1. Romantik bir haftasonu ümid eden genç kızımız, erkek arkadaşının Darkorbit tutkusu karşısında çaresiz kalmaktadır. Bu haftasonu ne yapıyorsun sorusuna erkek arkadaşının verdiği Darkorbit oynuyorum cevabıyla şaşkına dönen ve tüm umutları suya düşen genç kız Darkobit öğrenerek erkek arkadaşını tekrar kazanmak ister.

    # vimeo.com/110050530 Uploaded 82 Plays 0 Comments
  2. Temmuz ayında gerçekleştirdiğimiz ve 1000'e yakın Darkorbit tutkunun katıldığı iftar yemeği ve topluluk buluşması videosudur. Türkiye'nin çeşitli bölge ve illerinden İstanbul'a akın eden Darkorbit oyuncuları bu muhteşem gecede bir araya gelerek, iftar yemeği yediler, Bigpoint Türkiye ekibiyle bir araya geldiler, Darkorbit Reloaded hakkında bilgi aldılar, Darkorbit Reloaded yapımcısı Ben Cockerill ve geceye damgasını vuran Mustafa Topaloğlu ile tanışma fırsatı yakaladılar. Bu güzel geceye katılarak daha da güzel olmasını sağlayan tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

    # vimeo.com/110052041 Uploaded 55 Plays 0 Comments

Darkorbit Türkiye

Darkorbit Türkiye

Türkiye'de 12 milyona yakın kayıtlı kullanıcısı bulunan uzay temalı, yoğun PvP özelliği ile kitleleri peşinden sürükleyen aksiyon oyun DarkOrbit Türkiye resmi vimeo kanalıdır. Bu kanal üzerinden birbirinden heyecanlı oyun içi görüntülere ve eğitici videolara…


+ More

Türkiye'de 12 milyona yakın kayıtlı kullanıcısı bulunan uzay temalı, yoğun PvP özelliği ile kitleleri peşinden sürükleyen aksiyon oyun DarkOrbit Türkiye resmi vimeo kanalıdır. Bu kanal üzerinden birbirinden heyecanlı oyun içi görüntülere ve eğitici videolara ulaşabilirsiniz. Çok yakında Mustafa Topaloğlu'nun uzayı fethiyle daha eğlenceli hale gelecek olan Darkorbit, kullanıcılarına çeşitli sürprizler hazırladı. Sizde bu nefes kesen macerayı takip etmek için Darkorbit Türkiye Vimeo kanalına abone olabilirsiniz.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.