1. Нарізка з весільного відео моєї сестри і шовгора. Основна зйомка - Ян Кормош. Знімали всім, шо було під рукою: Canon XM1, фотоапарат і навіть моб тел)

  # vimeo.com/16799455 Uploaded 57 Plays 0 Comments
 2. Легеньке відео, яке знайомить глядачів з молодятами.
  У день весілля воно транслювалося на медапроекторі у залі. Під кучу аплодисментів:)

  Вітя і Валя - життєрадісні молоді люди. Щирий і добродушний зв"язок між майбутніми молодятами ми і постаралися передати у цьому кліпі.

  Оператор: З.Январі
  Режисер відеомонтажу: В.Кіш

  # vimeo.com/14827468 Uploaded 102 Plays 2 Comments
 3. Що скажеш, кожен з нас добряче подумає перед тим, як ставати на весільний рушник. Рішучості може додати віщий сон, який підскаже, що ця дівчина - твоя суджена. Ось як і у цьому випадку)

  # vimeo.com/7840447 Uploaded 174 Plays 2 Comments
 4. Динамічно, свіжо, креативно! Працювати із молодятами Робертом і Яною було легко і весело. Довелось дійсно постаратися, щоб передати ту невимушену, щиру атмосферу, що охоплювала закоханих.

  Музичний трек від одного з кращих, на мій погляд, українських гуртів - Mad Heads XL. Ось їх сайт http://www.madheads.kiev.ua/

  # vimeo.com/7758471 Uploaded 105 Plays 2 Comments
 5. Захоплення як виробництвом весільного відео, так і рекламною сферою, призвели до появи ось такого ролика. "Роберт і Яна. Весільна реклама!" - тепла і весела пародія на всім відомий (принаймні, багатьом) рекламний ролик добре знаного продукта. Отож, чекаю на Ваші відгуки)

  З.І. "Для тех, кто в танке" - на який саме рекламний ролик це пародія - дивіться на сайті http://ua.adme.ru/tv-spot/2008/02/14/17457/

  # vimeo.com/7551334 Uploaded 204 Plays 4 Comments

Wedding Весілля Свадьба

VasylKish

Wedding Весілля Свадьба

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.