1. Salon Takımları Yıldız Mobilya da. En yeni modeller konforlu ve şık salon takımları için wep sitemizi mutlaka inceleyin.
  http://goo.gl/J6AAfi
  Yüksek kalitede malzeme yapısı ve kusursuz işçiliği ile özenle hazırlanmıştırDetaylardaki zerafetÇıkarılabilen oturum minderleriTakımı dahada güzelleştiren kapitoneli kadife kullanımıTakımda iki farklı renk kombinasyonu uygulanmaktadırModele konsept olarak hazırlanan Hünkar yemek odası ve yatak odasını incelemenizi öneririzOrta sehpa ilave olarak alınabilmektedir

  # vimeo.com/80136748 Uploaded 16 Plays 0 Comments
 2. Yatak Odası takımları Şık tasarımları İle Yıldız Mobilya da.
  http://goo.gl/M037Fw
  Evinize değer katan yatak odası takımları uygun fiyat ve ücretsiz kargo avantajı ile sitemizde satışa sunulmaktadır. Kaliteli ve özgün koleksiyonlarımızın yanı sıra tasarım ve uygulama hizmetlerimiz ile yıllardır mobilya sektörünün öncü firması olan Yıldız Mobilya, sizlere hayatınızdaki yatak odası modelini sunmak için en son trendleri ve ödül alan tasarımları yakından takip etmektedir. Mobilya satış sektöründe uzun yıllar faaliyeti olan Yıldız Mobilya

  Kalite ödüllü modellerini
  Kaliteli hizmet prensibi ve
  En uygun fiyat ilkesi

  İle Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerine sunan bir kuruluştur.

  # vimeo.com/80137140 Uploaded 18 Plays 0 Comments
 3. Yemek odası takımları Şık tasarımları ile çok beğeniliyor.
  http://goo.gl/RBrPzS

  Yemek Odası Takımlarında Ulaşılabilir Lüksü Evinize Getiriyoruz

  Mobilya fiyatları sürekli olarak artış göstermektedir.Artışın en önemli nedenleri mobilya üretiminin el emeğine dayalı olması ve sektörün gelişmesi için yapılan teknolojik yatırımlardır.Mobilya sektöründe 20 yılı aşkın süredir faaliyette bulunan Yıldız Mobilya tüm mobilya modellerini her zaman en uygun fiyat politikası ile müşterilerine sunmayı öncelikli satış politikası olarak belirlemiştir.Sizlerde yemek odası kategorilerimizi incelediğinizde benzer mobilyaların rakip firmalarda çok daha yüksek fiyatlarla satıldığını farkedeceksiniz.Satın alacağınız yemek odası modelleri 2 yıl süre ile emanet sistemimizde bekletilebilmektedir.

  # vimeo.com/80137764 Uploaded 11 Plays 0 Comments
 4. Tüm Genç Odası Modellerimiz Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz ve Garantili Olarak Gönderilmektedir.
  http://goo.gl/h45HA3

  Şık tasarımlı ve pozitif enerji yüklü tasarımlara sahip genç odası koleksiyonumuzu görmeden karar vermeyin. Kaliteli malzeme seçimi ve fonksiyonel kullanıma sahip modellerimiz çok beğenilmektedir. Tüm genç odası modellerimiz Türkiye'nin her yerine ücretsiz ve garantili olarak gönderilmektedir. Ürünlerimizi mobilya alışveriş sitemiz üzerinden adetli olarak satabilmenin avantajı ile müşterilerimize piyasa satış fiyatlarının oldukça altında fiyatlarla aradığı genç odası modeline sahip olma şansı sunuyoruz.

  # vimeo.com/80138259 Uploaded 29 Plays 0 Comments
 5. Yıldız Mobilya yatak odası takımları.
  http://goo.gl/btOLuI

  Tüm modellerimiz CE kalite sertifikasına ve ISO 9001 belgelerine sahip fabrikalarda sağlığa zararlı hiçbir madde kullanılmadan üretilmektedir. Sürekli olarak yenilenen yatak odası takımları koleksiyonumuzda, müşterilerimize modern tasarımlardan klasik ve avangarde stildeki tasarımlara kadar birçok çeşidi aynı çatı altında görme ve inceleme fırsatı sunuyoruz. Modellerimizin detaylı özellikleri ve ölçü bilgileri sitemizde ürün açıklama kısmında ayrıntılı olarak belirtilmiştir. Yatak odası takımları genelde sabit karyolalı olarak üretildiğinden baza ve yatak ilave olarak alınmaktadır. Ürün açıklamalarında bulunan ürün bilgisi bölümünden yatak odası takımları için fiyata dâhil olan parçalar belirtilmiştir. Geniş model seçeneklerimiz ile evinizde ahenkli bir uyum oluşturarak, yıllarca kullanabileceğiniz bir iç mekân uyumunun keyfini sürebilirsiniz.

  # vimeo.com/80566466 Uploaded 31 Plays 0 Comments

Yıldız Mobilya

YILDIZ MOBİLYA

Yıldız Mobilya, Türkiye'nin en beğenilen mobilya modellerini uygun fiyat avantajı ile satışını yapmaktadır.
Tüm mobilyalar Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir.
Tasarım ödüllü, mobilya fuarlarında ödül alan mobilyalar ilk önce Yıldız…


+ More

Yıldız Mobilya, Türkiye'nin en beğenilen mobilya modellerini uygun fiyat avantajı ile satışını yapmaktadır.
Tüm mobilyalar Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir.
Tasarım ödüllü, mobilya fuarlarında ödül alan mobilyalar ilk önce Yıldız Mobilya Alışveriş Merkezinde.

http://www.yildizmobilya.com.tr/

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.