1. Tā ir muiža, kas tikai nesen atjaunota un vērusi durvis viesiem. Šeit maksimāli ir saglabāts viss vēsturiskais. Mālpils muižā var apskatīt atjaunotus vecos kamīnus un podiņu krāsnis, tumšos ozolkoka paneļu griestus, atjaunotu svinību zāļu zvaigžņu parketu, ozolkoka kāpnes. Muižas interjers papildināts ar antīkām klasicisma un romantiskām bīdermeijera stila mēbelēm. Tās ir gan kumodes, gan krēsli, gan dīvāni, gan spoguļi. Fantastiskas vecmeistaru gleznas un visas pārējās vēsturiskās senlietas.
  Muižā ir izveidota četrstāvu interjera viesnīca, kurā atrodas 22 numuriņi, kas veidoti ar, pēc vērtību skalas, gaumes augstāko pakāpi.
  Mālpils muižā ir ierīkots bārs un restorāns, kas piedāvā sajust un izbaudīt smalkuma garšu ne tikai ēdienos. Kur vien acis paveras, garšas-domu receptori saka – tas ir jānobauda, jāapskata, jāiepazīst katras lietas vēsture.
  Kā jau cienīgai muižai pieklājas, tā piedāvā plašas, dažāda izmēra telpas konferencēm, semināriem, banketiem, dažādām svinībām un kāzām – greznu Deju zāli, Cigāru zāli ar plašu āra terasi, Restorāna halli, Mednieku zāli un Ziemas dārzu.
  Jāsaka, šeit tiešām viss ir unikāls, mākslas izstādi ieskaitot. Tā var pastaigāties stundām, un aizmirsties. Die`s zin`, kur muižkungs aizkavējies, laikam pēcpusdienas tēju bauda. Pievienojies viņam, būs cienīga saruna!

  # vimeo.com/18674784 Uploaded 361 Plays 0 Comments
 2. Atpūtas komplekss “Turbas” atrodas 40 km no Rīgas, 5 km no Ogres, Suntažu virzienā.

  Tas ir nozīmīgs atpūtas komplekss visai Latvijai. Domāju, šo vietu atpazīst katrā novadā. Uz šo kompleksu brauc gan spēlēt sporta spēles, gan svinēt kāzas, gan atpūsties kādā no rīkotajiem brīvdabas pasākumiem. Atpūtas kompleksā Turbas, Jūs variet izvēlēties:
  -viesnīca-viesu nams „Četri Vēji” ***
  - viesu nams „Brakas”
  - pirts „Pie Ozola”
  - Senatnīgā pirts
  - pirts komplekss „Četri Vēji”
  - SPA procedūras
  - atpūtas mājas "Rieksti", "Čiekuri" un "Zīles"
  - ~20 ha teritorija ar upi, dīķiem, kanālu, āra nojumēm dažādu brīvdabas pasākumu rīkošanai līdz 2500 personām

  Latvijā šādu kompleksu nav daudz un atpūta šeit ir liels notikums. Garlaicīgi noteikti nebūs. Kompleksa piedāvājums ir ļoti daudzpusīgs dažādām gaumēm. Nenožēlosiet, ja tieši šeit organizēsiet sava uzņēmuma sporta spēles vai citus nozīmīgus pasākumus. Šajā kompleksā viens otram netraucē māju izvietojums. Viss ainaviski iekļaujas kopējā ainavā. Patīkamu atpūtu!

  # vimeo.com/14278296 Uploaded 8,365 Plays 0 Comments
 3. Īstas latviešu lielsaimnieku mājas, tā varētu nosaukt šo visu godību. Godības Gungās ir pārpārēm. Tepat Ādažu novadā Rīgas tuvumā, bet lauku gars un mentalitāte saglabāta un ieausta katrā segas dzijas pavedienā.
  Klusums un miers, ezers blakus. Dūņezera atspulgā var saredzēt sešas senās guļbūves. Lielā Godu māja var uzņemt 80 cilvēku lielu saimi. Mazajās guļbūvēs ir labiekārtoti 17 divvietīgi numuriņi 40 personām, un papildus gultas vietas visiem ciemiņiem.
  Šajā kompleksā ļoti organiski saplūst senais ar mūsdienīgo. Tie viens otram netraucē. Katra detaļa ir latviskā garā, pārdomāta. Un varbūt tieši tas ir pievilkšanas spēks šai lauku sētai. Ceļot godā seno, bet neatsakoties no komforta.
  Pastaigājot no vienas ēkas uz otru, sajutīsiet maģisko senlatviešu gudrību un spēku, kas iemājo šajās mājās.
  Tuvojas vasara! Piesakieties laicīgi, tāpat kā senlatvieši, kas ratus kala jau ziemā!

