Ta chvíle, kdy se technologie ze sci-fi stanou běžnou součástí našeho světa? Video o propagaci Samsung SMART TV a práci agentury Mark Keting. A ještě lepší chvíle, kdy Vám tu technologii někdo pěkně vysvětlí.

Uploaded 14 Plays 0 Comments

Propagace

Roman Zmrzlý

Propagační videa a spoty připravujeme:
Najdeme si 1,5 kg zajímavostí o daném projektu, produktu a naporcujeme na menší kostičky, rozšleháme šlehačku z nápadů klienta a připravíme třešničky vlastních nápadů. Z kostiček pak skládáme dle nejlepšího uvážení…


+ More

Propagační videa a spoty připravujeme:
Najdeme si 1,5 kg zajímavostí o daném projektu, produktu a naporcujeme na menší kostičky, rozšleháme šlehačku z nápadů klienta a připravíme třešničky vlastních nápadů. Z kostiček pak skládáme dle nejlepšího uvážení a chutí klienta třípatrový dort. Jakmile je korpus hotov, ozdobíme šlehačkou a třešinkami. Vhodným nápojem je čokoládové nebo jahodové mléko, či Coca-cola, nebo Sprite. Servírujeme pomocí internetu, televize či na virálovém podnose.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.