1. Z cyklu CO NAS PRZERAŻA melanż twórczy autorstwa:
  GRABAN, SZCZEPAŃSKA, BUDYŃ SZYMKIEWICZ, DĘBNIAK, MAJCHER, KOZIOŁ, KURZWIŃSKA, SUZIN, WOJCIECHOWSKI

  Uploaded 153 Plays 0 Comments
 2. Dub FX to pochodzący z Australii artysta uliczny, który w swojej twórczości używa jedynie własnego głosu, efektów Rolanda i zapętlania. Jego clipy na youtube, gdzie Dub FX i jego partnerka Flower Fairy zostali uchwyceni podczas ulicznych występów doczekały się milionów wejść i zaowocowały ogólnoświatową trasą koncertową w klubach. Po raz pierwszy artyści wystąpili w Warszawie, wspierani przez innych niezależnych muzyków takich jak Mr. Woodnote, Cade, czy Lil Rys. Koncert spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i został w krótkim czasie wyprzedany.

  Oto co artyści mają do powiedzenia o mainstream'ie, telewizji i swojej etyce pracy.

  Dub FX is a street artist who originates from down under, whose only instruments are his voice, Roland pedal and loop station, which allow him to mix himself beatboxing, rapping and singing live. The youtube videos where Dub FX together with his partner Flower Fairy were shot while basking on the street have had literally millions of hits and made them have worldwide club tour booked. Their very first Warsaw gig they had together with their Convoy Crew consisting of their boys Mr. Woodnote, Cade and Lil Rys, was totally sold out to the point that promoters had to move it to the bigger venue and had it sold out again.

  Go watch what they have to say about mainstream, television and their work ethics.

  http://www.dubfx.net

  Uploaded 3,462 Plays 0 Comments
 3. Swoje 9. urodziny mamastudio obchodziło za dnia na Kępie Potockiej i w Warszawie Powiśle w nocy. Sport, muzyka, jedzenie, zabawa.

  Realizacja: Polygraph Productions (http://www.polygraph-productions.com) dla Face2FaceTV.

  Uploaded 306 Plays 0 Comments
 4. Rozmowa z trenerem i kapitanem drużyny 'Ultimate Warsaw Freesbiers', czyli o historii latającego talerza zwanym 'freesbie' i sportach, które można z nim uprawiać.

  Uploaded 136 Plays 0 Comments
 5. Jednoosobowe odtworzenie meczu Polska-Belgia przez Massimo Furlana do komentarza Tomasza Zimocha.

  Szwajcarski performer Massimo Furlan w 2007 roku samotnie odtworzył jedną z najbardziej spektakularnych rozgrywek w historii polskiej reprezentacji: Polska–Belgia (3:0) z mundialu w Hiszpanii w 1982 roku. Na zrujnowanym Stadionie Dziesięciolecia artysta powtórzył „choreografię” kluczowego piłkarza – Zbigniewa Bońka. Mecz był na żywo relacjonowany przez komentatora sportowego – Tomasza Zimocha – i transmitowany w Radiu Kampus (97,1 FM). Relacja Zimocha pozwoliła wyobrazić sobie przebieg akcji sprzed dwudziestu pięciu lat. Projekty Furlana często odwołują się do obrazów i wspomnień z dzieciństwa. Jednym z tych wspomnień jest głos komentatora radiowego, wydobywający się przez otwarte okna w opustoszałym mieście.

  w ramach Finisażu Stadionu X-lecia, październik 2007
  kuratorka Joanna Warsza
  produkcja Fundacja Bęc Zmiana + Fundacja Laury Palmer http://www.laura-palmer.pl
  realizacja nagrania wideo dla Face2FaceTV.pl: Mateusz Szlachtycz (zdjęcia) i Magda Surawska (montaż)

  Uploaded 472 Plays 0 Comments

Miejska partyzantka

Face2FaceTV.pl

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.