  # vimeo.com/14125845 Uploaded 270 Plays 0 Comments
 4. Bille, viesu nams
  Vai esat pabijuši viesu namā Bille Drabešu pagastā?
  1876. gadā Billes veco ēku kompleksu kā tūka fabriku būvējusi spāniete Izabella, no kuras vārda, domājams, arī cēlies Billes tagadējais nosaukums. Šeit pirmo reizi Latvijā sāka ražot elektroenerģiju pašpatēriņam.
  Šodien šeit ir, patiesi, liels viesu nams.
  Visas telpas ir ļoti plašas, uz sienām ir fantastiski skaisti ziedu gleznojumi. Vadoties pēc horoskopu zīmēm, katrai istabai ir izvēlēts savs krāsu tonis. Īpašs akcents ir izšūtā gultas veļa.
  Lielā svinību zāle ir paredzēta līdz 130 viesiem, tai līdzās liela kamīnzāle dejošanai un mazā kamīnzāle līdz 30 viesiem. Viesu namā ir divi izsmalcināti jaunlaulāto numuri un divi luksus numuri. Bez tam, vēl ir 16 labiekārtoti numuri ar dušu, kā arī ekonomiskais variants - 45 guļvietas.
  Savukārt, gardu svētku mielastu Jums sarūpēs lielisks šefpavārs.
  Piedāvājumā vēl ir pirts ar silto baseinu ar pretstraumi un jauka terase (60 kv m) ar skatu uz upi.
  Neaprakstāmas emocijas varēsiet izbaudīt rožu ziedēšanas laikā.
  Gaidīsim Jūs ciemos!

  # vimeo.com/14006549 Uploaded 276 Plays 0 Comments
 5. Vai Jūs zinājāt, ka Ādažu novadā ir Leiputrija? Jā jā!
  "Leiputrija" ir jauns, omulīgs, dabai un cilvēkiem draudzīgs atpūtas parks Rīgas pievārtē, kas īpaši piemērots gan pavisam lielu, gan arī nelielu svinību, zaļumbaļļu un sporta spēļu rīkošanai.
  Un, protams, ka visam arī Leiputrijas cenas :)
  Kas Jūs šeit sagaida? - Bezceļu ekskursijas lielos kvadriciklos, bagiji bērniem, šaušana, brīvdabas skatuve priekšnesumiem, ērtas kempinga mājiņas un telšu vietas, skaists viesu nams, galdaspēļu zāle, latviešu pirts, sauna, karsta baļļa, unikālas pēdu masāžas takas, lieliskas makšķerēšanas vietas, laivu noma un burvīga Latvijas lauku daba ar smaidīgu Leiputrijas kolektīvu piedevām.
  Bet 2010. gadā vēl taps lūk kādi labumi:
  - zivju kūpinātava;
  - nekur neredzēta indiāņu pirts;
  - aizraujoša šķēršļu trase "tarzāniem";
  - jauni dīķi makšķerniekiem un ūdens prieku baudītājiem;
  - Jauka apmetne Gaujas ūdenstūristiem;
  - Tējnīca ar terasi un vēl šis tas...

  Jūs esiet mīļi gaidīti Leiputrijā - jau šogad!

  -Jūsu Leiputrijas kolektīvs-

  # vimeo.com/14002427 Uploaded 135 Plays 0 Comments

Guest houses In Latvia

www.atputasbazes.lv

Guest houses In Latvia,baths,entertainment.
Viesu nami,pirtis,kempingi,atpūta Latvijā

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.