1. Dlaczego lubimy się chwalić? Czy w wirtualnym świecie zawsze jesteśmy sobą? Fenomen portali społecznościowych.

  # vimeo.com/75199043 Uploaded 54 Plays 0 Comments
 2. Rola wychowawcy i rodzica w rozwoju małego dziecka, czyli obserwuj - pomagaj - wyjaśniaj. Niewłaściwe programy, które mogą zniszczyć dzieciństwo i zakłócić naturalne reakcje małych odkrywców.

  # vimeo.com/75952561 Uploaded 163 Plays 0 Comments
 3. Poziom stresu zależy od interpretacji zdarzenia. Czasem paraliżuje, czasem dodaje energii. Zapanuj nad swoim stresem.

  # vimeo.com/78007446 Uploaded 222 Plays 0 Comments
 4. Lęk jest zjawiskiem fizjologicznym wpisanym w nasze funkcjonowanie. Jest pierwszym ze zjawisk, które wywołują reakcję obronną, w szczególnym przypadku ucieczkę. Bez występowania uczucia lęku bylibyśmy permanentnie zagrożeni podejmowaniem działań dla nas niebezpiecznych. Wygórowane nasilenie lęku może prowadzić do zaburzeń, w tym do zmian osobowościowych. Dostrzeganie problemu szczególnie w odniesieniu do dzieci jest zadaniem, które zbagatelizowane może mieć nieodwracalne skutki. Analiza zachowań lękowych jest drogą do poznania ich przyczyn i ewentualnego skutecznego przeciwdziałania nieprawidłowościom wynikającym z nadmiernego lub niekontrolowanego lęku.

  # vimeo.com/87011498 Uploaded 76 Plays 0 Comments

Psychologia

Nasamed Tv

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.