1. Spójrzmy na kryzys w aspekcie tego co możemy i należy zrobić, aby zapobiegać „epidemii niepłodności małżeńskiej”.

  # vimeo.com/84634292 Uploaded 813 Plays 0 Comments
 2. Po raz XV w Kościelisku spotkali się kardiolodzy z Warszawy i Krakowa na warsztatach im. prof. Mariana Cholewy. Podejmowane tematy w czasie sesji, oficjalnych wystąpień oraz rozmów kuluarowych wydają się od lat nie zmieniać, a jednak postęp w kardiologii, a także wiedza na temat stosowanych rozwiązań, ewoluują i powodują, że wciąż jest wiele do powiedzenia.
  Kardiolodzy z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie porównując własne doświadczenia oraz konfrontując je z wiedzą z piśmiennictwa światowego co roku dokonują podsumowania dotychczasowych osiągnięć i wyznaczają nowe kierunki do dalszego działania. Warsztaty niezmiennie pozostają formą doskonalenia zawodowego na najwyższym poziomie.
  Jednym z elementów wpisanych w rzeczywistość warsztatów są spotkania dotyczące wojskowej służby zdrowia i jej rozwoju. W tym roku w sposób szczególny podejmowano zagadnienia profilaktyki związane z programem MIL-SCORE, który już dziś dał bardzo ważny zasób informacji o zdrowiu żołnierzy, ale wciąż pozostaje wiele pytań, na które badacze będą chcieli odpowiedzieć na dalszych etapach pracy.

  # vimeo.com/84638591 Uploaded 86 Plays 0 Comments
 3. Bagatelizowanie zjawiska wypalenia zawodowego szczególnie w grupach zawodowych odpowiedzialnych bezpośrednio za zdrowie i życie ludzkie, może prowadzić do niedostrzeżenia istotnego problemy indywidualnego i społecznego. Wpływ warunków pracy, zasad funkcjonowania Systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego, obciążenia i natężenie pracy w grupie zawodowej Ratowników Medycznych, wymagają stałej analizy i tworzenia mechanizmów opieki psychologicznej. Ratownik Medyczny usatysfakcjonowany zawodowo, to gwarancja najlepszej i skutecznej opieki dla pacjenta w stanie zagrożenia. Wykład mgr Eweliny Żak podczas I Kongresu Ratowników Medycznych w Krakowie.

  # vimeo.com/89094321 Uploaded 162 Plays 0 Comments
 4. O doświadczeniach swojej placówki medycznej opowiada dr n. med. Marian Przylepa w wykładzie "Nowy Blok Operacyjny - od marzeń do realizacji".

  # vimeo.com/102108064 Uploaded 18 Plays 0 Comments
 5. Wystąpienie Pani Anety Naworskiej podczas Konwentu Medycyny Estetycznej.

  # vimeo.com/102102886 Uploaded 105 Plays 0 Comments

Konferencje

Nasamed Tv

Nowości ze świata medycyny, sympozja, zjazdy, wydarzenia, o których warto wiedzieć.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.