1. Video z velmi povedeného Mistrovství České Republiky v Landkitingu (2013).

  # vimeo.com/79041418 Uploaded 1,799 Plays 2 Comments
 2. Záběry z prosluněného Adolfova a přilehlého okolí - perfektní snowkite zima 2013.
  Sestřih několika dní ze soustředění, kurzů a jednodenních pojezdů na tomto parádním spotu. Za ubytování a pohoštění u rodinného krbu patří autokempu Pod Císařem.

  # vimeo.com/65508464 Uploaded 1,659 Plays 0 Comments
 3. Máme za sebou další ročník snowkitových závodů pořádaných na Adolfovských pláních. Závod se odjel, vzhledem ke skvělým podmínkám počasí i dobré spolupráci jezdců a pořadatelů, celý už v sobotu.
  Akce se zúčastnilo dohromady 20 závodníků a POZOR z toho 6 závodnic kiterek lyžařek, což je nejen u nás, ale i ve světě, poměrně nevídaný počet.

  # vimeo.com/63108219 Uploaded 1,238 Plays 1 Comment
 4. Již tradičně slaví česká landkitová scéna Svatováclavské slavnosti pořádáním MČR v landkitingu. A stejně jako v letech předchozích se i letos tyto kiterské veselice konali na letišti Milovice - MILOWITZ FOR EVER!!!
  Tým CZECH KITE FORCE se samozřejmě i letos této vynikající akce zúčastnil..., a již tradičně jste se mohli občerstvit v našem armádním stanu výborným studeným pivečkem.
  Bohužel nikdo z našeho týmu se z důvodu pracovní vytíženosti nezúčastnil rozjížkdy MTB (ATB), ale na pátečním startu buggyn tým KITE FORCE representovali Lafoun a Píno.
  Zde je krátké video z pátečních rozjížděk a sobotní zábavy!!! ;)

  # vimeo.com/50965499 Uploaded 948 Plays 3 Comments
 5. O víkendu 19. a 20. 5. 2012 proběhla další velká landkitová akce. Tentokrát se organizace ujali zkušení borci z KomaKite. Jejich spot na vrcholcích Krušných hor, nedaleko Chomutova, je ideálním prostorem pro pořádání podobných akcí. Původně bylo naplánováno hlavně testování vybavení pro landkiting a kiteboarding. Protože nám počasí přálo stihl se kromě testování odjet i velmi zajímavý závod. A Czech Kite Force u toho nesměli chybět.

  # vimeo.com/43297985 Uploaded 3,043 Plays 7 Comments

KITE FORCE

Czech Kite Force

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.