Tasarımcı Evi

KAREL Elektronik intro tasarımı

# vimeo.com/74529489 Uploaded 18 Plays 0 Comments

Follow

Tasarımcı Evi

cihan bye

http://www.tasarimcievi.com

BİZ KİMİZ?

2012 Mayıs ayında kurulan, piyasanın en yenilikçi firması olarak sektörde tasarımın gelişimini sağlayan ve gelişimini hızla takip eden kreatif gruptur. Firmaların önemli ihtiyaçlarını ve gelişimini sağlayabilecek…


+ More

http://www.tasarimcievi.com

BİZ KİMİZ?

2012 Mayıs ayında kurulan, piyasanın en yenilikçi firması olarak sektörde tasarımın gelişimini sağlayan ve gelişimini hızla takip eden kreatif gruptur. Firmaların önemli ihtiyaçlarını ve gelişimini sağlayabilecek en önemlisi marka değerine katkı sağlayacak tasarımlar ortaya koymaktadır. Tasarımcı Evi bağımsız bir gruptan oluşan, özgün tasarımlar ortaya koyan, görsel iletişim tasarımcıları grubudur, ajans değildir. Türkiye’deki ajanslara ya da çalışanlara kıyasla iletişim ve tasarım açısından çok daha genç, daha dinamik ve yenilikçi bir yapıya sahiptir. Tasarımcı Evi Türkiye’nin seçkin kurum, kuruluş ve markalarına hizmet vermektedir.

HİZMETLERİ

-Türkiye’nin seçkin kurum kuruluş ve markalarına hizmet vermektedir.
-Türkiye’deki ajanslara ya da çalışanlara kıyasla iletişim ve tasarım açısından çok daha genç, daha dinamik ve yenilikçi bir yapıya sahiptir.

“Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Tasarımcı Evi, müşterisinin fikirlerine değer verir ve bu doğrultuda fark yaratan başarı ve çözüm odaklı stratejiler geliştirir.”

Günümüz teknolojileri ile reklamcılık artık çok farklı. Farklılık yaratan tasarımlar ile müşterilerimize daima getirisi olan çözümler sunuyoruz. Firmanızın marka değerini web ortamında üst seviyelere taşıyoruz.

Hareketli İnfo Grafik (Motion Graphic)

Hareketli info grafikler (Motion Graphic) kısaca bir mesajı hareketli görsele dönüştürmektir. Yani verilecek bir bilginin, verimli, bilgilendirici ve ilgi çekici halidir. Graphic motion, ses ve görselliğin ön plana çıktığı bir tasarım şeklidir. Hareketli bir tasarım, durağan görsel bir tasarımdan daha çok dikkat çeker ve ilgi görür. Editoryal, bilimsel veya pazarlama amaçlı hareketli grafikler, verimli, bilgilendirici ve ilgi çekici oluşturulan mesajı görsel olarak paylaşmaktır.

Animasyon Tasarımı

Animasyonlar bulundukları yere yalnızca hareket ve ses değil aynı zamanda ruh da katarlar. Özgün ve yenilikçi tasarımlar ile web sitelerinize, sunum ve tanıtım filmlerinize yeni bir nefes katabiliriz. Animasyonlar ile ürün ve hizmetlerinizi hareketli görsel öğelerle tanıtarak insanların dikkatlerini üzerinize daha kolay ve çabuk çekebilirsiniz. Web siteleri cezbedici, özel, çarpıcı, ilginç ve eğlenceli animasyonlar sayesinde ziyaretçilerin ilgisini çekmekte ve sitede daha uzun süre kalmalarını sağlayabilmektedir.

Banner Tasarımı

Ürünlerinizin internet üzerinden satışı veya markanızın tanıtımı için profesyonel flash banner veya statik banner tasarımları yapıyoruz. Kaliteli ve özenle hazırlanan bir banner, potansiyel müşterilerinizi alışveriş yapmaya teşvik etmekle kalmaz, diğer web gezginlerinin aklında markanız veya ürününüz adına olumlu bir imaj da bırakmış olur.

Video Tasarımı - Video Montajı

Bilinç altı ilk etapta görsel ve işitsel duyulara hitap etmektedir. Bir firmanın en etkili bir şekilde tanıtımını yapabilmesinin en ekonomik yöntemi tanıtım filmi çalışması yaptırmasıdır.Tanıtım videoları müşterinin talebi doğrultusunda istenilen şekilde tasarlanabilir. Bu filmler web sitenizden izlenebilecek şekilde düzenlenebilir ve bu sayede daha geniş bir hedef kitleye ulaşılabilmektedir.

Hareketli Logo, Intro Tasarımı

Logo karakterlerinin bilgisayar üzerinde hareketlendirerek veya modellenerek video formatında kullanılma uygulamasıdır. Akılda kalıcılık ve logoyu benimsenmesi sağlanır. Firmalar tasarladığımız bu hareketli logoyu, yayınlamak istediği bir videonun ilk giriş kısmında kullanması görselliğinin zenginleşmesi sağlar.

Hareketli Karakter Tasarımı

Bir karakterin & maskotun animasyona dökülme halidir. Kısaca hareketsiz bir nesneye hareket kazandırma diyebiliriz.Animasyon tasarımına ait ileri seviyede bilgi ve beceri düzeyine erişilmesi ve bu yönde tasarlanmış uygulamaları gerçekleştirebilme yetisine sahip ekibimiz, sizin için en uygun projeyi gerçekleştirecektir.

NEDEN?

Tasarımcı Evi’nin, kendisini her zaman müşterinin yerine koyarak hareket ederken, tüm hizmetlerinde geniş bir bakış açısıyla çözüm üretmeyi amaç edinmiştir. Tecrübesinin yanı sıra her ürettiği işten büyük heyecan duyar ve yaratıcı çözümler üretir. Bu doğrultuda, tüm müşterilerine en etkin şekilde hizmet sunabilmek için, onlarla iç içe yaşayan, onlarla aynı heyecan ve tutkuyu yaşayan, yapılan işi kendi işi gibi gören bir yol arkadaşı olmaya gayret eder. Tüm çalışmalarını bütünleşik pazarlama iletişimi disipliniyle yönlendiriyor ve müşterilerini hem kurumsal hem de ürün bazındaki ihtiyaçlarına en kapsamlı şekilde çözümler sunuyor. Tasarımcı Evi’nin, en büyük farkı; müşterilerini çok iyi tanımak anlamak ve içselleştirmektir. Ayrıca her biri kendi alanında seçkin ve değerli bir yere sahip olan müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini, tüm üretme yeteneği ve hiç yitirmediği heyecanı ile çözüm bulmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerinin yanı sıra kamuoyundaki yönelimlere de proaktif bir anlayışla yaklaşıyor. Böylece hem sunduğu hizmetin içeriğini hem de müşterilerinin aksiyonlarını en ayrıntılı şekilde belirleme olanağına sahip oluyor.

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Browse This Channel

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.