1. # vimeo.com/97057957 Uploaded 23 Views 0 Comments
  2. Collection Spring/Summer 2014

    # vimeo.com/97094493 Uploaded 14 Views 0 Comments

Libor Šula The Salon

Richard Domitrek

Prestižní kadeřnický salon Libor Šula TheSalon se nachází v historickém centru Prahy už od roku 1999. Punc jedinečnosti si vydobyl především díky stoprocentnímu servisu, osobnímu přístupu a příjemně vřelému prostředí, a stal se proto vyhledávaným místem…


+ More

Prestižní kadeřnický salon Libor Šula TheSalon se nachází v historickém centru Prahy už od roku 1999. Punc jedinečnosti si vydobyl především díky stoprocentnímu servisu, osobnímu přístupu a příjemně vřelému prostředí, a stal se proto vyhledávaným místem péče a relaxace pro českou i zahraniční klientelu.

Krédem práce v Libor Šula TheSalon je snaha lidi neměnit, ale vyzdvihnout
a podtrhnout jejich osobnost a krásu. Což by nebylo možné bez nejmodernějšího vybavení, ale hlavně týmu téměř čtyřiceti kadeřníků, vedeného špičkovým odborníkem, ambasadorem L’Oréal Professionnel Liborem Šulou. Elegantní jednoduchost a vysoce kvalitní a nezaměnitelný rukopis práce, typický pro značku Libor Šula TheSalon, ocení i ti nejnáročnější klienti.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.