uwadze, że liczba osób zapadających na choroby nowotworowe wciąż wzrasta, rozwijanie i unowocześnianie technik diagnostyki molekularnej i diagnostyki nuklearnej dzięki wykorzystaniu nowoczesnych izotopów, zapewni pacjentom dokładniejszą diagnostykę w krótszym czasie. Jest to skuteczne narzędzie diagnostyki szczególnie w przypadku chorób przebiegających bez ewidentnych zmian morfologicznych lub chorób, w których zmiany funkcjonalne pojawiają się wcześniej niż morfologiczne (wczesne stadia nowotworów, przerzutów) i to zarówno w ustalaniu stopnia zaawansowania choroby, jak i monitorowaniu wyników leczenia. Wkrótce na terenie Wojskowego Instytutu Medycznego nastąpi otwarcie Centrum Badawczo-Rozwojowego firmy Synektik S. A. zajmującego się opracowaniem nowoczesnych markerów stosowanych w badaniach z wykorzystaniem Pozytonowej Tomografii Emisyjnej (PET). Radiofarmaceutyki są stosowane w takich gałęziach medycyny jak onkologia, kardiologia, neurologia i psychiatria.

  # vimeo.com/92388102 Uploaded 313 Plays 0 Comments
 5. Chroń organizm przed odmrożeniem. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

  # vimeo.com/81271047 Uploaded 75 Plays 0 Comments

Aktualności

Nasamed Tv

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.