1. Sander Karu (1959) on Eesti kandlemängija (poolkromaatiline kannel) ja rahvamuusik, kes on edukalt esinenud paljudel pidudel, rahvamuusika üritustel ja võistumängimistel. 2011.a. ilmus tema kandlelugudest CD "Kandlemees Sander Karu kandlelood"http://www.simmaniduokannel.eu/muusik... ja koos kandle- ja laulukapelliga Simmaniduo CD "Tule simmanile"http://www.simmaniduokannel.eu/muusik... . Mitukümmend Sander Karu kandlelugu on salvestatud Eesti Raadios. On mitmete tuntud laulude „Valga-Valgamaa", "Heade mõtete linn, Tartu", „Trilleri polka", „Kärna-Ärni", „Uks lahti tee", „Merimehe armastus" jt laulude autor, laulu- ja kandlekapelli „Simmaniduo" asutaja ja liige.

  Sander Karu is an Estonian folk musician - zitherist. He is the author of several well-known songs and is the founder and member of an Estonian folk music group Simmaniduo.

  # vimeo.com/82832087 Uploaded 30 Plays 0 Comments
 2. http://www.simmaniduokannel.eu/et Kandlemängija Kandlemees Sander Karu esinemas Rahvusvahelise Folkloorifestivali Baltica 2013 "Igal linnul oma laul" avapeol Vanemuise kontserdisaalis 4.07.2013.a. Kõlab kandlelugu, mida tuntakse filmist "Kevade" mitme erineva nime all: "Kevade valss", „Õrn kevade", „Imeliku kandlelugu", „Imeliku valss".

  Sander Karu (1959) on Eesti kandlemängija (poolkromaatiline kannel) ja rahvamuusik, kes on edukalt esinenud paljudel pidudel, rahvamuusika üritustel ja võistumängimistel. 2011.a. ilmus tema kandlelugudest CD "Kandlemees Sander Karu kandlelood"http://www.simmaniduokannel.eu/muusik... ja koos kandle- ja laulukapelliga Simmaniduo CD "Tule simmanile"http://www.simmaniduokannel.eu/muusik... . Mitukümmend Sander Karu kandlelugu on salvestatud Eesti Raadios. On mitmete tuntud laulude „Valga-Valgamaa", "Heade mõtete linn, Tartu", „Trilleri polka", „Kärna-Ärni", „Uks lahti tee", „Merimehe armastus" jt laulude autor, laulu- ja kandlekapelli „Simmaniduo" asutaja ja liige.

  Sander Karu is an Estonian folk musician - zitherist. He is the author of several well-known songs and is the founder and member of an Estonian folk music group Simmaniduo.

  # vimeo.com/82820686 Uploaded 127 Plays 0 Comments
 3. http://www.simmaniduokannel.eu/et Simmaniduo on Eesti laulu- ja kandlekapell (asutatud 1983). Simmaniduo lauludes ja pillilugudes on ühendatud rahvamuusika instrumendi, kandle kordumatu kõla nüüdisaegse helikeelega. Simmaniduo on oodatud esineja nii suurematel ja väiksematel rahvapidudel kui ka pulmades ja sünnipäevadel. Aastate jooksul on esitatud nii omaloomingut („Simmaniduo alustab“, „Trilleri polka“, „Valga-Valgamaa“, „Kärna Ärni“, „Heade mõtete linn, Tartu“) kui ka muud rahvalikku muusikat.
  Simmaniduo is an Estonian folk music group (founded in 1983). Its creation combines the sound of Estonian folk music instrument zither (est kannel) with contemporary sound. Simmaniduo gives performances at both public events as well as weddings and birthday parties. During the 32 years Simmaniduo has played their own creation and also more general folk music.

  # vimeo.com/82840131 Uploaded 22 Plays 0 Comments
 4. http://www.simmaniduokannel.eu/et Kandlemängija Kandlemees Sander esinemas 1. augustil Tallinnas Raekoja platsil Ava Lava 2015. Kõlab laul "Kaks laulijat (2 laulijat)". Ava lava 2015 Lõuna-Eesti programmis esinesid ka Linnutaja, Lõõtspillipoisid, Untsakad, Jukud, Asso Hint, Martin Müller, Väägvere külakapell ja Zetod.
  Kandlemees Sander (Sander Karu, 1959) on Eesti kandlemängija (poolkromaatiline kannel) ja rahvamuusik, kes on edukalt esinenud paljudel pidudel, kontsertidel, festivalidel, simmanitel, rahvamuusika üritustel ja võistumängimistel. 2014.a. ilmus Kandlemees Sander CD "1 kannel ja rahvalikud laulud" , 2011.a. ilmus tema kandlelugudest CD "Kandlemees Sander Karu kandlelood" ja koos kandle- ja laulukapelliga Simmaniduo CD "Tule simmanile". Mitukümmend Sander Karu kandlelugu on salvestatud Eesti Raadios. On mitmete tuntud laulude „Valga-Valgamaa", "Ja siis tõusis aktsiis", "Heade mõtete linn, Tartu", „Trilleri polka", „Kärna-Ärni", „Uks lahti tee", „Merimehe armastus" jt laulude autor, laulu- ja kandlekapelli „Simmaniduo" asutaja ja liige.
  Sander Karu is an Estonian folk musician - zitherist. He is the author of several well-known songs and is the founder and member of an Estonian folk music group Simmaniduo.

  # vimeo.com/150538380 Uploaded 13 Plays 0 Comments

Kannel ja kandlemuusika

Kandlemees Sander

Kannel ja kandlemuusika vaatamiseks ja kuulamiseks! Pikemalt http://www.simmaniduokannel.eu/et

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.